REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Agnieszka Pająk-Czech

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Maja Popielarska

  Maja Popielarska (Apacz)

  Nie wiesz jak prawidłowo zadbać o ogród czy rośliny doniczowe w domu? Maja Popielarska, która od lat doradza swoim widzom, dziś udzielała porad na Ursynowie. Spotkanie z autorką nowej książki "Maja w ogrodzie" odbyło się dzisiaj w wypożyczalni nr 34 przy ul. 6 Sierpnia.

  Popielarska opowiadała o swojej pasji jakim jest tworzenie przyjaznego i estetycznego ogrodu. Zachęcała także do zapoznania się z książką jej autorstwa. A w niej fani ogrodnictwa i roślinności mogą znaleźć sposoby na to jak zadbać o trawnik, by stał sie prawdziwym "zielonym dywanem", jak walczyć ze szkodnikami. Zdradza też tajniki uprawy zdrowych, smacznych warzyw.

  Popularna prezenterka sugerowała, aby wiosną przykrywać rośliny na noc, kiedy zapowiadane są przymrozki. Przyznała się, że rozmawia z roślinami i nie wiadomo czemu rosną one wówczas o wiele lepiej. Potwierdziła, że rośliny potrzebują naszego dotyku. Podobno ładniej wtedy kwitną. Te i inne nietypowe porady mogli dzisiaj usłyszeć uczestnicy spotkania.

  OTO NASZA FOTORELACJA ZE SPOTKANIA

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3132 sekundy
  REKLAMAA2-TlenowyZakatek--01-06----30-06-2020