REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 grudnia 2018, 15:21

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Wypożyczanie samochodów to coraz częściej wybierane rozwiązanie wśród Polaków. Głównie korzystają z niego osoby, którym zepsuło się auto i potrzebują na szybko zastępczego, ale też ci, którzy podróżują w delegacje do innych miast i potrzebują pojazdu na miejscu, czy turyści, którzy chcą mieć w obcym miejscu taki środek transportu. W każdym większym mieście wiele jest wypożyczalni samochodów, szczególnie w Warszawie. Najpopularniejsze są te zlokalizowane w centrum, ale nie tylko. Gdzie w stolicy można wynająć auto w okolicy lotnisk?

  Wypożyczalnia-Aut24

  Wypożyczalnia aut w Warszawie przy lotnisku Okęcie to Wypozyczalnia-Aut24.pl, jej największym atutem jest to, że czynna jest przez całą dobę. Wynająć auto można również na lotnisku Modlin. Dzięki temu pasażerowie samolotów szybko mogą przesiąść się do wygodnych samochodów i podróżować dalej. W ofercie wypożyczalni znaleźć można nową, zadbaną flotę, która jest regularnie sprawdzana pod kątem sprawności i bezpieczeństwa. Wśród niej wymienia się pojazdy takich marek jak Toyota, Kia, Ford, BMW, Mercedes, Skoda, czy Audi. Wypożyczalnia oferuje zarówno wynajem krótko-, jak i długoterminowy. Oprócz samochodów, klienci mogą wypożyczyć także akcesoria samochodowe, tj. foteliki dla dzieci, nawigacje (jeśli dany model auta jej nie ma), bagażnik dachowy, czy łańcuchy śniegowe.

  Avis

  Przy lotniskach Okęcie i Modlin znajdują się także wypożyczalnie aut Avis. Oferują one wynajem długo- i krótkoterminowy. Klienci mogą korzystać z usług wypożyczalni do późnych godzin nocnych. W ofercie Avis znaleźć można różnego rodzaju samochody, od niewielkich, kompaktowych, po SUV-y, czy auta luksusowe. Wśród najczęściej wybieranych pojazdów znajdują się modele marek Fiat, Toyota, Volkswagen, Seat, Mercedes, Opel, czy Nissan. Możliwy jest także wynajem samochodów dostawczych.

  Dolcar

  Niedaleko lotniska Okęcie znajduje się wypożyczalnia samochodów Dolcar. Firma ta może pochwalić się dobrze wyposażoną flotą, która obejmuje pojazdy z wielu segmentów. Dostępne są samochody kompaktowe, sportowe, kombi, SUV-y, a nawet chłodnie. Wśród najczęściej wynajmowanych samochodów pojawiają się takie marki jak Opel, Kia, Skoda, BMW, czy Audi. W wypożyczalni aut Dolcar można liczyć także na różnego rodzaju promocje. Mogą one obejmować np. wynajem samochodów w niższych cenach na święta lub weekendy.

  Sixt

  Wypożyczalnia Sixt znajduje się na samym lotnisku Okęcie, a dokładniej w hali przylotów. Istnieje możliwość wynajmu samochodu do późnych godzin nocnych. Wypożyczalnia dysponuje różnymi samochodami, w tym sportowymi, kompaktowymi, SUV-ami, czy klasy premium. Chętnie wypożyczane modele obejmują takie marki jak Fiat, Suzuki, Skoda, Ford, Opel, BMW, Volvo, Toyota, czy Volkswagen. Flota wypożyczalni Sixt obejmuje nowe, kilkumiesięczne samochody, które są regularnie sprawdzane pod kątem sprawności. Dodatkową zaletą jest możliwość skorzystania z wynajmu 24 godziny na dobę przez cały tydzień.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3749 sekundy
  REKLAMAA2-TlenowyZakatek-04-01----04-02-2020