REKLAMAA1-DAGRASSO--14-08----13-11-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (naesłane/Google Maps)

  Już drugi dzień lokatorzy bloków przy ulicach Szolca-Rogozińskiego i Grzegorzewskiej nie mają w kranach wody. Najpierw montowano na osiedlu nowy hydrofor, a następnie doszło do poważnej awarii wodociągu przy jednym z bloków. Naprawa potrwa jeszcze co najmniej kilka godzin.

  Suche krany to nic przyjemnego, trudno jednak wyobrazić sobie, jak funkcjonować bez wody w czasach epidemii koronawirusa. A tak od kilkudziesięciu godzin żyją lokatorzy bloków przy Szolca Rogozińskiego 6 oraz Grzegorzewskiej 1, 2, 4, 6 i 11.

  - Mieszkańcy są odcięci od wody w momencie kiedy jest pandemia. Siedzą w domach i jak mają myć ręce? - zaalarmowała nas czytelniczka.

  Początkowo wody miało nie być tylko przez trzy godziny w czwartek, z powodu podłączania nowego hydroforu obsługującego kilka budynków. Gdy monterzy uporali się z montażem i wydawało się, że sytuacja powróci do normy, doszło do niespodziewanej awarii rury z wodą przy Grzegorzewskiej 6. 

  - Pracownicy musieli pozamykać wszystkie zawory i przystąpić do naprawy pękniętej rury, a to nie prosta sprawa, bo konieczne było użycie ciężkiego sprzetu. Trzeba było najpierw zerwać beton i zrobic wykop, zanim dostaliśmy się do uszkodzonego miejsca - mówi nam pracownik spółdzielni "Na Skraju".

  Naprawa wodociągu potrwa jeszcze co najmniej kilka godzin. Woda w kranach w blokach przy Szolca-Rogozińskiego i Grzegorzewskiej pojawi się prawdopodobnie dopiero około północy, z piątku na sobotę. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 63

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 59
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~masakra 1 6 miesięcy temuocena: 83% 

   Umyć ręcę? A czym spuścić kupę w toalecie? Mineralną?

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3302 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-10----31-10-2020