REKLAMAA1 AUTO WIMAR 02.03.2021 - 01.04.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 stycznia 2021, 14:05

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Wybierając się na wakacje czy krótki urlop, nie obejdzie się bez planowania, szczególnie jeśli, aby dotrzeć do punktu docelowego, decydujesz się na podróż samolotem. Ten środek transportu jest niezwykle wygodny, szybki i bezpieczny - lecz wymaga od Ciebie dobrego zorganizowania. Przed podróżą koniecznie zabukuj bilety, a także odpraw bagaże - aby móc na spokojnie wypełnić wszystkie lotniskowe procedury - zarezerwuj miejsce parkingowe przez Internet, tak, aby nie tracić czasu i pieniędzy, szukając parkingu na ostatnią chwilę.

  Rezerwacja online - usługa, z której warto skorzystać

  Zastanawiając się, gdzie zaparkować na Okęciu, najlepiej skorzystać z Internetu i właśnie poprzez system online, zarezerwować i opłacić miejsce parkingowe. Najlepiej zrobić to na kilka dni przed wylotem, szczególnie jeśli wybierasz się na urlop w sezonie wakacyjnym. Możliwość wyboru miejsca parkingowego,  a także zapoznanie się z opiniami o parkingu, gwarantuje, że unikniemy niepotrzebnych nerwów. Opłata z góry to natomiast spora oszczędność czasu i wygoda - szczególnie jeśli powrót do kraju przewidziany jest na późną porę. Dzięki załatwieniu wszystkich formalności z góry możemy szybciej udać się w podróż powrotną.

  Bezpłatny transport z i na lotnisko

  Wybierając się w podróż z lotniska Okęcie,  masz szansę zaoszczędzić na postoju, decydując się na pozostawienie samochodu na prywatnym parkingu znajdującym się w niewielkiej odległości od terminala. W takiej sytuacji możesz liczyć na bezpłatny transport z i na lotnisko, który w przypadku takiego parkingu jak Park & Fly - parking-lotnisko.pl odbywa się na życzenie Klienta o każdej porze dnia i nocy. Do dyspozycji pasażerów znajdują się wygodne busy, które bez problemu pomieszczą bagaż i świetnie sprawdzą się w przypadku grupy osób. Taki transport zajmuje maksymalnie 7 minut, a oszczędności wynikające z parkowania poza lotniskiem, szczególnie w przypadku dłuższych wyjazdów są znaczące.

  Upewnij się, że Twój samochód jest bezpieczny

  Nic nie popsuje Twojego urlopu tak, jak obawa o to, czy pozostawiony na parkingu samochód jest bezpieczny. Przed rezerwacją upewnij się, czy parking posiada monitoring, a także całodobową ochronę. Ważne, aby parking był dobrze oświetlony, a także solidnie ogrodzony. Parking Park & Fly - parking-lotnisko.pl posiada dodatkowo specjalną rogatkę, dzięki której osoby nieuprawione, nie mogą zbliżyć się do Twojego samochodu. Rezerwując miejsce parkingowe, w gratisie otrzymujesz także pełne ubezpieczenie na wypadek kradzieży czy uszkodzenia pojazdu. Takie zabezpieczenie to gwarancja, że po przylocie do Polski nie będzie na Ciebie czekała żadna niemiła niespodzianka. Aby uniknąć nieprzyjemności, warto zapoznać się z opiniami o parkingu i wybrać ten, którego obsługę doceniło wiele właścicieli samochodów.

  Artykuł załadowany: 0.2562 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.03.2021 - 31.03.2021