REKLAMAA1 MAGICAL PLACES 15.06.2022 - 14.09.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KW)

  Złota, srebra, brązy. W tym sezonie ursynowski KS Metro Warszawa zdobył wszystkie kolory medali podczas wielu różnych turniejów. Można było zobaczyć je wszystkie podczas uroczystej gali wieńczącej sezon 2021/2022. Siatkarze wraz z rodzicami oraz włodarzami i trenerami spotkali się, by podsumować sukcesy i porażki.

  Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Ursynowski KS Metro Warszawa uznał, że to najlepszy czas na podsumowanie sezonu 2021/2022. W środę włodarze klubu spotkali się z siatkarzy, trenerami oraz rodzicami zawodników w hali przy ul. Dereniowej podczas uroczystej gali i wspólnie posłuchali o sukcesach klubu. Tych wcale nie było mało.

  Jeden klub, dziesięć medali

  W sezonie 2021/2022 młodzieżowi zawodnicy KS Metro Warszawa na podium stawali łącznie 10 razy. Sama gala skupiona była właśnie na młodzieżowych kadrach. Medale i puchary znalazły się na szyjach i w rękach starszych i młodszych siatkarzy. Najstarsi - juniorzy - sięgnęli w tym roku po wicemistrzostwo Polski. Wcześniej zostali wicemistrzami Mazowsza.

  Nieco młodsi kadeci śladem swoich starszych kolegów również sięgnęli po wicemistrzostwo Mazowsza. Nieco lepiej pod tym względem wypadli młodzicy - chłopcy na zawodach tej samej rangi zdobyli złote medale. Podobnie minisiatkarze w kategorii „czwórek” i „trójek” - oni również stanęli na najwyższym stopniu podium. Natomiast w „dwójkach” sięgnęli po brąz.

  Zawodnicy KS Metro grają jednak nie tylko na parkiecie. Również na piachu są skuteczni, o czym świadczą wyniki siatkarzy plażowych. „Metrowy” w składzie Oliwier Gościański i Bartłomiej Matyja  zostali w końcu juniorskimi mistrzami Mazowsza. Ich koledzy z klubu - Jakub Rząca i Wojciech Kukliński - na tym turnieju sięgnęli po brąz. Sukces w plażówce odnieśli także kadeci. Mateusz Kowalczyk i Michał Grabek zostali wicemistrzami Mazowsza.

  Należy także wspomnieć o pozostałych wynikach ursynowskiego klubu. Seniorzy po zaciętej końcówce sezonu ostatecznie zakończyli zmagania w II lidze na 4. miejscu w grupie 2. Kadeci i młodzicy KS Metro zaprezentowali się także na mistrzostwach Polski. Obie drużyny uplasowały się na 8. miejscach. 

  Warszawa, Mazowsze, Polska

  Sukcesy siatkarzy z Ursynowa nie przeszły bez echa na Mazowszu. Podczas gali w hali przy ul. Dereniowej obecny był Jarosław Miałkowski. Prezes Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej wręczył wyróżnionym zawodnikom nagrody. Nie można też zapomnieć, że kilku młodych siatkarzy KS Metro jest powoływanych do młodzieżowych reprezentacji Polski.

  Dla kilku zawodników juniorskiej kadry miniony sezon był ostatnim w młodzieżowej siatkówce. Część co prawda przejdzie do seniorskiej kadry, część pójdzie dalej, o czym mówił na gali prezes KS Metro Wojciech Szczucki. Wszyscy jednak zostali w szczególny sposób uhonorowani przez klub oraz otrzymali pamiątkowe statuetki.

  Podczas gali nie zapomniano także o trenerach. Jak podkreślał prezes Szczucki: „Bez nich ta zabawa nigdy by się nam nie udała”. Uhonorowani zostali także współpracownicy i osoby zasłużone dla KS Metro Warszawa. Włodarze klubu podziękowania słali także w stronę rodziców siatkarzy. 

  Teraz zawodnicy udadzą się na zasłużony odpoczynek. Chociaż nie wszyscy. Chętni mogą wziąć jeszcze udział w turniejach plażowych. Na parkiet powrócą jednak po wakacjach. Natomiast start II ligi przewidziany jest na 1 października. Co dla siatkarzy KS Metro Warszawa przyniesie kolejny sezon? Kibice na pewno już czekają, żeby się dowiedzieć.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

  • 7
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4347 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022