REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Ekspert ze specjalistycznego sklepu Tosia.pl podpowiada jak ją wybrać i na co zwracać uwagę w zależności od naszego sposobu podróżowania. 

  Nadeszła długo wyczekiwana wiosna, a wraz z nią zaczynamy planować różnego rodzaju rodzinne wyjazdy. Niezależnie od tego, czy wyjeżdżamy na weekend, czy na dłuższy czas, wózek dla dziecka jest jednym z najważniejszych elementów bagażu, który zabieramy ze sobą.

  Rozpoczęliśmy poszukiwania małej, lekkiej i zgrabnej spacerówki, a o pomoc poprosiliśmy eksperta ze sklepu TOSIA.pl na Ursynowie.

  Krótkie, wiosenne wypady to rozwiązanie idealne dla tych rodziców, którzy z uwagi na swoje obowiązki nie mogą jeszcze wyjechać na cały tydzień, ale potrzebują odpoczynku i oderwania się od codzienności. 

  Kiedy mamy zarezerwowany nocleg dla siebie i dziecka, zastanawiamy się, jaki wózek spacerowy najlepiej sprawdzi się na tak krótki wyjazd? Nie chcemy zabierać zbyt dużo bagażu, ani zbyt długo się pakować. 

  Do bagażnika każdego samochodu zawsze zmieści się mała spacerówka, taka jak Axel od Espiro. Zajmuje mało miejsca i szybko się składa.

  Wypoczynek i spacery z wózkiem dziecięcym

  Podczas wolnych dni na wyjeździe, rodzice małych dzieci stawiają zazwyczaj na spacery na świeżym powietrzu. Wtedy przydają się różne udogodnienia wózków, takie jak rozkładane na płasko oparcie, które można rozłożyć gdy dziecko chce się przespać. 

  Często trzeba zmierzyć się także ze zmiennymi warunkami pogodowymi. Spacerówka Espiro Axel posiada w zestawie pokrowiec na nóżki, który może okazać się przydatny, gdy nieco się ochłodzi, np. wieczorami. 

  Wiosną i latem, podczas słonecznych dni dziecko jest bardziej narażone na emisję promieniowania UV. Spacerówka Espiro Axelma w daszku wszyty materiał UV, który stanowi dodatkową barierę ochronną. 

  Gdy pogoda się zmienia, warto pamiętać też o tym, że śpiącemu maluchowi może być chłodno. W wózku Axel budkę można łatwo powiększyć, za pomocą dodatkowe panelu ukrytego pod suwakiem.

  Zwiedzanie z dzieckiem

  Podczas weekendowych eskapad najważniejsze jest to, by w szybkim tempie poznać nowe miejsce i w miarę możliwości zwiedzić wszystkie turystyczne atrakcje. Czasami będą to ciekawe zabytki, czasami muzea, obiekty sakralne lub innego typu lokalne ciekawostki. 

  Z pewnością przed nami przemierzanie dziesiątek kilometrów, pieszo jak i komunikacją miejską. Nie można zapominać też o poruszaniu się np. windami. W takich sytuacjach amortyzacja wózka ma ogromne znaczenie. 

  Spacerówka Espiro Axel ma wszystkie koła amortyzowane, dzięki czemu łatwo się ją prowadzi i podbija. Przednie koła są zwrotne i ułatwiają manewrowanie w wąskich uliczkach lub przejściach. 

  Kiedy maluch znuży się spacerem i zaśnie, można go obserwować przez specjalne okienko w budce. 

  Kupując pamiątki na lokalnych bazarach, schowamy je w pojemnym koszu, który znajduje się pod siedziskiem spacerówki. Warto pamiętać, że wybierając lekką miejską spacerówkę Espiro Axel, każdy wyjazd będzie łatwiejszy i wart zapamiętania. 

  Spacerówka Espiro Axel to oczywiście nie jedyne rozwiązanie. Wiele modeli wózków spacerowych znajdziecie w sklepie TOSIA.pl na Ursynowie. Wiemy, bo od ilości różnych spacerówek aż zakręciło się nam w głowie. Z pomocą kompetentnego sprzedawcy udało się nam dopasować spacerówkę do stylu życia naszej rodziny. I co najważniejsze! Na wózek nie trzeba czekać. Ze sklepu wychodzimy z nowiuteńką spacerówką. 

  Autor: Ekspert ds. bezpieczeństwa transportu dzieci TOSIA.pl

  Zapraszamy do specjalistycznego sklepu TOSIA.pl w Warszawie przy ul. Pasaż Stokłosy 11, przy stacji Metra Ursynów, tel. 22 855 08 79

  Artykuł załadowany: 0.2058 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-06----30-06-2020