REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 listopada 2019, 17:48

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Wybierając dobrego dostawcę listw elewacyjnych oraz innych elementów niezbędnych w budownictwie nie tylko zyskasz pewność, że ich jakość będzie na najwyższym poziomie, ale też będziesz mógł skorzystać z przystępnych cen.

  Zamiast więc zamawiać kątowniki lub profile w niesprawdzonych sklepach, postaw na kilkunastoletnie doświadczenie polskiej firmy. Dzięki temu unikniesz nietrafionych zakupów, co mogłoby przełożyć się na znaczne wydłużenie prac.

  Oferta rozwiązań dla budownictwa

  Chociaż pod obecnym szyldem producent działa od kilkunastu lat, to pierwsze profile wprowadził do sprzedaży już w latach dziewięćdziesiątych. Tym samym oferowane produkty poparte są wieloletnim doświadczeniem i stale ulepszanymi rozwiązaniami technicznymi. Ma to ogromne znaczenie dla klientów, którym zależy na jakości kupowanych produktów. Wśród bogatej oferty produktów dla budownictwa znajdziesz między innymi profile do systemów ociepleń, profile do mokrego tynku oraz elementy wykorzystywane przy zabudowie typu gipsowo-kartonowej. Są to przede wszystkim listwy elewacyjne, które pozwolą ci na bezproblemowe wykonanie elewacji.

  Popularne listwy elewacyjne

  Pełna oferta produktów w kategorii listwy obejmuje wiele różnych rozwiązań, dzięki czemu znajdziesz tu dokładnie to, czego potrzebujesz. Zawsze też możesz skorzystać z wielu przydatnych porad, które dostępne są na stronie sklepu. Oprócz nich znajdziesz katalogi z takimi elementami jak kątowniki, filmy instruktażowe oraz szczegółowe opisy sposobów montażu. Zapoznaj się z nimi, aby ułatwić sobie pracę. Możesz też zadzwonić lub napisać do działu obsługi klienta, a jego pracownicy postarają się doradzić ci optymalne rozwiązania.

  Listwy do boniowania PVC

  Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się przede wszystkim listwy do boniowania PVC - określane również jako bonie - które pozwalają uniknąć strat kleju oraz tynku. Odpowiednio dobrane listwy tego typu pozwolą ci również skrócić czas, jaki potrzebny jest do ukończenia wszystkich prac tynkarskich. Listwy do boniowania posiadają specjalne zamknięcie wykonane z tworzywa, które zabezpiecza je przed uszkodzeniami chemicznymi oraz mechanicznymi. W celu zamontowania takiej listwy wystarczy wykonać rowki w okładzinie termicznej, a następnie wypełnić je klejem. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jakie dodatkowe korzyści uzyskasz wybierając wspomniane listwy, zajrzyj na stronę polskiego producenta, gdzie wszystko zostało szczegółowo opisane.

  Artykuł załadowany: 0.3129 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020