REKLAMAA1 TOTALIZATOR 03.06.2022 - 03.07.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 stycznia 2022, 15:54

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Łóżko domek to nie tylko wygodne i oryginalne miejsce do spania, ale również nowa przestrzeń do zabawy i spędzania wolnego czasu w dziecięcym pokoju.

  Niekończące się zabawy w pokoju dziecięcym przybierają różne odsłony. Jedno jest pewne - jeśli dziecko chętnie bawi się właśnie w swoim pokoiku, oznacza to, że czuje się w nim bezpiecznie i dobrze. Ten azyl właśnie takim miejscem powinien być - bezpiecznym, ciepłym, pełnym dobrych skojarzeń i wspomnień. Na te zaś wpłynąć może wiele czynników, takich jak aranżacja całej przestrzeni, zabawki, akcesoria, kolory przewodnie oraz meble. W TeddyRoom.pl znajdziesz produkty, które świetnie wpiszą się w pokój małego marzyciela - łóżko domek to mebel, który podbija serca najmłodszych, ale i zachwyca dorosłych. Z pozoru proste, a w efekcie wielofunkcyjne, świetnie wpasowuje się w design pokoju niezależnie od stylu, w jakim urządzasz dziecięcą przestrzeń. Dlaczego to jeden z bardziej trafnych wyborów?

  Stylowe i funkcjonalne - łóżko domek

  Aranżacja dziecięcego pokoju z jednej strony może przynieść wiele radości, a z drugiej może stać się pewnym problemem. Jeśli w tej kwestii bierzesz pod uwagę zdanie swojego malucha, między Waszymi wizjami mogą pojawić się drobne rozbieżności. Połączenie funkcjonalności i bezpieczeństwa, które dla Ciebie są priorytetem, z wymysłami wyobraźni swojego dziecka jest możliwe. Łóżko domek z oferty TeddyRoom.pl to mebel jednocześnie wygodny, jakościowy, bezpieczny, a z drugiej strony odpowiadający na fantazje najmłodszego użytkownika. Łóżeczko poza tym, że świetnie prezentuje się w oczach dziecka, to wykonane na styl skandynawski wpasowuje się w każde pomieszczenie i jest ponadczasowe. Prosty i modny design przemawia zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Jego stabilna i trwała konstrukcja ujmuje każde dziecko. Domek budzi dobre skojarzenia, w którym jak się okazuje można nie tylko spać, ale i świetnie się bawić. Jeśli dodatkowo założysz na stelaż baldachim, stworzysz dla malucha wyjątkowy schron, miejsce, w którym będzie wymyślał nowe przygody, a jednocześnie spokojnie spał. 

  łóżko domek

  Łóżko domek to bezpieczeństwo w każdym wydaniu 

  Nie ma wątpliwości, że w urządzaniu dziecięcego pokoju, jak i każdej innej przestrzeni, którą użytkować będzie dziecko, liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo. To jego dobro i komfort są tutaj najważniejsze. Przedstawiciele TeddyRoom.pl dbają o to, aby każdy element wyposażenia był potwierdzeniem na wysoką jakość prezentowanej oferty. Łóżka typu domek wykonane są z drewna sosnowego pierwszej klasy o certyfikacji FSC. Niskie położenie materaca wsparte stabilną ramą daje pewność, że dziecko prześpi noc spokojnie. Dodatkowo, możesz wyposażyć je w uniwersalną barierkę montowaną zarówno na lewą, jak i prawą stronę. Lakierowanie i malowanie drewna odbywa się z wykorzystaniem bezwonnych farb na bazie wody, które również posiadają europejskie certyfikaty. Łóżko wytrzymuje obciążenie nawet 100 kg, nie ma więc obaw przed połamaniem i uszkodzeniami konstrukcji. Precyzyjnie wypolerowane i zaokrąglone elementy są nie tylko potwierdzeniem jakości, ale również zwiększonego komfortu dla dziecka.

  Dopasuj łóżko do wyposażenia wnętrza

  Dodatkowa barierka to jedno przy łóżko to jedno ze znaczących udogodnień dla malucha i większy spokój dla Ciebie, jako rodzica. Poza barierką możesz wybrać również pomiędzy łóżkiem z szufladą, a tym bez niej. Szuflada staje się dodatkowym miejscem do przechowywania pościeli, zabawek lub innych akcesoriów, na których schowanie w danej przestrzeni możesz nie mieć już miejsca. W takim wypadku znacznie oszczędzasz przestrzeń, ponieważ nie musisz stawiać dodatkowych pojemników i szafek w pokoju - łóżko dziecięce staje się jeszcze bardziej funkcjonalne. Możesz więc wybrać, czy będzie pełnić jedynie funkcję łóżka, czy również miejsca do przechowywania. To jednak nie wszystko. Możesz wybrać opcję z szufladą na zabawki lub pościel lub szufladę, która stanowić będzie dodatkowe miejsce do spania. Łóżka z oferty TeddyRoom.pl to produkty, które zadowolą zarówno niemałe wymagania dzieci, jak i ich rodziców. Jeśli szukasz wygodnego i bezpiecznego łóżka do pokoiku swojego dziecka, a przy okazji stawiasz na design i chcesz, aby maluch również był zadowolony z zakupu, postaw na łóżko domek.

  Artykuł załadowany: 0.3709 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022