REKLAMAA1-SanGiovanni--01-07----31-07-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Siatkarki Sparty w akcji

  Siatkarki Sparty w akcji (Sparta Warszawa/W.Wroński)

  Siatkarki Sparty Warszawa rozegrają mecz pokazowy z przygotowującą się do eliminacji do Mistrzostw Europy reprezentacją narodową Litwy. Spotkanie odbędzie się już jutro (środa) o godz. 15:00 w hali sportowej Akademii Finansów i Biznesu Vistula przy ulicy Stokłosy 3. Wstęp wolny.

  ⎼ Środowy mecz to ciekawa okazja dla kibiców, którzy będą mieli okazję zobaczyć w akcji dość egzotyczną, jeśli chodzi o piłkę siatkową, reprezentację Litwy – mówi kierownik stołecznej drużyny Maciej Szewczyk. – Spartanki w dobrym stylu zakończyły rozgrywki ligowe. Myślę, że teraz, grając na luzie, zgotują kibicom prawdziwą siatkarską ucztę na koniec sezonu – dodaje Szewczyk.

  Mecz ten będzie nie tylko miłym akcentem na zakończenie sezonu rozgrywek ligowych. To również pierwsza impreza zorganizowana wspólnie przez warszawski klub i Uczelnię Vistula. Obie instytucje są bowiem u progu nawiązania ścisłej współpracy.

  ⎼ Od dawna szukaliśmy drogi, która pozwoliłaby nam przedstawić ciekawe propozycje siatkarkom kończącym wiek juniorki – mówi wiceprezes Sparty Zygmunt Chajzer. – Taką możliwość daje nam współpraca z Uczelnią Vistula, dzięki której dziewczyny zyskają dodatkowe możliwości, jeśli chodzi o studia, lecz również okazję do gry w rozgrywkach akademickich. Najlepsze trafią oczywiście do naszego pierwszoligowego zespołu – podkreśla Chajzer.

  To będzie pierwsza tego typu współpraca w historii Grupy Uczelni Vistula, choć nie jedyny sportowy akcent w życiu studentów. Prężnie działa tu Akademicki Związek Sportowy oraz Studium WF i Sportu, uczelnia ma też w gronie swoich studentów licznych sportowych mistrzów.

  ⎼ Na uczelni dbamy nie tylko o rzetelne przekazywanie wiedzy, ale i o rozwijanie w naszych studentach sportowego ducha. Współpraca ze Spartą Warszawa jest do tego znakomitą okazją – mówi rzecznik prasowy Akademii Finansów i Biznesu Vistula Katarzyna Chmielewska.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3434 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020