REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2022 - 30.06.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 czerwca 2022, 17:40 komentarzy 7

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (policja)

  Ursynowscy policjanci zatrzymali kierowcę hondy do kontroli. W bagażniku miał marihuanę, którą przewoził... w litrowych słoikach.

  Wieczorem policja patrolowała ursynowski odcinek ul. Puławskiej. Uwagę funkcjonariuszy wzbudził kierowca, który na zaczął się dziwnie zachowywać - z niewytłumaczalnych powodów zwalniał i przyspieszał. Policjanci zaczęli podejrzewać, że jest pijany albo pod wpływem narkotyków.

  - Podczas legitymowania policjanci sprawdzili kierowcę na zawartość alkoholu w organizmie. Był trzeźwy. Testy nie wykryły również obecności środków odurzających w organizmie kierowcy - relacjonuje podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

  W trakcie rozmowy mężczyzna przyznał, że w bagażniku ma plecak z marihuaną. I rzeczywiście w plecaku, w reklamówce, policja odnalazła dwa litrowe słoiki, z zawartością przypominającą susz narkotykowy. Narkotester potwierdził, że to marihuana. Patrol pojechał jeszcze sprawdzić, czy 31-latek ma w domu więcej środków odurzających, ale niczego nie znalazł. 

  Mężczyzna trafił do aresztu. Kolejnego dnia usłyszał zarzuty złamania ustawy o zapobieganiu narkomanii. Za posiadanie narkotyków grozi mu do trzech lat więzienia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 24

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 13
   BRAK SŁÓW

  7Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~do kpiących 7 11 dni temuocena: 21% 

   Wyobraź sobie jeden z drugim, że przechodzisz przez jezdnię na przejściu dla pieszych, a jakiś narkoman jedzie samochodem i nie zatrzymuje się, bo prawie nie wie kim jest i gdzie jest... Czy teraz łatwiej zrozumieć, że narkotyki to przeklęty nałóg, który powinen być wszystkimi sposobami tępiony przez Policję? Z niecierpliwością czekam kiedy na ursynowskich ulicach oraz np. w pobliżu szkół pojawią się policjanci ubrani po cywilnemu, którzy będą spacerować z pieskami różnych ras szkolonymi do wykrywania narkotyków.

   Edytowany: 10 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~aster 6 11 dni temuocena: 88% 

   a alkohol i nikotyna to nie sa już przeklęte nałogi? Jaki jest odsetek wypadków po alkoholu a jaki po narkotykach? Dlaczego tylko w pobliżu szkół, dorośli nie używają?

   Edytowany: 11 dni temu

   oceń komentarz 7 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 5 11 dni temuocena: 86% 

   A od kiedy legalizacja marihuany to przyzwolenie na jazdę samochodem po używkach? Alkohol i pewne leki są legalne, ale nie można po nich prowadzić.

   Edytowany: 10 dni temu

   oceń komentarz 6 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 4 12 dni temuocena: 82% 

   Znowu ta sama bajka, dziwnie jechał, ale był trzeźwy i czysty pod względem narkotyków, bohaterska policja go zatrzymała, a ten się od razu uzewnętrznił co ma przy sobie. Takich dziwnie jadących widuję codziennie, policji nigdy. Skończcie z tą wielokrotnie wyśmiewaną narracją. Ktoś go podkablował i tyle.

   Edytowany: 11 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 23 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Salka 3 11 dni temuocena: 100% 

   Cud, że tym razem nie uciekał.

   Edytowany: 11 dni temu

   oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~aster 2 11 dni temuocena: 78% 

   Jeszcze jest tekst z "charakterystycznym zapachem na klatce schodowej". .. Tu po samochodzie ewidentnie widać, że to jakiś baron narkotykowy, po zatrzymaniu tego człowieka od razu czuję się bezpieczniej :)

   Edytowany: 11 dni temu

   oceń komentarz 7 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pozytywka 1 11 dni temuocena: 75% 

   Baron narkotykowy i to jeszcze w starej, rozklekotanej hondzie. XD Kiedy w końcu doczekamy się depenalizacji takich absurdalnych wykroczeń?

   Edytowany: 11 dni temu

   oceń komentarz 6 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4688 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022