REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z roku na rok zdobywają coraz większe grono zwolenników. Dzięki takim zabiegom można zadbać o odświeżoną cerę, pozbawioną niedoskonałości, która stanie się młodsza oraz bardziej delikatna.

  Medycyna estetyczna to dziedzina, która realnie wpływa na podwyższenie jakości życia kobiet i mężczyzn. Dzięki rozwijającej się technologii można szybko i bezpiecznie przeprowadzić zabiegi na cellulit, zmarszczki, łysienie, rozstępy, blizny, tkankę tłuszczową i inne schorzenia, odbierające na co dzień pewność siebie i poczucie wartości. Zmiana w wyglądzie niesie za sobą pozytywną zmianę w psychice - takie zadanie pełni właśnie medycyna estetyczna. Warszawa jest przestrzenią, w której budowanie wizerunku ma duże znaczenie, a proponowane przez nas zabiegi skutecznie w tym pomagają.

  Medycyna estetyczna w Warszawie - najczęściej wybierane zabiegi

  Nasza oferta cieszy się zaufaniem wielu doświadczonych klientów, którzy wskazują na profesjonalne i indywidualne podejście do problemów. Wśród najpopularniejszych zabiegów proponujemy wykorzystanie nowoczesnych urządzeń i metod. Na przykład:

  • Laser frakcyjny Palomar Emerge - dzięki aktywności mikrowiązek światła zmniejszy widoczność zmarszczek i rozstępów.
  • Venus Legacy - połączenie aż czterech technologii tj. Multipolarna Fala Radiowa, VariPulse, Real Time Thermal Feedback i Impulsowe Pole Magnetyczne, zredukuje m.in. poziom tkanki tłuszczowej.
  • Endermologia LPG - to rodzaj masażu rozbijającego warstwy tłuszczu. Najważniejszym urządzeniem jest  CELLU M6® Integral. Poza rozbiciem lipidów, relaksuje i odpręża pacjenta. Endermologia przydaje się także na leczenie zwłóknień i poprawę jędrności skóry.
  • Icone - to zabieg odchudzający, który używa głowice masujące i siłę ciśnienia. Usuwa cholesterol, poprawia krążenie krwi i może pozbyć się cellulitu.
  • Karboksyterapia Reology 2 - pod głębokie warstwy skórne i międzyskórne przedostaje się medyczny dwutlenek węgla. Działa na odchudzanie, rozstępy, przebarwienia, cienie pod oczami, złogi tłuszczowe.
  • Mezoterapia igłowa i bezigłowa - celem zabiegów jest dostarczenie skórze cennych składników. W metodzie igłowej narzędziem będzie cienka igła, w metodzie bezigłowej - impulsy elektryczne.  Zabieg może wyleczyć np. łysienie plackowate, bliznowe i androgenowe.

  W co jeszcze można zainwestować?

  Istnieje jeszcze kilka innych zabiegów, które realizowane są w Warszawie. Można do nich zaliczyć m.in. powiększanie ust przy pomocy kwasu hialuronowego (około 1200 złotych), laserowe usuwanie blizn z różnych części ciała (ceny wahają się w granicach od kilkuset do kilku tysięcy złotych), czy też mikrodermabrazja. Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu nowoczesnych sprzętów, z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa, a pacjenci nie odczuwają podczas ich realizowania żadnego dyskomfortu. Wszystkie wymienione wyżej usługi sprawią, że skóra zostanie prawidłowo odżywiona, dotleniona i zregenerowana.

  Gabinet w Warszawie zaprasza mieszkańców stolicy i okolic

  Na problemy z wyglądem, poczuciem atrakcyjności i odzyskaniem pewności siebie, stworzona została medycyna estetyczna. Warszawa wyróżnia się europejskimi standardami, doświadczeniem i licznym zainteresowaniem. Pozytywne opinie naszych pacjentów są naszą najlepszą wizytówką, dlatego zapraszamy do kontaktu i osobistej konsultacji z ekspertem. Dzięki rozmowie i poznaniu Państwa sytuacji, lekarz może dobrać najlepszy zabieg i wykluczyć z grupy przeciwwskazań.

  Jeśli szukasz nie tylko opisów, ale również testów zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii estetycznej lub ginekologii estetycznej, to sprawdź na: https://medycynaestetyczna.waw.pl/ znajdziesz tu również najlepsze gabinety w Warszawie i lekarzy specjalistów, których polecają Pacjentki. Sprawdź opinie, ceny i umów się bezpłatnie. Polecamy!

  (reklama)

  Artykuł załadowany: 0.2173 sekundy
  REKLAMAA2-TlenowyZakatek--01-06----30-06-2020