REKLAMAA1-AUCHAN-01-04----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Radość z pływania i zdrowa rywalizacja! Zaraz po Nowym Roku startuje 23. edycja Grand Prix Ursynowa w Pływaniu. To największa impreza dla amatorów basenu w całej Warszawie. Są jeszcze wolne miejsca.

  Tej imprezy Ursynowowi zazdroszczą wszystkie pozostałe dzielnice. Grand Prix Ursynowa w Pływaniu odbywa się już od 23 lat i każdego roku gromadzi ponad 200 zawodników - amatorów pływania w każdym wieku. Są więc 6-latkowie i 80-latkowie! Wszystkich łączy jedno – pasja do pływania.

  - Bardzo lubimy pływać. Na pewno będziemy to dalej robić! - zapewniają bracia Michał i Mikołaj Piwowarscy, laureaci edycji 2018. Ursynowskie mistrzostwa przyciągają całe rodziny. Pływają rodzeństwa, rodzice, przyjaciele. Na basenie zawiązują się też znajomości i prawdziwe przyjaźnie.

  Ruszyły zapisy do noworocznej edycji

  Kolejna edycja to zawsze nowe wyzwanie, nowi przeciwnicy i nowy powód do udowodnienia sobie na co nas stać. Osoby z doświadczeniem pływackim występują w kategoriach zawodniczych.

  - W zeszłym roku wprowadzona kategoria zawodnicza okazała się bardzo dobrym rozwiązaniem. Dzieci, które trenują w klubach sportowych lub uczęszczają do klas sportowych, mogą rywalizować na właściwym dla siebie poziomie. W tym roku zrezygnowaliśmy jedynie z grupy zawodniczej dla osób powyżej kategorii G. Frekwencja w ubiegłym roku pokazała, iż kategoria zawodnicza w większości dotyczy dzieci i młodzieży w rocznikach od 2008 do  2000. Dlatego w tym roku kontynuujemy podział na kategorie zawodnicza i amatorską tylko w grupie dzieci i młodzieży - mówi Karolina Bigos z działu organizacji imprez UCSiR.

  Podczas każdego spotkania najlepsi zawodnicy są nagrodzani pamiątkowymi dyplomami, a do klasyfikacji generalnej przechodzą osoby, które uczestniczyły w minimum czterech mityngach. Wszystkie spotkania w 2019 roku odbędą się na pływalni przy ul. Hirszfelda 11, zawody rozpoczynają się zawsze o godz. 10:30.

  • I mityng - 12 stycznia 2019
  • II mityng - 16 lutego 2019
  • III mityng - 16 marca 2019
  • IV mityng -13 kwietnia 2019
  • V mityng -11 maj 2019
  • VI mityng – FINAŁ - 8 czerwca 2019

  Można się już zapisywać do udziału w najbliższym mityngu - zapisy trwają do czwartku, 10 stycznia do godz. 12:00. Zapisy osobiście w Dziale Organizacji Imprez UCSiR - pokój 102, Arena Ursynów, ul. Pileckiego 122, w dni powszednie w godzinach 8:00 – 15:00 lub drogą mailową na adres imprezy@ucsir.plZ regulaminem imprezy można zapoznać się na stronach UCSiR.

  VIDEO: Grand Prix Ursynowa to świetna zabawa!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 13

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 4
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2597 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO