REKLAMAA1-AUCHAN-01-04----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  Kolejna Ursynowska Ratuszowa Wyprzedaż Garażowa już za chwilę! Po zeszłomiesięcznym sukcesie, aż strach się bać, co będzie tym razem. Zapisy już trwają, a garażówkowicze szykują się na niedzielę.

  Wieść o ursynowskiej wyprzedaży pod chmurką rozniosła się już po całej Warszawie. Amatorzy polowania na okazje i osoby, które lubią się potargować, ściągają pod ratusz z najdalszych zakątków stolicy. Ale nie brakuje też "rdzennych" mieszkańców, którzy na wyprzedaż przychodzą przy okazji. Podczas majowej garażówki, wiele osób mówiło, że po prostu zobaczyli, że coś się dzieje i przyszli z ciekawości.

  - Teraz jesteśmy przejazdem, ale jest tak fajnie, że chyba odstawimy rowery i wrócimy – opowiadała młoda para spotkana na ostatniej wyprzedaży.

  Sprzedawcy zaprawieni w boju, mówią, że doceniają imprezę za organizację, miejsce i godziny wydarzenia. Tym razem spotkamy się jednak nieco wcześniej, bo o 12:00, koniec wydarzenia przewidziany jest na 16:00.

  - Wierzę, że dzięki pogodzie i znowu (przypadkiem) niepracującej niedzieli, naszą garażówkę odwiedzą tłumy – mówi pomysłodawca i organizator wyprzedaży, radny Krystian Malesa.

  Jego i setki innych sprzedawców będzie można spotkać 17 czerwca od godz. 12:00 na parkingu za ursynowskim ratuszem (al. KEN 61). Podobnie jak w zeszłym miesiącu, handlować będzie można z samochodów lub z własnego stoiska.

  Szczegółowe informacje dla sprzedających będą wysyłane mailem, po zgłoszeniu pod adresem: garazowkaursynow@o2.pl. Udział w wyprzedaży jest bezpłatny.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 72

  • 35
   BARDZO PRZYDATNY
  • 10
   ZASKOCZONY
  • 9
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 10
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2848 sekundy
  REKLAMAA2-GOODBIKE-11-05----10-06-2019