REKLAMAA1-SanGiovanni--01-06----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (pixabay.com)

  Gdy w domu pojawia się niemowlę, konieczny jest zakup szeregu specjalnych mebli, akcesoriów i produktów. Niezbędny staje się przewijak, łóżeczko, komody z szufladami i szafkami oraz wiele innych sprzętów. Rozmieszczenie tak wielu przedmiotów może nie być łatwe, zwłaszcza w przypadku niedużych mieszkań. W takich sytuacjach warto więc pomyśleć o zakupie łóżeczka 3w1. Jakie są zalety łóżka wielofunkcyjnego dla dziecka? Sprawdź!

  Łóżeczko 3w1 – funkcjonalności

  Solidne i praktyczne łóżeczka wielofunkcyjne, takie jak oferowane w e-sklepie https://fikimiki24.pl/lozeczka-wielofunkcyjne-211, posiadają wiele funkcji. Mogą służyć jako klasyczne łóżko do spania. Posiadają regulowane dno pozwalające na wygodne dopasowanie wysokości mebla do wieku malucha. Ponadto zostały wyposażone również w pojemną, użyteczną komodę z przewijakiem. Umożliwia one łatwe schowanie i w razie potrzeby wyciągnięcie akcesoriów niezbędnych podczas przewijania pociechy. Trzecią funkcją, jaką oferuje łóżeczko 3w1 jest nieduży, ale poręczny tapczanik, który sprawdzi się znakomicie w przypadku nieco starszych maluchów. Zazwyczaj dobrej klasy łóżeczka wielofunkcyjne posiadają także zamontowaną pojemną szufladę na pościel. Można ją zainstalować w taki sposób, aby wysuwała się w dowolną stronę.

  Zalety łóżeczka wielofunkcyjnego

  Łóżko typu 3w1 jest więc bardzo użytecznym meblem, łączącym w sobie kilka funkcjonalności. W jednym produkcie znaleźć można wszystkie najważniejsze mebelki potrzebne podczas przewijania czy przebierania niemowlaka. Do jego najważniejszych zalet można zaliczyć wszechstronność zastosowania, a równocześnie kompaktowość. Łóżeczko cechuje się niedużymi wymiarami, które pozwalają równocześnie na bardzo wygodne korzystanie. Specjalna konstrukcja zapewnia również bezpieczeństwo maluszkowi podczas jego przewijania.

  Dzięki pojemnym szufladom, wszystkie niezbędne przedmioty są schowane, a równocześnie „pod ręką”. Produkt pozwala więc zachować należyty porządek w pomieszczeniu. Należy pamiętać, że porozrzucane po pokoju zabawki, kocyki czy inne akcesoria nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale również mogą być groźne. Wystarczy bowiem chwila nieuwagi, aby dorosły potknął się o wspomniane przedmioty i przewrócił, czyniąc krzywdę sobie albo dziecku. Ponadto mając wszystkie niezbędne przedmioty obok siebie, nie ma konieczności odejścia od łóżeczka podczas przewijania malucha i pozostawienia go samego na stole. Każdy rodzic wie, że czasem wystarczy chwila nieuwagi, aby maluch zrobił coś niespodziewanego i często niestety niebezpiecznego. Dzięki łóżeczku 3w1 możliwe jest sięgnięcie po pieluchy, kosmetyki czy ubranka bez odejścia od maluszka. Zaletą mebla jest również to, że nie zajmuje on dużo miejsca, dzięki czemu z powodzeniem sprawdzi się nawet w przypadku niedużych pokoików dziecięcych. Dzięki kompaktowej konstrukcji, może być również z powodzeniem wstawiony do sypialni rodziców.

  Dużą korzyścią wynikającą z zakupu mebelka jest również to, że „rośnie” ono wraz z dzieckiem. Co to oznacza? Otóż poprzez odpowiednie ustawianie wysokości łóżeczka, można je przystosować do aktualnych potrzeb i wieku maluszka. Kiedy dziecko zaczyna raczkować i poruszać się samodzielnie, potrzebuje łóżeczka głębokiego, które zabezpieczy go przed wypadnięciem. W przypadku natomiast bobasów, które nie podnoszą się i nie przewracają na brzuszek, odpowiednie będzie ustawienie dolnej płyty na najwyższy poziom. Warto również podkreślić bardzo estetyczny wygląd mebelka. Pastelowa kolorystyka sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat łóżeczka wielofunkcyjnego? Czytaj więcej na stronie FikiMiki24.pl.

  Artykuł załadowany: 0.2034 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020