REKLAMAA1 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 stycznia 2020, 09:55

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Nietypowe wymiary łóżka jeszcze do niedawna mogły być problematyczne dla użytkownika z kilku powodów – najważniejszym był jednak kłopot z dopasowaniem jakościowego materaca. Wielu producentów jeszcze pięć lat temu wypuszczało na rynek tylko i wyłącznie już gotowe, opracowane we własnym laboratorium modele.

  Nietypowe wymiary łóżka jeszcze do niedawna mogły być problematyczne dla użytkownika z kilku powodów – najważniejszym był jednak kłopot z dopasowaniem jakościowego materaca. Wielu producentów jeszcze pięć lat temu wypuszczało na rynek tylko i wyłącznie już gotowe, opracowane we własnym laboratorium modele. Dzisiaj rynek materaców sypialnianych mocno się zmienił i wielu producentów przeniosło się do sieci, gdzie oferować mogą jakościowe i konkurencyjne cenowo, profesjonalne materace o bardzo rozmaitych konfiguracjach – projektowane od podstaw na indywidualne zlecenie klienta. Taki samodzielnie zaprojektowany materac 150x200 cm ma liczne przewagi nad modelami zakupionymi prosto z wystawy czy salonu stacjonarnego.

  Dlaczego warto projektować własny materac

  Pierwszy i najbardziej widoczny efekt samodzielnego zaprojektowania swojego wymarzonego materaca to oszczędność finansowa. W modelach gotowych i opracowanych przez producenta nie brakuje rozwiązań, które dla użytkownika są zbędne lub nie są adekwatne do jego nawyków sennych czy predyspozycji zdrowotnych. Płacenie za dodatkową grubość materaca czy twardość materaca w momencie, gdy o wiele lepsze efekty uzyskać można na cieńszym materacu wyposażonym jednak np. w piankę termoelastyczną – w przypadku tworzenia własnego materaca od podstaw nie ma miejsca. Dlatego pieniądze zainwestowane we własny projekt pozwalają zazwyczaj na uzyskanie znacznie lepszego efektu końcowego – model składa się wyłącznie z tego, co dany użytkownik niezbędnie potrzebuje do pełnej nocnej regeneracji i skutecznego wypoczynku dziennego.

  Propozycje od współczesnych producentów

  Oczywiście współcześni producenci służą pomocą i chętnie kierują każdego klienta poprzez niełatwy proces modyfikowania zamówienia i tworzenia własnego zlecenia. Strony internetowe producentów jak Kaszmirowysen.pl umożliwiają bardzo wnikliwe zapoznanie się ze słownikiem pojęć oraz różnicami technologicznymi i konstrukcyjnymi poszczególnych modeli. Dzięki temu każdy, nawet laik, może dość szybko porównać na czytelnej wizualizacji różnice pomiędzy poszczególnymi projektami, rozwiązaniami materiałowymi czy wymiarami materaca. Na bieżąco widzi również, w jaki sposób odejmowane i dodawane nowe funkcje czy surowce w danym modelu przekładają się na jego cenę ostateczną, co pozwala idealnie dopasować zamawiany towar do swoich możliwości ekonomicznych.

  Artykuł załadowany: 0.2491 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021