REKLAMAA1-KLIWER-08-05----07-07-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 maja 2019, 13:00 komentarzy 57
  Radni PiS z lubrykantem i ulotką z turnieju LGBT

  Radni PiS z lubrykantem i ulotką z turnieju LGBT (SK)

  Erotyczne żele nawilżające wystawione podczas turnieju siatkówki dla osób LGBT w ursynowskiej podstawówce zbulwersowały radnych PiS. - Małe dzieci mogły się zapoznać z materiałami dla homoseksualistów - alarmowali dziś warszawscy radni. Organizatorzy turnieju odpowiadają, że dzieci nie wpuszczano.

  Zaczęło się od tweeta, którego autorem jest Maciej Zemła, dziennikarz portalu wpolsce.pl. W sobotę odwiedził ursynowską podstawówkę nr 340 przy Lokajskiego, gdy odbywał się tam 11. Międzynarodowy Turniej Siatkówki LGBT organizowany od wielu lat na Ursynowie przez klub Volup Warszawa. Na miejscu zobaczył promocję producenta lubrykantów oraz baner sauny gejowskiej.

  - W szkole na Ursynowie trwa turniej LGBT w siatkówkę. Pytania o promowanie usług dla gejów wywołują dziwną nerwowość... A podobno "tolerancja", "tęcza nie obraża"... - napisał Zemła, załączając filmik, na którym widać stoisko promocyjne sponsorów turnieju.

  Tweet szybko odbił się szerokim echem na "prawicowym" Twitterze. Pod postem wylała się lawina komentarzy. Poszło m.in. o to zdjęcie.

  We wtorek konferencję prasową w sprawie sobotniego wydarzenia zorganizowali warszawscy radni PiS. Ich zdaniem lubrykanty i baner z półnagim mężczyzną, reklamującym saunę, eksponowane w szkole publicznej to skandal.

  - Małe dzieci mogły się zapoznać z materiałami dla homoseksualistów. Zmusza się dzieci i rodziców, by taka działalność w miejscach publicznych się odbywała. Chcemy wiedzieć, kto wydał zgodę na coś takiego i kto to sfinansował - mówił Jacek Ozdoby, miejski radny PiS.

  Dzielnicowy radny Mateusz Rojewski twierdzi, że w sobotę pojawił się na miejscu, po smsach od zaniepokojonych rodziców.

  - Mimo, że była to sobota, to dzieci korzystały z boiska i szatni przed szkołą. Dzieci były narażone na widok żelu stymulującego, roznegliżowane zdjęcia promujące saunę tylko dla osób LGBT, turniej siatkówki tylko dla LGBT. Gdy zapytałem się organizatorów kto wydał zgodę, nie byli w stanie mi odpowiedzieć. Natomiast jak przedstawiłem się z jakiego ugrupowania jestem, spotkałem się z dyskryminają, ze względu na swoją heteroseksualną orientację. Zostałem wybuczany - opowiadał radny Rojewski, trzymając w ręku żele nawilżające i ulotki z wydarzenia.

  Radni zapowiadają złożenie interpelacji do władz miasta i dzielnicy. Krytykują prezydenta Rafała Trzaskowskiego za przyjęcie patronatu nad turniejem siatkówki w szkole.

  - Spełniają się nasze wątpliwości dotyczące Karty LGBT podpisanej przez prezydenta Trzaskowskiego. Bokiem do szkół wprowadza się pewne treści, które mogą być odbierane jako seksualizacja dzieci - mówił radny Sebastian Kaleta.

  Organizatorzy: W wolny dzień w szkole nie ma dzieci

  Turniej siatkówki dla osób LGBT został zorganizowany na Ursynowie już po raz szósty. Uczestniczyło w nim 19 drużyn z Polski i zagranicy, w sumie ok. 130 zawodników. Jak twierdzi organizator - klub sportowy Volup Warszawa - były to nie tylko osoby homoseksualne, ale także heteroseksualne, bo turniej ma za zadanie przeciwdziałać dyskryminacji, promować otwartość światopoglądową. Po raz pierwszy w historii impreza była objęta patronatem honorowym prezydenta Rafała Trzaskowskiego.

  - Hala została wynajęta na zasadach komercyjnych. Stowarzyszenie podpisało ze szkołą umowę i po zorganizowanym turnieju otrzymaliśmy fakturę do opłacenia - mówią przedstawiciele Volup Warszawa i dodają, że zapewnili ochronę, która czuwała nad spokojnym przebiegiem imprezy i nie pojawianiem się na terenie szkoły osób niepowołanych. W podstawówce pracowali tylko członkowie komisji wyborczej, przygotowujący salę do niedzielnego głosowania.

  Również zdaniem burmistrza Roberta Kempy, który wiedział o turnieju, dzieci na nim nie było.

  - Każdy, kto był kiedyś na obiektach sportowych tej szkoły wie, że są one wówczas odgrodzone od reszty placówki. Przypuszczam, że żaden z tych radnych nigdy nie był w tej szkole - mówi w rozmowie z Haloursynow.pl.

  Kempa jest zdziwiony reakcją radnych PiS. Twierdzi, że poza jednym pytaniem, nie miał żadnych zgłoszeń od rodziców zbulwersowanych tym, co działo się w podstawówce przy Lokajskiego.

  Organizatorzy z Volup Warszawa dodają: - Baner reklamujący saunę, przedstawiający mężczyznę w stroju kąpielowym trudno uznać za bulwersujący. Również fakt, że na turnieju obecnym był profesjonalny masażysta, aby osoby, które odniosły kontuzję lub były zmęczone trudami turnieju, mogły skorzystać z profesjonalnego masażu, wydaje się nam niekontrowersyjny.

  "PiS był bardziej otwarty niż ja"

  Volup Summer Cup dla społeczności LGBT trafił do naszej dzielnicy, gdy Ursynowem rządził Piotr Guział z Naszego Ursynowa w koalicji z PiS.

  - W 2014 roku urząd był organizatorem Tygodnia Równości i turnieju, a my w 2019 roku bierzemy tylko pieniądze za za wynajem sali. Czuję się zawstydzony, kiedy dociera do mnie, że Witold Kołodziejski (z PiS) wówczas nadzorujący ursynowską oświatę, a obecnie skierowany przez prezesa na odcinek medialny (jest szefem KRRiTV) był bardziej otwarty niż ja - przekonuje Kempa. I dodaje: - Warszawa dla wszystkich! Jak radni Ozdoba i Rojewski będą chcieli wynająć salę to również będą mieli taką możliwość.

  Tygodnie Równości na Ursynowie, którym towarzyszył turniej siatkówki, zasłynęły głównie wciąganianiem tęczowej flagi przed ratuszem, co spotykało się z falą krytyki w środowiskach prawicowych. Nie są organizowane od 2016 roku, gdy władzę w dzielnicy przejęła Platforma Obywatelska. Pomysłów na ponowne organizowanie Tygodni nie ma.

  - Nie ma takiej potrzeby, dziś jest inne społeczeństwo niż 5-6 lat temu. Być może jakieś szkolenie przydałoby się radnym - komentuje wiceburmistrz Bartosz Dominiak z Otwartego Ursynowa, który niegdyś, jako urzędnik ursynowskiego ratusza, zaproponował Piotrowi Guziałowi użyczenie sali na pierwszy turniej siatkówki, organizowany przez Volup Warszawa.

  GŁOSUJ W NASZEJ ANKIECIE:

  Czy radni PiS słusznie się oburzają?

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 309

  • 37
   BARDZO PRZYDATNY
  • 31
   ZASKOCZONY
  • 19
   PRZYDATNY
  • 18
   OBOJĘTNY
  • 8
   NIEPRZYDATNY
  • 92
   WKURZONY
  • 104
   BRAK SŁÓW

  57Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Szaleństwo 57 18 dni temuocena: 45% 

   1. Zorganizowali dla siebie turniej 2. Żadnych dzieci tam nie bylo a i tak jacyś pruderyjni zakłamani PISowcy będą bredzić, że mniejszość im NARZUCA swoje prawa. To może zaproponujcie w jaki sposób mają zorganizować turniej i wystawę, żeby wam niczego nie narzucać? :D Zakłamani świętojebliwi kretyni.

   Edytowany: 17 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Gejkołodziej 56 18 dni temuocena: 44% 

   nic dziwnego większość PISiorów to kryptogeje. zaden facet pewny swojej orientacji nie walczy z gejami.

   Edytowany: 17 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Obiektywny 55 19 dni temuocena: 53% 

   Radni mają rację - nie może być tak, że mniejszość narzuca swoje prawa większości w sposób agresywny. A już dystrybucja takich produktów na oczach dzieci i w ich szkole to niewypowiedziany skandal!!

   Edytowany: 19 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~EwaKa 54 19 dni temuocena: 55% 

   A czy masz pewność, ze przynajmniej jedno dziecko weszło to i widziało? Hak wobec tego podszedłby do Rossmanna, który tez takie produkty dystrybuuje?

   Edytowany: 19 dni temu

   oceń komentarz 11 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~UrsynowskiGad 53 18 dni temuocena: 65% 

   @EwaKa, Pani Ewo, to już jest taka kwestia "cywilizacyjna". Reklama darkroomów w szkole jest niestosowna sama w sobie, czy dopiero jak jakieś dziecko wejdzie i zobaczy? A seks na cmentarzu jest nie ok sam w sobie, czy dopiero kiedy ktoś przyjdzie i zobaczy?

   Edytowany: 18 dni temu

   oceń komentarz 11 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Puknijsięwłeb 52 18 dni temuocena: 44% 

   AGRESYWNY HAHAHA Bo zorganizowali dla siebie turniej, o którym nikt nawet nie mial pojęcia? O czym ty bredzisz? Już naprawdę na łeb wam siada PISiory.

   Edytowany: 17 dni temu

   oceń komentarz 8 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Swój chłop 51 10 dni temuocena: 100% 

   Dobra robota panowie z PiSu. Rozreklamowaliscie turniej o którym prawie nikt nie wiedział. Kto was opłaca? Środowiska LGBT? :)

   Edytowany: 10 dni temu

   oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Adam44 50 20 dni temuocena: 41% 

   @pedalarz - a skąd jest twój nick? Kojarzę, że często komentujesz sprawy rowerowe i rower zrobił Ci jakaś krzywdę w przeszłości. Mam rację?

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Hehe 49 19 dni temuocena: 25% 

   Zarysował mu pewnie kompakcik 1.6 LPG jak nie ustąpił w korku i mógł się tylko wychylać z okna i krzyczec.

   Edytowany: 19 dni temu

   oceń komentarz 3 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Dominiczek 48 20 dni temuocena: 83% 

   Trzaskowski potępił promocje tego typu gadżętów w publicznej szkole, więc jednak Pis znów miał rację.

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~UrsynowskiGad 47 20 dni temuocena: 76% 

   Więcej, więcej takich panów jak ten "Heaven for Everyone" w polskich szkołach. Na pewno jesienią wygracie wybory. Ale tylko w "większych miastach".

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~fuj ochyda 46 21 dni temuocena: 73% 

   Dziękuję homoseksualistom za ich aktywność. Dzięki niej Polacy w wyborach do europarlamentu opowiedzieli się po stronie prawicy. Dawajcie dalej, więcej, a jesienne wybory do Sejmu i Senatu to będzie już prawdziwy pogrom lewactwa!

   Edytowany: 21 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 41 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~On 45 21 dni temuocena: 32% 

   Kup słownik

   Edytowany: 21 dni temu

   oceń komentarz 12 25 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~fuj ochyda 44 21 dni temuocena: 74% 

   Panie redaktorze Kińczyk, pierwsze pytanie w dziennikarskiej sondzie powinno być z odpowiedzią na tak lub nie, drugie odwrotnie, a dopiero trzecie z odpowiedzią "nie wiem". Nigdy nie spotkałem się, aby odpowiedź "nie wiem" była na pierwszym miejscu! Uważam to za nierzetelność i manipulację (w celu promocji homoseksualizmu?). Pragnę jeszcze zwrócić uwagę, że w reklamie sauny dla homoseksualistów jest mowa o tzw. darkroomie, co wg. opisów w mediach oznacza pokój, w którym homoseksualiści kopulują ze sobą.

   Edytowany: 21 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 23 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~geje 43 18 dni temuocena: 0% 

   przyjmując taką argumentację jezeli odpowiedz "tak" jest pierwsza to tez mozna uznac za manipulację. no bzdura

   Edytowany: 17 dni temu

   oceń komentarz 0 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~T3ST0 42 21 dni temuocena: 76% 

   JPRDL w p0lsce jak w lesie. Idźcie w siną dal z tymi żelami

   Edytowany: 21 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ogar 41 21 dni temuocena: 72% 

   Drodzy.Kto smaruje ten jedzie.Zajmijcie się proszę moze jak idzie budowa elektrowni niedaleko Polski- jakaś delegacja,zobaczcie co tam się dzieje.Zajmujecue się pierdołami a poważne sprawy leżą.

   Edytowany: 21 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~analityk 40 21 dni temuocena: 31% 

   Shitstorm na poziomie gminy wiejskiej. Co to mnie obchodzi? Ano nic. LGBT, pedofilia w kościele i korupcja to było i za Tuska. PiS prowadzi bardzo mądrą politykę w odróżnieniu do opozycji która w ogóle nie robi polityki. PiS wie, że Polak nie lubi gejów. Opozycja nie lubi Polaków. I się dziwi.

   Edytowany: 21 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jaruś 39 21 dni temuocena: 30% 

   Nie przeszkadza mi to. Jestem za LGBT. Ich walka to walka o równouprawnienie.

   Edytowany: 21 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 38 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~rumcajs 38 21 dni temuocena: 67% 

   Masz prawo do dewiacji, ale zostan z tym syfem w swoim mieszkaniu.

   Edytowany: 21 dni temu

   oceń komentarz 39 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marcin 37 21 dni temuocena: 85% 

   A gdzie ludzie z LGBT są "nierównouprawnieni". Czy jak idziesz po ulicy to odrózniasz faceta ubranego w dżinsy i koszule od geja ubranego w dżinsy i koszulę? Bo ja nie. Wiesz na czym polega ten problem? Na bezsensownym afiszowaniu się orientacją seksualna na lewo i prawo w głupi sposób. Wiele osób homoseksualnych nie popiera całego LGBT cyrku własnie z tego powodu. Sam znam dwie takie osoby.

   Edytowany: 17 dni temu

   oceń komentarz 35 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Łukasz420 36 21 dni temuocena: 90% 

   1. Jestem biseksualnym chłopakiem, a mimo to nie rozumiem po co organizuje się osobne turnieje dla osób LGBT. Co ma orientacja seksualna do sportowych umiejętności? Może mi to ktoś wyjaśnić? W LO mieliśmy w drużynie geja i kompletnie nas nie obchodziła jego orientacja, jedynie umiejętności kolegi na boisku i to, aby on czuł się dobrze w naszym towarzystwie. Myślę, że to najlepsza tolerancja jaką mogliśmy mu zafundować, a tego typu akcje przynoszą środowisku LGBT więcej szkody niż pożytku 2. Inna sprawa, że szkoła została wynajęta poza godzinami lekcyjnymi do celów komercyjnych i jak zawsze w takich przypadkach sponsor ma prawo pokazać podczas zawodów swoje firmowe stoisko. Czego radni PiS tutaj nie rozumieją? 3. "Dzieci były narażone na widok żelu stymulującego"... no zaiste koszmar nie do opisania

   Edytowany: 21 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 36 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Agma 35 21 dni temuocena: 63% 

   chodzi o to że dzieci nie mają wstępu do szkoly w sobotę bo jest wynajmowana w celach zarobkowych.nie mogą grać na boisku bo burmistrz wynajmuje boisko od rana do wieczora grają tam dorośli lub kluby. to samo Orliki. dzieci najlepiej jeśli będą stać pod klatką. mogą popatrzeć jak bawią się dorośli. tolerancja to też szacunek dla dzieci dla ich wrazliwosci. Działa w 2 strony.

   Edytowany: 21 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~I 34 21 dni temuocena: 64% 

   Sranie w banie. Geje, straighty, lesby co za roznica - jestem heteroseksualny. Ludzie nie maja co robic i stawiaja mury ideologoczne i swiatopogladowe i pozniej tocza wojny. Jestesmy na chwile i nas juz nie ma na tym swiecie. Po co uprzykrzaja sobie zycie ci ludzie. W pracy koleg mi powiedzial ze nie zalozy koledze nic rozowego bo jego syn zostanie jeszcze gejem. Kurde ciemnota ze smiac sie chce.

   Edytowany: 21 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mm 33 21 dni temuocena: 88% 

   oby tylko posprzatali

   Edytowany: 21 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ares 32 22 dni temuocena: 62% 

   Trzaskowskiemu możemy podziękować chyba za wyniki wyborów. Facet nie ma krzty wyobraźni.

   Edytowany: 21 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~GayZER 31 22 dni temuocena: 44% 

   Rozumiem że Radny robił research dla lawendowej frakcji partyjnej.

   Edytowany: 22 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fotograf 30 22 dni temuocena: 87% 

   O, darkroom, a są odczynniki do czarno-białych ?

   Edytowany: 22 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mój nick 29 22 dni temuocena: 50% 

   Rojewski ty darmozjadzie weź się chłopie za uczciwą robotę wreszcie.

   Edytowany: 22 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 20 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Trebor 28 22 dni temuocena: 62% 

   Bo może firma produkująca lubrykanty była sponsorem imprezy? Zapłacili żeby się wystawić? A że to ich grupa docelowa to czemu nie. Co jest niestosownego w tubce z bezbarwnym płynem. To równie dobrze co ma alkohol, pralka albo samochód wspólnego z piłką nożną?

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 33 20 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Duza maczuga 27 22 dni temuocena: 54% 

   Ciekawe czy organizatorzy zorganizowali tez pokaz nakaldania lubrykantu na pewne czesci ciala i jak taka substancja dziala podczas "pracy" :)

   Edytowany: 22 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 28 24 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~W niedzielę siedzę w domu 26 21 dni temuocena: 60% 

   Jak ciekawyś, to za rok następny turniej xd

   Edytowany: 21 dni temu

   oceń komentarz 12 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Maksymilian 25 22 dni temuocena: 70% 

   Żenada to ciągłe propagowanie stosunków. Takie rzeczy są dobre na eroticonie. Byłem na wielu turniejach siatkówki i na żadnym z nich nie oferowano gadżetów erotycznych. Może Onico Warszawa powinno wziąć przykład i wstawić stoisko z masażerami dla kibiców, w szczególności dla kibicek?

   Edytowany: 22 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 33 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~WTF 24 22 dni temuocena: 80% 

   Turniej siatkówki dla osób lgbt... Że co k..a???! Od kiedy to organizuje się zawody sportowe, ze względu na czyjąś orientację seksualną? Słyszał ktoś o turnieju siatkówki dla osób hetero?

   Edytowany: 22 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 56 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~omg 23 22 dni temuocena: 49% 

   W takim razie dzieci nie powinny wchodzić też do Rossmanna i hipermarketów bo tam na półkach (nisko!!!) stoją żele Durex i prezerwatywy. Jeszcze trochę a na plaży bedziemy musieli siedzieć w bluzkach z długim rękawem bo może dziecko zobaczy kawałek ciała. Skoro impreza zamknięta, dzieci nie były wpuszczane to o co się pieklą?

   Edytowany: 22 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 36 38 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~MArcin 22 22 dni temuocena: 88% 

   Wyjaśni mi ktoś po co w ogóle na turnieju sportowym reklamuje się jakieś erotyczne bajery, bo nie czaję? Faktycznie jak napisał na dole kolega. Ok stroje sportowe, sprzęt sportowy , faktycznie jakieś specjalne diety, może obozy nacelowane na dany sport ale żele erotyczne? Czy ktoś mi wyjasni chociaż jedno zastosowanie żelu do celów erotycznych jako do celów sportowych? Bo ja uprawiam nie jeden sport i jakoś nie potrafię sobie wyobrazic po co takowy miałby mi służyć. No chyba, że poznam fajną sportsmenkę i wpadnę z nią do szatni. Ale to już faktycznie wchodzi dokładnie na to o czym również wspominał kolega poniżej.

   Edytowany: 21 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 35 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kostek 21 22 dni temuocena: 38% 

   Ponieważ sponsor który wspierał organizację klubu, chciał żeby promocja jego artykułów odbyła się również na turnieju. Jeśli żylibyśmy w tolerancyjnym kraju to sponsorzy nie baliby się że stracą połowę klientów po tym jak będą wspierać organizacje LGBT.

   Edytowany: 22 dni temu

   oceń komentarz 16 26 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marcin 20 22 dni temuocena: 83% 

   Wiesz Kostek na czym polega problem tego kraju? Nie na tym, że tu jest jakas mega przeogromna homofobia , bo 90% ludzi ma to po prostu gdzieś. Problemem LGBT jak i każdych podobnych środowisk jest wciskanie tego na siłę wszędzie i jak leci. Strach otworzyc lodówkę, żeby zaraz nie było o jakimś LGBT+ czy innym tęczowym cudzie. W końcu człowiek ma dość. Po prostu. Tak po ludzku. Aha jak masz już dość i mówisz nie to słyszysz, że jesteś homofob , bo "prawa mniejszości" itp (co swoją droga jest już kompletnie idiotycznym terminem w zestawieniu tego, że ci ludzie pieja o demokracji a zapomnieli o jej podstawowej zasadzie)

   Edytowany: 22 dni temu

   oceń komentarz 38 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mamaucznia 19 22 dni temuocena: 47% 

   Panie Rojewski, a co Pan tam robił? Na zakupy się Pan wybrał? Turniej odbywał się w dzień wolny od zajęć dydaktycznych w zamkniętym budynku, a Pan gorszy dzieci i rodziców, dumnie stojąc przed szkola reklamując zel intymny... gratulacje

   Edytowany: 22 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 28 31 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kabaciara 18 22 dni temuocena: 62% 

   "Erotyczne żele nawilżające wystawione podczas turnieju siatkówki dla osób LGBT w ursynowskiej podstawówce zbulwersowały radnych PiS. - Małe dzieci mogły się zapoznać z materiałami dla homoseksualistów - alarmowali dziś warszawscy radni." No fakt, takich żeli używają tylko homoseksualiści. Przecież wiadomo, że przy heteroseksualnej prokreacji nie są one nikomu potrzebne ;)

   Edytowany: 22 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 24 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Profesor Kolanow 17 22 dni temuocena: 96% 

   mnie tylko zastanawia ta monotematyczność środowiska LGBT. Nie spotkałem sie na regularnych turniejach sportowych (nie wiem na czym ma polegać walor turnieju LGBT ale pozostawmy to na razie) żeby ktoś zakładał stoisko z lubrykantam, prezerwatywami czy tzw. gadztami eortycznymi:) owszem może jakieś odżywki sportowe, ubiory sportowe etc. zastanawiam sie, jak to jest, że cała egzystencja tej populacji kręci sie, z przeproseniem, wokół du.. :)

   Edytowany: 22 dni temu

   oceń komentarz 44 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~hmmm 16 22 dni temuocena: 71% 

   To nie jest akcja nawolujaca do akceptacji, czy tolerancji to juz jest PROMOCJA!

   Edytowany: 22 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~WarszawaNatolin 15 22 dni temuocena: 55% 

   Panie Rojewski, w naszym klimacie niestety jest duże prawdopodobieństwo, ze dzieci w okresie maj- wrzesień mogą gdzieś zobaczyć - choćby na spacerze - mężczyznę w szortach. A i kobietę w bikini tez. Co Pan ba to? Może nakazać ciagle siedzenie w szkole i w domu (bo w kościele lepiej nie - z wiadomych względów). A co z korzystaniem z basenów? Tam mogą być ludzie w strojach kąpielowych! A pod prysznicem może się zdarzyć i taki jegomość, co myje się kompletnie nago, kompletnie!! A co z wakacjami? Plaże powinny być zakazane dla dzieci?

   Edytowany: 22 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 27 22 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ParówczanKiełbasu 14 22 dni temuocena: 48% 

   Gwarantuję, żadne dziecko nie zwichnie sobie życia przez widok żelu albo kontakt z gejem. Niestety może to spotkać takiego młodego człowieka, jeśli posłucha kogoś, kto jest związany z pisem.

   Edytowany: 22 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 24 26 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~WarszawaNatolin 13 22 dni temuocena: 51% 

   PiS na szczeblu i lokalnym i krajowym to ciemnogród i ciemnota. Tym bardziej przykre, że Polacy głosują jak głosują. Kupić naród bardzo łatwo jak widać. Niestety. Minie pare lat i niestety po takich rządach się nie pozbieramy. Przy okazji: lubrykanty przydadzą się tez niektórym politykom PiS a i reklamowane miejsce, które tak oburzyło Pana Rojewskiego, nie jest im obce...

   Edytowany: 22 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 32 31 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~malami 12 22 dni temuocena: 50% 

   BRAWO!! Aż miło czytać takie mądre komentarze. Pozdrawiam Autora

   Edytowany: 22 dni temu

   oceń komentarz 16 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marcin 11 22 dni temuocena: 70% 

   Dlaczego tylko PISu. Ja tam widzę, że wazelinka zdecydowanie przydaje się przedstawicielom PO w UE. Oni kochają włazić jak owsik w parę tyłków. Przypomnieć kilka głosowań tych "wybrańców"?. A przypominam, że oni nie głosują przeciwko PISowi tylko głosowania są przeciwko Polsce...ergo rykoszetem obrywają równiez ich wyborcy.

   Edytowany: 22 dni temu

   oceń komentarz 19 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~WarszawaNatolin 10 22 dni temuocena: 60% 

   Marcin - nie chodziło mi o lubrykanty jako wazelinka ale zastosowanie go do celu, w jakim był wyprodukowany. Zdziwilbys się ilu w PiS jest tej orientacji. Poza tym im większa homofobia u niektórych tym bliżej do źródła :-)

   Edytowany: 22 dni temu

   oceń komentarz 12 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marcin 9 22 dni temuocena: 82% 

   Zaskocze cię. Podejrzewam, że mniej niż w PO. Podobnie jak w przypadku krzyków na temat byłych towarzyszy z PZPR, których to paru uczynnych ludzi policzyło. Co sie okazało? PIS bodajże 8 czy 9. PO jakoś 20,22 (głowy nie daję bo nie pamiętam gdzie widziałem to zestawienie i było to dawno). Osobiście zresztą ani mnie to boli ani grzeje czy wolą chłopców czy dziewczynki albo i meble, byle normalnie rządzili tym krajem. A i jedni i drudzy udowodnili, że włażą tylko w 4 litery (odpowiednio Niemieckie /Amerykańskie) i nie nadają się do rządzenia mopem w publicznym kiblu. Są oczywiście wyjątki zarówno w PIS jak i PO ale nie mają wiele do powiedzenia bo na czele zawsze te same gęby od lat.

   Edytowany: 22 dni temu

   oceń komentarz 9 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~WarszawaNatolin 8 22 dni temuocena: 75% 

   Marcin - być może, bo PO jest jednak bardziej wolnościowe. Prędzej ujawnili by się członkowie PO niż PIS. Ale w PiS chyba byłbyś zaskoczony nazwiskami :-)))

   Edytowany: 22 dni temu

   oceń komentarz 12 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marcin 7 21 dni temuocena: 63% 

   Zapewniam cię, że nie nie byłbym zaskoczony nazwiskami może dlatego, że od dawna jestem odporny na sztandarowe hasła zarówno PISu jak i PO. Mam tez na tyle rozumu, że lubię sobie porówna to i owo i zajrzeć do różnych źródeł albo poczytać/posłuchać/pooglądać różnego przekazu i wyciągać odpowiednie wnioski (co nie znaczy, że nie męczy mnie np czytanie grubo przerysowanych artykułów w Gniocie Wyborczym albo peany pochwalne w Gazecie Wolskiej). No i mam tez swój rozum i swój światopogląd. Jest to tez jednym z powodów dla których marne są szanse bym zagłosował na PIS i jeszcze marniejsze na PO.

   Edytowany: 21 dni temu

   oceń komentarz 5 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rolo 6 21 dni temuocena: 33% 

   jasne - lepiej na złodziei głosować, którzy nigdy nie wywiązali się ze swoich obietnic...weź człowieku z Natolina zacznij myśleć, no chyba że też jesteś takim samym krętaczem albo komuchem któremu emeryturka się skurczyła

   Edytowany: 21 dni temu

   oceń komentarz 4 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~WTF 5 21 dni temuocena: 67% 

   Biorąc pod uwagę, że mieszkańcy Warszawy mając do wyboru na liście Koalicji Europejskiej np. pana Bartoszewskiego, wybierają Cimoszewicza to byłbym trochę ostrożniejszy w formułowaniu tez o ciemnogrodzie i tępocie wyborców PIS. Jeszcze więcej takich tekstów jak twoje (ot taka Janda już też dała popis, ale każdy ma swoje wzorce), to na jesieni ból tylnej części ciała może być jeszcze większy, zwłaszcza jeśli skończy się większością konstytucyjną. Nie, nie głosowałem na PIS.

   Edytowany: 21 dni temu

   oceń komentarz 6 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~dr 4 21 dni temuocena: 100% 

   Cimoszewicz był w PZPR, ale Saryusz-Wolski z PiS-u też. Trzeba uwzględniać działalność człowieka także po 1989 r. Osobiście cenię Cimoszewicza za odwagę w wygłaszaniu nie zawsze popularnych poglądów. Uważam na przykład, że to, co powiedział po powodzi w 1997 r., było jak najbardziej na miejscu. Nie były to zresztą żadne straszne słowa, tylko komentarz, że warto być przezornym i się ubezpieczyć. Na koniec: ciekawych informuję, że wybrałem innego kandydata z listy.

   Edytowany: 21 dni temu

   oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~TheTimeTraveller 3 22 dni temuocena: 47% 

   Panie Rojewski, zapraszam do wehikułu czasu, średniowiecze czeka.

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 28 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~komentator 2 22 dni temuocena: 69% 

   Ależ Panie Rojewski - takie rzeczy promować w biały dzień przed wejściem do szkoły? Co ma na celu takie epatowanie lubrykantami w trakcie lekcji w podstawówce przez dwóch Panów? Czyżby kolejny coming out w pięknych okolicznościach przyrody????

   Edytowany: 21 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 44 20 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.186 sekundy
  REKLAMAA2-Colorissimo-14-06----29-06-2019