REKLAMAA1 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Warszawa, jako stolica Polski, ma nam wiele do zaproponowania. Naturalną konsekwencją podobnego stanu rzeczy jest ciągły rozwój miasta i napływ nowych mieszkańców. W związku z tym, dużo osób staje przed pytaniem – jakie mieszkanie wybrać? Dlaczego warto zainwestować w mieszkanie przy pierwszej linii metra?

  METROBIELANY: dlaczego sąsiedztwo metra jest tak istotne?

  METROBIELANY to osiedle zlokalizowane w pobliżu stacji Metro Młociny, należącej do pierwszej linii metra, łączącej Bielany z Ursynowem i przebiegającej przez centrum miasta. Co decyduje o tym, że obecność metra w tej dzielnicy ma znaczenie dla wielu mieszkańców Bielan? Metro jedzie szybko i co najważniejsze, nie stoi w korkach, które w Warszawie nie należą do rzadkości. To właśnie czyni ten środek komunikacji bardzo sprawnym i popularnym. Stacje metra nie znajdują się na zewnątrz, co ma szczególne znaczenie w dni, kiedy warunki pogodowe są niesprzyjające: pada deszcz/śnieg, wieje silny wiatr czy jest zimno.

  Metro jeździ bardzo często – to istotne zwłaszcza w czasie godzin szczytu, kiedy podróżujących jest bardzo dużo. Warto dodać, że stacja Metro Młociny, w pobliżu której znajduje się osiedle METROBIELANY proponuje użytkownikom nie tylko możliwość korzystania z metra – w sąsiedztwie znajdują się także połączenia autobusowe i tramwajowe.

  Mieszkanie w Warszawie, jako inwestycja

  Zakup mieszkania w Warszawie można potraktować również, jako inwestycję. Wiele osób właśnie w ten sposób podchodzi do wyboru odpowiedniego lokalu. Popularnym rozwiązaniem jest kupowanie mieszkań „pod wynajem”. Niezależnie od tego, czy mieszkanie chcemy wynajmować lokatorom od razu, czy najpierw zamierzamy w nim pomieszkać przez jakiś czas, a później, po zakupie nowego, zacząć wynajmować starą nieruchomość, już na etapie zakupu trzeba dokładnie przyjrzeć się jej lokalizacji. Dla wynajmujących, bardzo często studentów lub młodych, pracujących ludzi, odpowiednie skomunikowanie okolicy, w której znajduje się mieszkanie z innymi częściami miasta jest niekiedy jednym z decydujących czynników. Lokalizacja ma też wpływ na to, za jak dużą kwotę mieszkanie może zostać docelowo wynajęte.

  Warto pamiętać, że życie bywa kapryśne i w ostatecznym rozrachunku, wielu rzeczy nie jesteśmy w stanie przemyśleć. Właśnie dlatego atrakcyjna lokalizacja mieszkania i dobre połączenia komunikacyjne mają tak duże znaczenie. Wyobraźmy sobie taką sytuację: tracimy pracę, nowe zatrudnienie znajdujemy na drugim końcu Warszawy – w takiej sytuacji mieszkanie w lokalizacji, która jest bardzo dobrym punktem komunikacyjnym bywa ogromnym ułatwieniem.

  Konkludując: traktując swoje mieszkanie, jako pewnego rodzaju inwestycję, warto zadbać o wybór odpowiedniej lokalizacji. Sąsiedztwo pierwszej linii metra ma wiele zalet, z Bielan możemy w szybki i sprawny sposób dostać się aż na Ursynów. METROBIELANY to osiedle mieszczące się w sąsiedztwie stacji Metro Młociny. W jej pobliżu działają również przystanki: autobusowe i tramwajowe.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4245 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021