REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 stycznia 2019, 15:56

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Marzysz o pięknych długich włosach, jednak nie możesz pozwolić sobie na kosztowny zabieg przedłużania w salonie fryzjerskim? Nic straconego! Dzięki doczepom clip in w ciągu kilku minut wyczarujesz na głowie efektowną fryzurę!

  Przedłużanie włosów wcale nie musi być drogie! Doskonale wiedzą o tym wielbicielki dopinek clin in, umożliwiających spektakularną zmianę długości kosmyków we własnym domu.

  Czym są dopinki clip in?

  Dopinki clip in to pasma włosów, zakończone specjalnym zatrzaskiem (klipsem). To właśnie one służą do połączenia pasemek z naturalnymi włosami.

  Przedłużanie włosów metodą clip in nie jest trwałe. Choć dopinek możesz używać każdego dnia, zaleca się ich zdejmowanie na noc. Jeśli z jakichkolwiek powodów nie możesz tego zrobić, przed snem spleć pasma w lekki warkocz.

  Ile kosztują dopinki clip in?

  Dopinki clip in sprzedaje się w zestawach. Z reguły zawierają one 5, 6 lub 7 taśm. 3 z nich są zazwyczaj największe. Te mocuje się z tyłu głowy. Pozostałe, węższe pasma przyczepia się po bokach głowy. Ceny zestawów w zależności od liczby elementów, rodzaju włosów oraz ich długości wahają się od 150 do 600 zł.

  Źródło: https://besthair.pl/pol_m_Wlosy-Clip-In-153.html

  Jak samodzielnie przedłużyć włosy metodą clip in?

  Samodzielne przedłużanie włosów metodą clip in jest bardzo proste i nie powinno sprawić problemów nawet niedoświadczonym w tej sztuce paniom. Od czego zacząć?Zanim rozpoczniesz przedłużanie, sprawdź, na jakiej zasadzie działają klipsy, ćwicząc ich otwieranie i zamykanie. Kiedy wprawisz się już w tej czynności, rozpocznij właściwy proces:

  • wydziel części włosów, która jako pierwsza zostanie poddana zabiegowi. Powinny być to dolne pasma u dołu głowy. Używając klipsów fryzjerskich lub wsuwek upnij kosmyki, znajdujące się powyżej Twojej „strefy pracy”. Dzięki temu nie będą Ci przeszkadzać;
  • przygotuj najszersze pasmo włosów z klipsem. Umieść klipsy ponad warstwą naturalnych kosmyków. Przesuwając je w dół, zatrzaśnij, zaczynając od środkowego;
  • sprawdź jakość przyczepu. Upewnij się, że przylega on w odpowiedni sposób do całej szerokości pasma. Jeśli łączenie wymaga poprawek, wykonaj je;
  • sięgnij po kolejne szerokie pasmo. Przyczep je do pasma włosów, znajdującego się wyżej. Wydziel je z przypiętych przy pomocy wsuwek włosów i postępuj dokładnie tak samo, jak w przypadku pierwszego pasma;
  • przyczep dopinki z boków głowy. Najlepsze do tego celu będą pasma w jednym lub dwoma klipsami. Jedno z nich przyczep nad uchem, drugie — w okolicach skroni.

  Aby zdjąć dopinki z włosów, delikatnie rozepnij klipsy. Unikaj szarpania. Wyrywając klipsy ożesz uszkodzić nie tylko doczepy, ale przede wszystkim własne włosy.

  Dopinki clip in a krótkie włosy

  Dopinki clip in możesz śmiało wykorzystać zarówno do przedłużania, jak i zagęszczania kosmyków. Czy mogą sięgnąć po nie posiadaczki krótkich włosów?Teoretycznie tak. Praktycznie — wiele zależy tu od fryzury, sposobu cięcia oraz grubości naturalnego włosa. Kosmyki powinny bowiem być na tyle długie i grube, aby zakryć przylegające do skóry klipsy.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2705 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019