REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2022 - 30.06.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (AZS Warszawa)

  To misja specjalna dla całych rodzin! Przy pomocy mapy, wspólnie z najbliższymi będzie trzeba pokonać trasę 10 km. W trakcie wędrówki na uczestników będą czekały punkty kontrolne z zadaniami sprawnościowymi, ale i logicznymi. Wystarczy zebrać rodzinę lub drużynę i wyruszyć w miasto.

  „Frajdy miejskie” czekają na śmiałków, którzy wyruszą w podróż przez tereny Ursynowa i Mokotowa. Przygotowane na trasie gry będą okazją do wspólnej zabawy i zbudowania silniejszych więzów rodzinnych. Warunkiem udziału jest to, żeby jedna osoba była pełnoletnia, a druga poniżej 14. roku życia. Drużyny liczące od 2 do 5 osób pokonają 10-kilometrową trasę, na której umieszczonych zostanie kilkanaście punktów kontrolnych. Żeby je zaliczyć, trzeba się trochę nagimnastykować i pogłówkować.

  - Tematyka zadań będzie odwoływała się do szeroko pojętej aktywności fizycznej i wydarzeń sportowych. W zależności od tego gdzie będzie punkt, będzie trzeba nieco poskakać lub pomyśleć. Chcemy, żeby to była okazja do zabawy dla całych rodzin i żeby każdy mógł się wykazać - wyjaśnia Igor Błachut ze Stowarzyszenia Team 360, odpowiedzialny za przygotowanie mapy.

  Każdy wygrywa!

  Uczestnicy będą się poruszać o własnych nogach. Tylko dzieci poniżej 10. roku życia mogą skorzystać z hulajnogi lub rowerka. To nie jest wyścig na czas - organizatorom zależy na dobrej zabawie.

  - To nie jest typowy wyścig i tu nie jest istotny wynik. Chodzi nam o upowszechnianie sportu i pokazanie tego jak można w ciekawy sposób spędzić niedzielę, spróbować różnych form aktywności, oraz pokazać czym zajmuje się AZS. Na mecie każdy będzie zwycięzcą i na każdego będzie czekał medal - mówi Dawid Piechowiak z Akademickiego Związku Sportowego, koordynator akcji.

  Trwają już zapisy. Jako pierwsze zgłosiły się już: „Dzikie Węże” czy „Małe Prosiaki i Stare Warchlaki”. Zapisy odbywają się poprzez formularz.

  Rajd odbędzie się w niedzielę, 24 października. Uczestnicy wyruszą spod starego kampusu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Wystartować można w dowolnym momencie między godz. 12 a 17. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4608 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.11.2021 - 24.02.2022