REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 listopada 2019, 14:22

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Dla poprawy witalności. W celu zwiększenia siły. By przybrać na masie. Dążąc do polepszenia sprawności seksualnej i utrzymania wysokiej koncentracji. Normując poziom testosteronu. Regulując pracę mięśnia sercowego. We wszelkich powyższych przypadkach wskazane jest racjonalne suplementowanie dostosowane stricte do indywidualnych potrzeb. Mimo tego jednak, że każdy organizm jest inny, śmiało można generalizować w kwestii doboru paru istotnych składników, o obecność których nieodzownie powinni zadbać wszyscy mężczyźni bez wyjątku. O czym mowa? Więcej poniżej.

  Potas i magnez

  Te dwa pierwiastki zaliczane są do zdecydowanie najważniejszych składników organizmów płci męskiej. Powód? W szczególności ze względu na to, że wspomniane wyżej elementy odpowiadają za należyte funkcjonowanie mięśni. Jak żadne inne wpływają one w olbrzymim stopniu na właściwe działanie całego systemu nerwowego. Są podstawą dobrego, jakościowego snu oraz pozwalają uzupełnić braki minerałowe wynikające z nadmiernego spożywania kofeiny, do czego panowie mają często tendencję – chociażby lubując się w standardowej „małej czarnej” bądź napojach energetyzujących.

  Co więcej, trudno byłoby organizmowi sprostać wysokiej aktywności fizycznej, a przecież większość mężczyzn preferuje sport nie tylko przed szklanym ekranem telewizora, ale również aktywnie. Poszukując solidnego preparatu na bazie potasu oraz magnezu, warto zajrzeć między innymi na stronę Sklepswanon, za pośrednictwem której można zaopatrzyć się w szeroki wachlarz rozmaitych produktów z zakresu wyrobów suplementowych idealnych dla „niego”. Ponadto, wszelkie dystrybuowane przez serwis specyfiki to wysokiej klasy produkty oparte na licznych atestach potwierdzających bezpieczeństwo ich zażywania.

  Wracając jednak na moment do preparatów z magnezem i potasem w roli głównej, warto dodać, że solidny wyrób powinien opierać się na dużej zawartości jonów.

  Selen, cynk i żelazo

  Kolejne na liście składników niezbędnych dla panów okazują się mikroelementy takie jak cynk oraz selen i żelazo normujące pracę prostaty oraz umożliwiające zachowanie zdolności seksualnej na długi czas, niezależnie od wieku. Poza tym, cynk jest nieodłączną częścią syntezy białek, wspomagając układ odpornościowy. Odpowiada on również za nienaganny wygląd cery i gładkość skóry.

  Selen z kolei słynie ze swych silnych właściwości antyoksydacyjnych pozwalających błyskawicznie rozprawiać się organizmowi ze szkodliwymi wolnymi rodnikami. To świetna wiadomość dla często i intensywnie trenujących, gdyż selen daje sposobność ochrony komórek mięśniowych przed degradacją. Żelazo zaś to tarcza obronna niedopuszczająca do rozwoju anemii. Dzięki temu pierwiastkowi panowie nie mają problemów ze zbyt małą ilością hemoglobiny.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3121 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020