REKLAMAA1_FortSluzew_od-06-02-do-28-02-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  REKLAMA

  Twierdzi, że ktoś go gonił, więc postanowił ukryć się... w Jeziorku Imielińskim. Na osiedlu przy Makolągwy doszło do nietypowej akcji ratunkowej.

  Przed godziną 20:00 ursynowscy policjani dostali telefon z prośbą o pilną pomoc. Dzwonił mężczyzna, który wskoczył do wody w zarośniętym Jeziorku Imielińskim. Wcześniej miał uciekać przed próbującymi zaczepić go "bandziorami".

  - Na miejsce przyjechały dwa policyjne radiowozy i karetka - relacjonują nam mieszkańcy.

  - Mężczyzna żyje, ostatkiem sił dowlókł się do ochrony budynku przy Makolągwy 23, skąd wezwano służby - relacjonuje pan Łukasz, który poinformował nas o zdarzeniu.

  Informację potwierdza Tomasz Oleszczuk ze stołecznej policji. - Mężczyzna zdołał wyjść z wody i powiadomić policję. Wezwaliśmy karetkę pogotowia, ale okazało się, że poza wychłodzeniem organizmu, nic mu nie jest - mówi rzecznik służb.

  Na razie nie wiadomo czy mężczyzna był trzeźwy - policjanci to sprawdzają. Oleszczuk potwierdza, że poszkodowany opowiadał służbom, że przed kimś uciekał i wskoczył do jeziorka. Spędził w nim co najmniej kilkanaście minut.

  - Będziemy wyjaśniać co się stało, na razie nie wiemy czy to co mówi mężczyzna jest wiarygodne - dodaje rzecznik policji.

  Jeziorko Imielińskie to leżące w rejonie ulic Makolągwy, Zięby, Roentgena i Mewy. Zewsząd otoczone jest nowo powstającymi osiedlami. Użytek ekologiczny od lat zarasta i stanowi niebezpieczeństwo dla nieostrożnych przechodniów. Łatwo tam stracić grunt pod nogami i wpaść do zarośniętej roślinnością wody.

  Na zdjęciu: Tędy uciekał mężczyzna

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~berberiusz 2 7 miesięcy temuocena: 100% 

   Takie pułapki w środku zabudowanej dzielnicy - NIEDOPUSZCZALNE ! Panie burmistrzu ! Zamiast budować bunkier pod ratuszem , zasyp pan te mokradła , albo zmelioruj ten fragment dzielnicy ! !! Kara wysoka za takie coś się należy ! Należy to nagłośnić !

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bolesław 1 9 miesięcy temu

   https://www.youtube.com/edit?o... szkoda, że nie wpadł na Karczunkowską......

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.126 sekundy
  REKLAMA