REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 listopada 2019, 14:05 komentarzy 27

  (SK/FB)

  Do wstrząsającego wydarzenia doszło w nocy z 1 na 2 listopada w jednym z bloków komunalnych na ul. Kłobuckiej. Były policjant wraz ze swoim synem udusili 27-letniego Sebastiana. Prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie.

  Tę noc mieszkańcy domu komunalnego przy Kłobuckiej zapamiętają na dłużej. W sobotę, 2 listopada około 5:00 nad ranem, przed budynkiem pojawiła się policja, karetka, a później samochód zakładu pogrzebowego. To był znak, że stało się coś złego.

  W jednym z mieszkań w wieżowcu doszło do potwornego zabójstwa. Zginął młody, 27-letni chłopak Sebastian K. Według ustaleń śledczych został on uduszony. Podejrzanymi o popełnienie tej zbrodni są ojciec Sebastiana - wg naszych informacji to były policjant - oraz jego przyrodni brat Kamil. Obu Prokuratura Warszawa-Ursynów postawiła już zarzuty zabójstwa.

  - Mirosław K. oraz Kamil K. podejrzani są o to, że działając wspólnie i w porozumieniu w nocy 2 listopada 2019 r. w jednym z mieszkań przy ul. Kłobuckiej pozbawili życia poprzez uduszenie Sebastiana K. - potwierdza Łukasz Łapczyński z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

  Podejrzani nie przyznali się winy i odmówili złożenia wyjaśnień. Na wniosek prokuratora zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące. W przypadku potwierdzenia zarzutów przez sąd grozi im od 8 do 25 lat więzienia.

  Na razie nieznane są motywy zbrodni. Prawdopodobnie między mężczyznami, podczas imprezy zakrapianej alkoholem, doszło do kłótni o sprawy rodzinne. Sebastian - syn byłego policjanta z innego związku - na co dzień mieszkał z matką i młodszym bratem na wysokim Ursynowie. Ojca przy Kłobuckiej zaś odwiedzał, miał mieć z nim dobre relacje, podobnie jak z jego rodziną. Z kolei krewni zamordowanego twierdzą, że Mirosław K., mimo iż przed laty uznał swoje ojcostwo, miał mieć problem z zaakceptowaniem chłopaka, a jego druga rodzina "dawała mu do zrozumienia, że nie jest mile widziany".

  Sąsiedzi mówią, że widzieli policję przy bloku już wcześniej - także w piątek wieczorem, około godz. 18:00. Miało wówczas dojść do interwencji w mieszkaniu ojca Sebastiana, ale - ten były policjant - miał przekonać funkcjonariuszy do rezygnacji z wejścia do środka, twierdząc, że "nic się nie dzieje". Niewykluczone więc, że do zabójstwa mogło dojść wcześniej, a podejrzani mogli próbowali ukryć je przed funkcjonariuszami. Prokuratura nie chce jednak potwierdzić tej informacji. 

  - Z uwagi na dobro prowadzonego postępowania, nie przekazujemy informacji odnośnie szczegółów poczynionych na tym etapie postępowania ustaleń - dodaje prokurator Łapczyński.

  Tak nagłą śmiercią Sebastiana wstrząśnięci są jego znajomi i przyjaciele, którzy uruchomili na rzecz jego rodziny zbiórkę na jednym z portalu crowfundingowych.

  - Sebastian był osobą oddaną, pomocną, pomagał każdemu, kto tego potrzebował, a teraz pomocy potrzebuje jego najbliższa rodzina - piszą organizatorzy zbiórki.

  Zamordowany młody chłopak był zapalonym piłkarzem, kibicem Legii. Kochał zwierzęta. Na jego profilu społecznościowym pełno jest wzmianek i próśb o wsparcie dla wielu szlachetnych inicjatyw.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 333

  • 20
   BARDZO PRZYDATNY
  • 28
   ZASKOCZONY
  • 10
   PRZYDATNY
  • 8
   OBOJĘTNY
  • 3
   NIEPRZYDATNY
  • 39
   WKURZONY
  • 225
   BRAK SŁÓW

  27Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~wiernaczytelniczka 27 2 miesiące temuocena: 69% 

   Wincyj slumsów! Wyncyj. Budować tam gdzie diabeł mówi dobranoc, zamknąć patologie w klatkach niech się sami wymordują. Kempa działa na korzysć PiSów. Ciekawe w którym ministerstwie u Morawieckiego pan Kempa wyląduję jak dostanie nagłej zmiany poglądów? W kościele na kolanach przed księdzuniem klęka.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Urzędnik 26 2 miesiące temuocena: 86% 

   Jego wspaniały menadżer były zestepca Łukasz Ciołko może mu fuche ogarnie. W końcu tak dobrze im się pracowało razem. Z dziubków se pili. A zachawalali się wzajemnie. A i na PISsie razem psy wieszali.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 6 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~carla 25 2 miesiące temuocena: 31% 

   Szanowni Państwo!Jeśli ktoś pisze że tu sa slamsy to zapraszam zobaczyć to osiedle ,daleko tu do takiego stanu.Mieszkają normalni ludzie ,zdarzają się wyjątki jak wszędzie.Jak pokazuje życie nawet ludzie wykształceni ,znani dokonują różnych czynów ,nawet tych najgorszych.Rodzina ta jest normalna ,uczciwa,jakich miliony w Polsce.Nie żadna patologia.Nikt nie wie co się zadziało że wydarzyła się taka tragedia ,wiec proszę nie osądzać. Jest to tragedia dwóch rodzin .Uszanujmy to

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 5 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ta normalność aha 24 2 miesiące temuocena: 82% 

   Carla Wpisz Fakt24.Tam masz artykuł obszerny

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 9 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Przeciek 23 2 miesiące temuocena: 100% 

   Kempa przejdzie do PiSu. Rozmowy już trwają.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Niewolnica Izaura 22 2 miesiące temuocena: 80% 

   Patologią to Ty jesteś nie oceniaj ludzi tylko swoją miarą a od PIS to zdaleka sługusie KO

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 4 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jaro 21 2 miesiące temuocena: 29% 

   Niedawno był artykuł o nałogowej śmieciozbieraczce z Zaruby. Idąc tropem dopasowywania przykładów do teorii, jaki tu się uskutecznia (dobieramy sobie fakty do z góry ustalonej teorii), należałoby stwierdzić, że mieszkańcy Kabat to śmieciarze. Czyż nie?

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 2 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Gal anonim 20 2 miesiące temuocena: 38% 

   ~ta normalność aha Jak ty wierzysz we wsztsko co piszą to musisz być nieźle naiwna. Media karmią nas tym co łykamy a nie faktaki a fakt jest taki że nikogo z was tam nie było a jak jest inaczej to zgłoście się w celu złożenia zeznań. Pozdrawiam i przypominam, że pomówienia też podchodzą pod paragraf.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 3 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Do gal anonim 19 2 miesiące temuocena: 86% 

   nikt nikogo nie pomawia to są informacje prasowe i nie jednej a kilkuHalo Ursynów,WP,Super Express,Fakt,TVN Warszawa i czy wszyscy kłamią?Wątpię,a wychodzi na to że to ty wiesz jak mogło być skoro twierdzisz że to kłamstwo gazety i to nie jednej.Jak coś wiesz to się zgłoś i złóż zeznania.Pozdrawiam i pomyśl zaczym coś napiszesz.Fakty są takie że zginął młody chłopak.A podejrzanych o to jest dwóch.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 6 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kulson 18 2 miesiące temuocena: 100% 

   Gal anonim prokurator też kłamie?- Mirosław K. oraz Kamil K. podejrzani są o to, że działając wspólnie i w porozumieniu w nocy 2 listopada 2019 r. w jednym z mieszkań przy ul. Kłobuckiej pozbawili życia poprzez uduszenie Sebastiana K. - potwierdza Łukasz Łapczyński z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Cień 17 2 miesiące temuocena: 13% 

   Oby was taka karma nigdy nie dopadła czasem można się znaleźć w bagnie nie ze swojej winy. To że jesteś gdzieś gdzie wydarzyła się zbrodnia nie oznacza że brałeś w niej udział.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Karma 16 2 miesiące temuocena: 85% 

   Sąsiedzi mówią, że widzieli policję przy bloku już wcześniej - także w piątek wieczorem, około godz. 18:00. Miało wówczas dojść do interwencji w mieszkaniu ojca Sebastiana, ale - ten były policjant - miał przekonać funkcjonariuszy do rezygnacji z wejścia do środka, twierdząc, że "nic się nie dzieje". Niewykluczone więc, że do zabójstwa mogło dojść wcześniej, a podejrzani mogli próbowali ukryć je przed funkcjonariuszami.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 11 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Csa 15 2 miesiące temuocena: 14% 

   ~Karma chyba za dużo kryminałów oglądasz ale jak już tak dochodzisz to może znajdziesz motyw

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 1 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tango 14 2 miesiące temuocena: 100% 

   W Fakt24 masz motyw opisany

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~M 13 2 miesiące temuocena: 11% 

   Tak ktoś jest winny ale to sąd wyda wyrok kto, a jeśli chodzi o ojca to on też stracił syna a może dwóch.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fakty 12 2 miesiące temuocena: 89% 

   3 osoby w mieszkaniu jedna z nich nie żyje.W mieszkaniu pozostaje morderca i współudziałowiec.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 16 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~M 11 2 miesiące temuocena: 8% 

   Łatwo jest innych oceniać i wypisywać głupoty nic o nich nie wiedząc i nie mając pojęcia o danej sytuacji. Pan redaktor też opisał wszystko opierając się o jakieś informacje wyssane z palca. A gdzie prawo domniemaniej niewinności jak mogą w artykule padać słowa "zamordowali". Ludzie szanujmy siebie i nie wydawajmy sami wyroków tym się zajmie sąd!.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 23 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kusmirek 10 2 miesiące temuocena: 94% 

   Domniemanie niewinności w sytuacji kiedy są 3 osoby i jedna z nich została uduszona? Wodą się zachłysnął że nawet prokuratura się wypowiedziała nt zgonu?

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 17 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Enigma 9 2 miesiące temuocena: 94% 

   3 osoby w mieszkaniu.Jeden nie żyje lekarz po wstępnych oględzinach stwierdza przyczynę zgonu (uduszenie)śledczy to potwierdzają tak czy nie?Pozostaje morderca i współudziałowiec.Domniemanie niewinności przestań sobie żarty robić.I jeszcze ( informacja z TVN Warszawa) dlaczego nie wpuścił interweniujących policjantów do domu dzień wcześniej?

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 16 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~AS 8 2 miesiące temuocena: 94% 

   Nikt nikogo tu nie ocenia i to nie wypisywanie głupot to był mord co potwierdza prokuratura.A domniemać to teraz tylko se możesz po ile dostaną.I oby jak najwięcej.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 17 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Paweł W-wa 7 2 miesiące temuocena: 88% 

   Pomijając zdarzenie to co ten policjant zrobił z mieszkaniem służbowym że musiał mieszkać w komunalnym ?

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wojak_Szwejk 6 2 miesiące temuocena: 83% 

   Mieszkaniem slużbowym?!

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~H 5 2 miesiące temuocena: 80% 

   To jest doskonala lokalizacja, blisko centrum, ale z dala od zgielku miasta. Heheh

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 4 2 miesiące temuocena: 80% 

   Zrzutka

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jak 3 2 miesiące temuocena: 63% 

   Tak, już sam znalazłem.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 5 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jak 2 2 miesiące temuocena: 57% 

   Kolejny serwis gdzie pisze o zbiórce tylko za cholerę nie wiadomo gdzie ta zbiórka jest.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~NIEZNAJOMA 1 2 miesiące temuocena: 81% 

   JEST ZBIÓRKA NA FB DLA RODZINY SEBASTIANA KUŚMIRKA

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 13 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2935 sekundy
  REKLAMAA2-TlenowyZakatek-04-01----04-02-2020