REKLAMAA1-WIMAR-AUTO--24-01----24-02-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Orkiestra Reprezentacyjna SGGW w Warszawie

  Orkiestra Reprezentacyjna SGGW w Warszawie (Monika Majewska)

  Na Ursynowie karnawał trwa w najlepsze! Już w najbliższy wtorek Orkiestra Reprezentacyjna SGGW porwie publiczność gorącymi przebojami o miłości. Usłyszymy amerykańskie hity, polskie klasyki i poczujemy latynoskie rytmy. Viva el carnaval!

  Z okazji zbliżającego się święta zakochanych Orkiestra Reprezentacyjna SGGW zaprasza na „Koncert Karnawałowy”. Organizatorzy zapewniają, że repertuar koncertu będzie różnorodny. Przeważać będą utwory o charakterze rozrywkowym, nie zabraknie ponadczasowych hitów i muzyki filmowej. Motywem przewodnim będzie miłość.

  - Zaczniemy w klimacie swingowym, później przejdziemy do muzyki rozrywkowej. Będą polskie i zagraniczne przeboje miłosne oraz utwory z musicali „Chicago” i „Grease” – opowiada Damian Kisielewski, klarnecista i menedżer orkiestry. – Zagramy m.in. „Mam ochotę na chwileczkę zapomnienia” czy „Wakacje z blondynką” oraz utwory Marka Grechuty – dodaje.

  Przed publicznością stanie orkiestra składająca się z 40 muzyków, w skład której wchodzą instrumenty dęte tj. klarnety, flety, saksofony, trąbki, puzony, waltornie i tuba, a oprócz tego rozbudowana perkusja, gitary elektryczne i instrumenty klawiszowe. Przeboje muzyki rozrywkowej zaśpiewają razem z orkiestrą wokaliści: Monika Chodyna, Patrycja Ciborowska, Filip Rychcik oraz Krzysztof Bobel.

  Koncert odbędzie się we wtorek 12 lutego o godz. 19:00 w Auli Kryształowej (ul. Nowoursynowska 166, bud. nr 9, przystanek autobusowy SGGW Rektorat) i potrwa ok. półtorej godziny. Wstęp wolny.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 20

  • 12
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 5
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2907 sekundy
  REKLAMAA2-TlenowyZakatek-04-01----04-02-2020