REKLAMAA1-SanGiovanni--01-09----30-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (FB/marek.jakubicz)

  Miejsce Aktywności Lokalnej na Kajakowej zaprasza na kolejny koncert. W sobotni wieczór na scenie zaprezentuje się piaseczyński duet. W miłej, sąsiedzkiej atmosferze będzie okazja posłuchać piosenek z krainy łagodności, ale też mocniejszych, rockowych kompozycji.  

  To już drugi koncert z cyklu "MALowe granie na trawie". W lipcu zainaugurowała go ursynowska artystka Jolanta Kula z zespołem, która zaśpiewała i zagrała na pile do drewna. Dziś, w sobotę, 8 sierpnia na zielonym terenie przed Dzielnicowym Ośrodkiem Kultury Ursynów odbędzie się koncert plenerowy Marka Jakubicza i Waldka Kaczyńskiego. 

  - Jest to duet stworzony przez przyjaciół, muzyków-amatorów. Panowie są naszymi sąsiadami, pochodzą z Piaseczna. Tworzą muzykę opartą na akustycznym brzmieniu gitar. Razem grają razem od 4 lat, piszą swoje teksty i komponują do nich muzykę z krainy łagodności, ale też kawałki rockowe - mówi Marzena Zientara, koordynatorka Miejsca Aktywności Lokalnej.

  Podczas koncertu należy pamiętać o zachowanie dystansu społecznego. Można zabrać ze sobą kocyk i usiąść na nim na trawie, bądź skorzystać z leżaków. Obowiązkowe są też maseczki, konieczne przy wejściu na koncert. Na miejscu będzie otwarta kawiarenka. Scena stanie przy ul. Kajakowej 12b przed budynkiem Dzielnicowego Ośrodka Kultury. Start o godzinie 19:00. Wstęp wolny.

  Kolejny i ostatni koncert z cyklu „MALowe granie na trawie” zaplanowany jest na 22 sierpnia.

  - To będzie coś specjalnego. Wystąpią dwa zespoły: Wszyscy Byliśmy Harcerzami i HarceSz W.G.. Usłyszymy  utwory śpiewane przy harcerskich ogniskach, w ostrych, rockowych aranżacjach - zapowiada Marzena Zientara.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.329 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-09----30-09-2020