REKLAMAA1 SanGiovanni  01.12.2020 - 31.12.2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 października 2020, 10:35 komentarzy 9

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (AŁ)

  Makabra na psiej górce. Rano znaleziono zakrwawione zwłoki 23-letniego mężczyzny. Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, z bardzo wstępnych ustaleń wynika, że zastrzelił się z repliki rewolweru dostępnej w internecie.

  Do tragedii doszło rano na szczycie jednej z górek przy ul. Rosoła. Obok budowy nowego bloku, tuż po godz. 6:00, spacerowiczka odkryła leżące zakrwawione ciało młodego mężczyzny. Natychmiast wezwano policję. Na miejscu kryminalni badają sprawę. 

  Nasza reporterka jest na miejscu i relacjonuje: - Policja nie dopuszcza nikogo na szczyt górki, Miejsce jest odgrodzone taśmą. Przy parawanie leżą półnagie zwłoki z podniesionym do góry t-shirtem.

  Policjanci rozmawiają z dwiema kobietami, prawdopodobnie mieszkankami, które odkryły zwłoki.

  Rzecznik mokotowskiej policji potwierdza, że na górce leży ciało mężczyzny. - Przy mężczyźnie leżała kartka z danymi osobowymi mieszkańca Ursynowa. Prawdopodonie było to samobójstwo i są to dane tego chłopaka - mówi nam podkom. Robert Koniuszy.

  Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy przy mężczyźnie policja znalazła rewolwer - broń czarnoprochową, na którą - zgodnie z ustawą o posiadaniu broni - nie trzeba mieć pozwolenia. Taka broń - jako replika - za ok. 2 tys. złotych dostępna jest w internecie.

  Coraz więcej wskazuje na to, że było to samobójstwo. Z naszych ustaleń wynika, że brat 23-latka poinformował służby o tym, że rano wyszedł z domu, mając myśli samobójcze.


  Masz myśli samobójcze? Pomoc możesz znaleźć bezpłatnie u specjalistów - lista na stronie http://samobojstwo.pl

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 232

  • 16
   BARDZO PRZYDATNY
  • 32
   ZASKOCZONY
  • 10
   PRZYDATNY
  • 19
   OBOJĘTNY
  • 12
   NIEPRZYDATNY
  • 13
   WKURZONY
  • 130
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.2291 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021