REKLAMAA1-KLIWER-08-05----07-07-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Ubiegłoroczny pokaz ptaków drapieżnych

  Ubiegłoroczny pokaz ptaków drapieżnych (AS)

  Dziś ruszyły zapisy na majowe zajęcia w Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej. Tym razem w lesie rozgościła się na dobre wiosna i rozśpiewały ptaki. To właśnie one będą towarzyszyć uczestnikom podczas spotkań i warsztatów. A organizatorzy już zapowiadają coroczny piknik – 26 maja.

  Jak zwykle CEPL przygotował ofertę skierowaną do wszystkich grup wiekowych. Zajęcia dla siebie znajdą zarówno dorośli, młodzież, jak i najmłodsi. A wszyscy wspólnie, będą mogli bawić się w Lesie Kabackim podczas pikniku edukacyjnego w ostatni weekend miesiąca.

  Dla każdego - coś dobrego

  W maju, w ramach cyklu „Las dla rodziny” i „Las dla dociekliwych” będzie można spotkać się z podróżnikiem Dominikiem Wieczorkiewiczem, który przemieszczając się na hulajnodze odwiedził wiele niezwykłych miejsc, przeżywając masę przygód. O czym opowie tym razem?

  - Wyruszyłem do baśniowego świata dżinów, wielbłądów, smoków, Ali Baby i czterdziestu rozbójników. Zimą z dziecięcą ufnością przemierzyłem surowe piaski Arabii Saudyjskiej, malutki Bahrajn, pachnący kadzidłem Oman i czarne od ropy Emiraty – opowiada Dominiki Wieczorkiewicz.

  Podczas zajęć „Wieczne pióro - pióra dla początkujących” dzieci dowiedzą się m.in. skąd się wzięły ptaki. Poznają odpowiedź na pytanie: jak to się stało, że dawno, dawno temu pewne małe dinozaury zaczęły podfruwać, szybować i w końcu latać?

  A najmłodsi goście CEPL, dzieci w wieku 2-3 lata, będą mogły wziąć udział w zajęciach „Leśna sensoryka dla smyka – Wiosna”. Warsztaty prowadzone przez wykształcone animatorki pozwalają poznać dzieciom wiosnę wszystkimi zmysłami.

  Na młodzież i dorosłych czekają warsztaty o ptakach „Razem czy osobno” oraz druga części zajęć z tworzenia podkładki pod kubki wykonywane metodą intarsji maszynowej.

  Czas na piknik!

  Jednak największym wydarzeniem w tym miesiącu, będzie piknik edukacyjny „Leśne rodzinki”, który odbędzie się 26 maja o godz. 11:00. Podczas pikniku dzieci dowiedzą się m.in. jakie rodziny zwierząt żyją w lesie, a niektóre ze zwierząt będą mogły zobaczyć i dotknąć. Szczegóły pikniku podamy niebawem na haloursynow.pl

  Wszystkie zajęcia są bezpłatne i można się na nie zapisać za pomocą platformy internetowej.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.2879 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO