REKLAMAA1 AUTOGT 16.12.2022 - 15.03.2023
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Wikipedia/licencja CC 4.0)

  Znany i ceniony reporter Mariusz Szczygieł spotka się dziś z czytelnikami w UCK "Alternatywy". Rozmowa poświęcona będzie nie tylko nowej książce autora "Fakty muszą zatańczyć".

  Mariusza Szczygła chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Niegdyś prowadzący legendarnego już show "Na każdy temat", w którym przepytywał najbardziej ciekawe postacie ówczesnej polskiej rzeczywistości. Później autor książek o Czechach, do których się przeniósł. Reportaże pod wspólnym tytułem "Gottland" stały się bestsellerem. Za tom reportaży "Nie ma" w 2019 roku Szczygieł dostał nagrodę Nike - nic dziwnego, skoro jest uważany za ucznia Hanny Krall.

  W czerwcu tego roku ukazała się najnowsza książka Mariusza Szczygła - „Fakty muszą zatańczyć”. To esej napisany z miłości do reportażu. Lektura dla wszystkich, którzy kochają ten gatunek, oraz dla tych, którzy mają wątpliwości, czy jest wiarygodny, a także poradnik dla tych, którzy sami chcą pisać.

  I głównie tej książce będzie poświęcone dzisiejsze spotkanie ze znanym reportażystą. Uczestnicy z pewnością dowiedzą się o kulisach pracy reportera, będą mogli zapytać o to, jak Mariusz Szczygieł rozumie tę pracę i skąd czerpie inspiracje. Spotkanie poprowadzi dziennikarka kulturalna Aldona Łaniewska-Wołłk.

  A odbędzie się ono już dzisiaj, we wtorek, 8 listopada o godz. 19 w Ursynowskim Centrum Kultury "Alternatywy" przy ul. Gandhi 9 (stacja metra Imielin). Bilety dostępne w recepcji przed spotkaniem oraz online.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4953 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023