REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 stycznia 2021, 07:33 komentarzy 56
  Ciasno jak na Pieskowej Skale

  Ciasno jak na Pieskowej Skale (KW)

  Na ul. Pieskowa Skała ciągnie się sznur nieprawidłowo zaparkowanych samochodów. Część mieszkańców ma tego dosyć. Mimo częstych interwencji straży miejskiej kierowcy i tak pozostawiają tam swoje auta, bo po prostu nie ma gdzie parkować.

  Ulica Pieskowa Skała to mała osiedlowa uliczka w rejonie Kłobuckiej. Ma dwa pasy, tyle że z jednego nie da się w praktyce korzystać. Podobnie jest z chodnikiem po wschodniej stronie jezdni. Wszystko przez zaparkowane tam samochody.

  - Te auta po prostu przeszkadzają. Nie można przejść z wózkiem. Bardzo często pojawia się straż miejska i policja, ale – jak widać – bez skutku – mówi pan Dominik.

  "Nie ma gdzie stanąć"

  Kierowcy parkują wzdłuż ulicy mimo zakazu zatrzymywania się, za co grozi odholowanie samochodu i mandat. Na osiedlu są wybudowane parkingi podziemne. Dla mieszkańców nie są wystarczająco duże i zbyt drogie. Zaś wyznaczonych miejsc do parkowania na terenie całego osiedla nie ma wiele.

  - Nie ma gdzie stanąć, zwłaszcza tutaj, na Pieskowej Skale – mówi mieszkanka, która swój samochód zostawia w niedozwolonym miejscu.

  Straż miejska, chociaż okolic ul. Pieskowa Skała nie patroluje regularnie, to pojawia się tam dosyć często. Jak podaje Referat Prasowy Straży Miejskiej m.st. Warszawy, w 2020 roku strażnicy, na wezwanie mieszkańców, interweniowali w sprawie źle zaparkowanych pojazdów 58 razy.

  - W wyniku podjętych działań funkcjonariusze wydali 19 dyspozycji usunięcia pojazdu z drogi na koszt właściciela, zastosowali 9 procedur „foto” zmierzających do ustalenia i ukarania sprawcy wykroczenia. W jednym przypadku sprawca wykroczenia został ukarany mandatem karnym. W 26 przypadkach zgłoszenia nie zostały potwierdzone przez interweniujących strażników – przekazuje stołeczna straż miejska.

  Dzielnica rozważa zmiany

  Opłata za odholowanie źle zaparkowanego samochodu wynosi od stycznia 523 złote. Do tego trzeba doliczyć opłaty za przechowanie pojazdu, 44 zł za dzień. Mandat za złamanie zakazu zatrzymywania się wynosi 100 zł.

  - Zawsze się znajdzie jakiś życzliwy sąsiad, który zgłosi źle zaparkowane auto. Ludzie muszą gdzieś parkować. Najlepiej by było, gdyby zamiast kontenerów (zaplecza pobliskiej budowy - dop. redakcji) powstał parking – stwierdza mieszkanka.

  Być może tak się stanie. Urząd dzielnicy, który przejął ulicę pod koniec 2020 roku, zapewnia, że podejmie odpowiednie kroki w sprawie dodatkowych miejsc parkingowych.

  - Urząd skieruje pismo do dewelopera z pytaniem, czy jest on gotowy – w ramach rozliczeń z urzędem – sfinansować wybudowanie dodatkowego parkingu dla mieszkańców tych bloków – mówi Kamila Terpiał, rzecznik ursynowskiego ratusza.

  Na ten moment do urzędu wpłynął jeden wniosek z prośbą o wyznaczenie dodatkowych miejsc parkingowych. Władze dzielnicy przyjrzą się sytuacji na ul. Pieskowa Skała i, być może, wprowadzą zmiany.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 62

  • 12
   BARDZO PRZYDATNY
  • 7
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 4
   OBOJĘTNY
  • 5
   NIEPRZYDATNY
  • 7
   WKURZONY
  • 21
   BRAK SŁÓW

  56Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Stefano 56 miesiąc temuocena: 100% 

   Ja 2 miesiąc nie mogę wynająć miejsca parkingowego na Pieskowej Skalę w cenie o 30 proc niższej niż w innej małej gminie;) Praktycznie po kosztach.. Auta często po 200_300k stoją w błocie lub na zakazie;)

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~podróżnik 55 miesiąc temuocena: 80% 

   "W 26 przypadkach zgłoszenia nie zostały potwierdzone przez interweniujących strażników" Zgłaszam z aplikacji SM, dołączam zdjęcie źle zaparkowanego auta w godzie 10:00 rano. O godzinie 23:00 odpowiedź "zgłoszenie nie zostało potwierdzone". Żarty.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Miki 54 miesiąc temuocena: 80% 

   Lepiej zadzwoń na 986 jako obywatel i wtedy na pewno przyjadą, pozniej za godzine znowu zadzwon jako ponaglenie, wszystko będzie w systemie,że ludzie dzwonią a nikt nie reaguje

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 4 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jan 53 miesiąc temuocena: 100% 

   ~Gorol - przestań łamać przepisy to nie będziesz później jęczał na forach, że przez "zyczliwego somsiada Janusza prawa i porządku" płacisz mandaty. Jeśli masz tzw "odwagę" łamać przepisy to bądź do końca facetem i pogódź się z tym, że to kosztuje.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mieszkaniec_PS 52 miesiąc temuocena: 80% 

   Jeszcze niedawno deweloper sprzedawał miejsca parkingowe za 1/3 pierwotnej ceny w pierwszej części inwestycji, bo nie bylo chętnych, by kupić za normalną. Więc twierdzenie ze nie ma gdzie parkowac jest dużą przesadą. Jakoś nie kupuje argumentacji że mieszkańców nie stać, bo większość aut jakie tam stoi do tanich nie należy. W części Pieskowej Skały gdzie są dwa chodniki to tak naprawdę jest nieźle, bo zazwyczaj dwa auta się miną. Dużo gorzej jest przy numerze 5 i 7 gdzie zaparkowane nieprawidłowo auta zajmują cały pas i stają na podwójnej ciągłej oraz pasach dla pieszych. Tam nawet nie da sie minąć z jadącym naprzeciwko. Przejechac może tylko jeden samochód. Jednak tutaj dodatkowo problemem jest oznakowanie zakazu parkowania, które jest błędnie ustawione i powinno dotyczyć obu stron ulicy. Najwiekszym kuriozum dla mnie jest to ze miasto chce w miejscu kontenerów zrobić parking. Ja zdecydowanie wolałbym tam teren zielony. Moze jakiś skwer...

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Gubernator ursynowski 51 miesiąc temuocena: 50% 

   No taa a auto będę sobie wnosił na plecach i na balkonie stawiał nie? Normalnie świetny żart. Parkingi musza być tak jak w innych cywilizowanych miastach.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 2 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jan 50 miesiąc temuocena: 100% 

   Trzeba było o tym pomyśleć przy zakupie mieszkania, teraz to trochę spóźnione żale, a roszczenia nie na miejscu.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jarek piaskowa skala 49 miesiąc temuocena: 100% 

   Argument o braku miejsc parkowania dla mieszkańców nietrafiony, gdyż pod budynkami jest parking podziemny. Fakt, ceny nie należą do najtańszych, ale posiadanie samochodu jest związane z dod. opłatami zawsze, więc nie powinno to być zdziwieniem. Jak widzę samochody, które parkują na ulicy nielegalnie to trudno mi uwierzyć, że osoba, która jest w stanie wydać często ponad 100 tyś zł nie stać na kupno miejsca parkingowego. Alternatywnie, jak kogoś nie stać na te dod. koszty - zawsze można korzystać z transportu publicznego. Ten powinien ulec poprawie w regionie, bo jedna linia 165 jest zdecydowanie niewystarczająca. Działania miasta powinny się skoncetrować na poprawie transportu publicznego. Zamiast parkingów w okolicy, betonowania i tak industralnej już okolicy, lepszy byłby park, tereny zielone, scieżka rowerowa, moze szkola. Natomiast zarządca nieruchomości powinien obniżyć opłaty miesięczne za korzystanie z garażu podziemnego i utworzyć miejsca parkingowe dla krótkiego postoju (taxi)

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fazi 48 miesiąc temuocena: 88% 

   Kłopot z parkowaniem: proste nie kupuj auta, czego nie rozumiecie?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Lenistwo 47 miesiąc temuocena: 93% 

   Problem w tym, że kierowca zazwyczaj musi zaparkować tu, a nie kilkadziesiąt-kilkaset metrów dalej. Wystarczy spojrzeć na bezpłatny parking pod Tesco i miejsca ze znakami zakazu w okolicy Metra Kabaty. Zwykłe lenistwo, ot co!

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 13 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ja 46 miesiąc temu

   ~Lenistwo - co to znaczy "musi zaparkować tu", samochód dalej nie pojedzie? jest inwalidą?

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Swarożyc 45 miesiąc temuocena: 92% 

   Od teraz niewłaściwe parkowanie w tym miejscu nie będzie już zgłaszane sporadycznie, lecz regularnie nawet kilka razy dziennie poprzez aplikację Warszawa 19115. Załączone zdjęcia sprawiają, że mandat jest nie do uniknięcia. Szanowni patokierowcy, nie szanujecie otoczenia, to będziecie mieli wojnę.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 23 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Y 44 miesiąc temuocena: 82% 

   Jest jakas strona co pozwala na obywatelskie dzialania? Podaj prosze adres. To byloby cos gdyby w koncu poszanowania bronili sami obywatele.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 9 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zniesmak 43 miesiąc temuocena: 100% 

   Jest aplikacja 19115. ...korzystaj. Ja matołów zgłaszam bez skrupułów

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 15 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Y 42 miesiąc temuocena: 100% 

   I ta aplikacja dziala w sensie ktos ze strazy miejskiej obrabia to i wystawia mandaty? Na pewno bede z niej w takim razie korzystac. Bo tego buractwa dosyc.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 11 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~goostav_234 41 miesiąc temuocena: 14% 

   Miasto powinno zapewniać parking pod domem, podziemny może być jeśli od razu można wjechać windą na swoje piętro. Nikt nie będzie płacił za coś co miasto powinno zapewniać w rękach płaconych przez nas coraz droższych ubezpieczeń i podatków. A jak nie zapewnia to straż miejska niech sie zajmie łowełkowcami jadącymi po ulicy choć mają ścieżkę - oczywiście za pół roku jak sie wreszcie pojawią bo ostatnio im hehe za zimno!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 24 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fazi 40 miesiąc temuocena: 86% 

   I co jeszcze moasto ma dać parasol nad głową kiedy pada deszcz?

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 12 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Co to za bełkot? 39 miesiąc temuocena: 70% 

   Niejaki Gustaw 234 pisze: "miasto powinno zapewniać w rękach płaconych przez nas coraz droższych ubezpieczeń i podatków.", "straż miejska niech sie zajmie łowełkowcami jadącymi po ulicy". Co to za BEŁKOT?

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 7 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Issaa 38 miesiąc temuocena: 71% 

   Wracaj do siebie słoju to ci sołtys zapewni to co chcesz

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 5 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Piotrek Piotrek 37 miesiąc temuocena: 14% 

   Totalna bzdura, chętnie poznam tożsamość Pana Dominika z komentarza, to tamtej stornie chodnika nie chodzi totalnie NIKT.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Dog's Rock 36 miesiąc temuocena: 89% 

   To prawda, że nikt nie chodzi ale obiektywnie iść się tamtędy nie da...

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 8 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pabar 35 miesiąc temuocena: 97% 

   jestem mieszkańcem jednego z bloków przy tej ulicy i to głównie sami mieszkańcy są winni, ze ulica jest zastawiona samochodami. Pod całym osiedlem są miejsca parkingowe i każde mieszkanie ma przynajmniej jedno obowiązkowo. Ale na dole jest pusto, bo się kierowcom nie chce wjeżdżać. Jest też taka opcja, że właściciele mieszkań powynajmowali mieszkania ale bez miejsc parkingowych bo myśleli, że wyciągną za nie dodatkową kasę.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 29 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 34 miesiąc temuocena: 28% 

   moze u ciebie rzeczwiscie tak jest. Jednak raczej nie wszędzie, a nawet zdecydowanie nie wszędzie. U mnie wlasciwie wszystkie miejsca sa zajęte - wolne tam, gdzie faktycznie ktos nie ma samochodu. Sama wynajmuje jedno z takich miejsc ale jest ich niewiele. Za to wiele rodzin ma po 2 samochody albowiem logistyka rodziny, w duzym mieście, tego wymaga. I wtedy tego drugiego samochodu często nie ma gdzie postawic. Argument, ze komus nie chce wjeżdżać sie do garażu, jest smieszny. Rozumiem, że taki ktos woli odśnieżać samochód, skrobac szyby a w lecie wsiadac do rozgrzanego blaszaka zamiast "stracić" 3 minuty i wjechac do garażu. Że o potencjalnych złodziejach nie wspomne. Po prostu NIE MA odpowiedniej ilosci miejsc garażowych/parkingowych i to jest główny argument. Moze warto budować dodatkowe pietrowe garaże na osiedlach? cos jak P&R?

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 10 26 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zniesmak 33 miesiąc temuocena: 85% 

   "...wiele rodzin ma po 2 samochody albowiem logistyka rodziny, w duzym mieście, tego wymaga..." Większej bzdury dawno nie słyszałem. Skoro mają po 2 samochody to niech wykupią 2 miejsca. Proste. W dużym mieście rozwinięta jest KOMUNIKACJA MIEJSKA. No ale jak ktoś z Wichury przyjechał i nie zmienił przyzwyczajeń to ma problem.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 34 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Yu 32 miesiąc temuocena: 78% 

   Mam 36 lat i nigdy nie mialem samochodu. Jestem mezczyzna.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 18 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Robson 31 miesiąc temuocena: 79% 

   Dla takich Karyn jak issaa jesteś przegrywem.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 15 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Issaa 30 miesiąc temuocena: 67% 

   Issa się znowu produkuje a lgistyka rodziny wymaga głowy na karku przede wszystkim . Zresztą nto jest jakaś starsza baba która zatrzymała się w czasach że polonez caro to był wyznacznik sukcesu

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 29 miesiąc temuocena: 0% 

   ~Zniesmak, głupoty opowiadsz zniesmaczony. Zwykle jest tylko 1 miejsce garażowe. Ja sam wynajmuje drugie, o kupnie nie było mowy bo 1 miejsce = jedno mieszkanie. o komunikacji to juz sie nie wypowiem bo ręce i cyce opadjo na taka argumentacją.... Otóż, zniesmaczony, nie każdy funkcjonuje jak twoja prostacka rodzinka...ktora o 6.00 odbija karte na zegarze w fabryce a wszyscy wracajo do chaupy o 16.00. Mój mąz zaczyna prace o 5.00 (rano, tak tak...) a ja woze dzieciaki w okolicach 8.00 (do różnych placówek), potem do pracy. Gdyby nie 2 samochody to na podróze "marnowalibysmy" dodatkowe godziny (!). Tak że...spróbuj chociaż spojrzeć troche dalej niz twoja własna duda, zniesmaczony. Nie każdy żyje tak prostacko jak ty. Zdziwko? no pacz pan...jak to mozliwe, ze nie wszyscy funkcjonujo jak zniesmaczon?

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 0 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jan 28 miesiąc temuocena: 100% 

   ~issaa - No dobrze, ale poproszę o argument usprawiedliwiający fakt blokowania ruchu i uniemożliwiania przejścia chodnikiem. Przecież w okolicy są miejsca gdzie można zaparkować. Zakupy można wnieść i samochód przestawić, chodzi o samochody stojące tam od rana do wieczora, albo na odwrót.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~qwa 27 miesiąc temuocena: 48% 

   Po pierwsze to nie Ursynów tylko Służewiec, po drugie Straż Miejska i tyle interwencji? Na prawdziwym Ursynowie to niemożliwe, przy Dębowskiego/Służby Polsce codziennie stoi około 50 samochodów pracowników NIO i wieśniaków z okolic Piaseczna "na zakazie" a SM nie interweniuje bo, jak piszą w raportach, nie mają czym przyjechać.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jakpol 26 miesiąc temuocena: 54% 

   Nie ma takiej dzielnicy w W-wie jak Służewiec, to tok jak by mówić, że Natolin, Imielin czy Kabaty to nie Ursynów.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 7 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kronik 25 miesiąc temuocena: 80% 

   "Dębowskiego" ? Na Ursynowie jest ulica Dembowskiego :-)

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 8 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~alisterkabat 24 miesiąc temuocena: 80% 

   Racja, konkretnie Służewiec Przemysłowy. I nawet jeśli administracyjnie został włączony do Ursynowa (także pod presją budujących tam deweloperów), to nie ma z tą dzielnicą wiele wspólnego. Ale to tylko temat poboczny, generalnie słabo z tym parkowaniem na ulicy.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 4 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Miki 23 miesiąc temuocena: 50% 

   Podaj adresy to sprawdzimy, te Twoje zakazy czy istnieja

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 22 miesiąc temuocena: 89% 

   przecież mieszkańcy kupowali miejsca na parkingu podziemnym który miał wystarczająco dużo miejsc, więc czemu nagle zdziwienie z problemem parkowania na górze? Miejsca na góze powinny być dla gości, dostawców dla lokali usługowych itp..

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kulturka 21 miesiąc temuocena: 95% 

   Mieszkania pewnie na wynajem, za miejsce najemca nie chce płacić i zostawia wozidło na chodniku. Ładować mandatami bez litości. Przy której setce poczuje że może jednak da się inaczej.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 18 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~fefe 20 miesiąc temuocena: 92% 

   "W 26 przypadkach zgłoszenia nie zostały potwierdzone przez interweniujących strażników" - skąd ja to znam. U nas na Natolinie często stoi auto na zakazie i ludzie zgłaszają i jest ta sama odpowiedź. Nawet raz widziałem jak podjechali pod źle zaparkowane auto i nawet nie wychodząc z auta jak tylko zobaczyli że auto ma niemieckie tablice (czyt. immunitet) to odjechali a w odpowiedzi była przytoczona formułka :) Brawo SM.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Parkingowy 19 miesiąc temuocena: 90% 

   Ale mieszkańcy wiedzą, że nie ma obowiązku posiadania samochodu, ani obowiązku kupienia mieszkania tam, gdzie nie ma miejsc do parkowania? Rozumiałbym oburzenie kierowców w sytuacji, gdy miejsca parkingowe były, ale je zlikwidowano. Jednak gdy nie było ich nigdy, to kto tutaj zachował się głupio? Ale jak to w Polsce, ktoś robi coś bez należytego przemyślenia, a potem własny błąd kosztem innych próbuje naprawić. Przecież to niemożliwe bym JA, kierowca, nie miał racji. Uprzedzając złośliwe komentarze - gdy szukałem mieszkania, eliminowałem wszystkie opcje bez zagwarantowanego miejsca parkingowego dla mojego samochodu. Tak, to się da wziąć pod uwagę.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 35 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kulson 18 miesiąc temuocena: 44% 

   Masz 100% racji. A czy np w planach nie można by umieścić że dodatkowo na powierzchni ma być prosty parking trzy poziomowy , coś jak ten przy Multikinie ? Niestety teraz ilość miejsc parkingowych trzeba szacować pewnie gdzieś 1.5 na mieszkanie

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 4 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rekin 17 miesiąc temuocena: 50% 

   Tym nowoczesnym z gminy i ratusza trzeba podawać wszystko na tacy. Wpis "Tatu" jest strzałem w 10-kę. Patrząc tylko optycznie na fotki redakcji HU, to rozwiązanie by stworzyć nowe miejsca parkingowe widać gołym okiem. I nie trzeba tu uczonych włodarzy pokroju Trzaskowskiego i Kempy. Zatem panie Kempa, może się pan wykazać inicjatywą i przy okazji zaliczyć parę dodatkowych tysiączków za afirmacje pomysłu jakiegoś mieszkańca, który pewnie od dawna leży w czyjejś urzędniczej szufladzie. Tylko zacierać ręce. Zarobi pan i cała inna rzesza nowoczesnych myślicieli. A do tego korzyści wizerunkowe bezcenne.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~fefe 16 miesiąc temuocena: 77% 

   Zgodnie z przepisami jest wymagana ilość miejsc parkingowych na nowych osiedlach i mogę się założyć że tu też się zgadza (per ilość mieszkań). Po prostu ludzie nie wykupują/wynajmują parkingów podziemnych. Więc albo mandaty albo zmiana przepisów i zwiększenie ilości miejsc przy nowych inwesytcjach - bo lepiej nigdy nie będzie.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 10 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tatu 15 miesiąc temuocena: 71% 

   @fefe "przepisy" mają różne furtki, "uzasadnione" wyjątki. Papier wszystko przyjmie. Jest potrzeba, to się klepnie zgodę na odstępstwo. Nie wnikając w sensowność tych przepisów. Komunikacja w tym rejonie jest fatalna. W parterach lokale użytkowe. Przy ulicy trwa budowa, chętnych do parkowania nie brakuje.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 5 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jan 14 miesiąc temuocena: 92% 

   W sensie, że są miejsca parkingowe podziemne, ale ludziom nie chce się za nie płacić, więc parkują nielegalnie? Wow, to faktycznie są zmuszeni do nielegalnego parkowania

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 23 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kama 13 miesiąc temuocena: 100% 

   A nie można parkować trochę dalej?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Michal 12 miesiąc temuocena: 17% 

   Straszne głupoty tu wypisujecie, HaloUrsynów...

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 20 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Abc 11 miesiąc temuocena: 100% 

   To może wystosujcie zapytanie do dewelopera o to, ile jest miejsc parkingowych na parkingu podziemnym. Ludziom się nie chce za to płacić, więc niech liczą się z konsekwencjami. Nie da się poruszać po tej ulicy, czasem ciężko wyjechać z parkingu podziemnego, bo utrudniają to samochody stojące na ulicy...

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~alisterkabat 10 miesiąc temuocena: 57% 

   To sytuacja dość typowa dla Ursynowa:) Tyle, że to faktycznie nie jest Ursynów...

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~IT 9 miesiąc temuocena: 69% 

   Ulica Kłobucka, Jurajska, Pieskowa Skała to Ursynów :) Czy to się zmieniło od stycznia 2021? ;)

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 9 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tatu 8 miesiąc temuocena: 40% 

   Kto by się spodziewał? Ludzie mają samochody. Planiści, projektanci, architekci i dzielnica, zostali zaskoczeni!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~M 7 miesiąc temuocena: 69% 

   Ale tu nie planiści zostali zaskoczeni, a właściciele samochodów nagle odkryli, że samochodu nie da się schować do kieszzeni....

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 24 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 6 miesiąc temuocena: 21% 

   ~M, rozumiem, że ty NIGDY samochodem nie jechałes w swoim życiu. Ba, taksówką tez nigdy nie jechałeś - dla przypomnienia, wiekszosc taksowkarzy jeździ swoimi prywatnymi samochodami, ktore TEŻ musza gdzies parkować. Ty po całekj Warszawie popylasz z buta, rowerkiem, uwentualnie kwitniesz pół godziny na przystanku....

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 4 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Issaa 5 miesiąc temuocena: 67% 

   Kolejne świadectwo bycia starsza babka która ma mentalność Poloneza Caro i podaruj sobie odrobinę luksusu

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 4 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jan 4 miesiąc temuocena: 100% 

   ~Issaa - prosze nie czepiać się Poloneza caro - szczytu polskiej myśli motoryzacyjnej. Każdy jeździ czym chce / na co go stać i to nie ma tu nic do rzeczy.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Www 3 miesiąc temuocena: 63% 

   Ja man dość utrzymawnia Ursynowskiego Centrum Kultury Alternatywy za 450 000 miesięcznie. Mam też dość utrzymywania 20 Żyrardowian krewnych i przyjaciół dyrektory Beaty Rusinowskiej.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowianin 2 miesiąc temuocena: 60% 

   Jako człowiek pochodzący z Żyrardowa rozumiem Twój ból.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 3 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~urzędnik 1 miesiąc temuocena: 50% 

   Każdego dnia pod nowym nickiem piszesz głupoty odnośnie kosztów utrzymania UCK. Wynosi on 30000 za ochronę i media

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 6 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4595 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021