REKLAMAA1-AUCHAN-01-04----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 kwietnia 2019, 14:28 komentarzy 74

  (nadesłane)

  Był kopany i bity pięściami. Mieszkaniec Zielonego Ursynowa trafił do szpitala po tym, jak rzucił się na niego pracownik budowy Baletowa Business Park przy Puławskiej. Budowlaniec miał odpowiedzieć agresją na zwrócenie uwagi, że auta budowy zastawiają przejazd ulicą. Sprawę bada policja.

  We wtorek przed ósmą, na Baletowej, ciężarówka budowy Baletowa Business Park zastawiła przejazd. Auto dowożące materiały budowlane miało stanąć na środku skrzyżowania, uniemożliwiając skręt z Baletowej w Puławską. Stworzył się gigantyczny korek.

  Pan Andrzej (imię zmienione przez redakcję), kierowca jednego z aut, poszedł zwrócić uwagę budowlańcom, że blokują przejazd. Nie spodziewał się, że zostanie zaatakowany.

  - Byłem wielokrotnie uderzany pięściami i radiostacją ręczną, trzymaną w ręku pracownika po głowię oraz kopany po brzuchu i klatce piersiowej - opowiada naszej redakcji mężczyzna.

  Z relacji pana Andrzeja wynika, że napastnik był wręcz zachęcany przez innych budowlańców, by pobił mieszkańca.

  - Dopingowali go słowami "wpi...dol mu". Jak później stwierdzili "nikt nie będzie im mówił jak mają prowadzić budowę oraz jak mają wyglądać dostawy. Kompletnie nie interesuje ich, że utrudniają ruch na ulicy Baletowej, a jak ktoś pyskuje to dostaje wpie...ol". W jakim kraju my żyjemy? - mówi mieszkaniec Zielonego Ursynowa.

  Na dowód wysyła filmik, w którym widać jak młody budowlaniec rzuca się z pięściami na nagrywającego całą sytuację pana Andrzeja.

   

  Policja potwierdza, że doszło do incydentu na skrzyżowaniu Baletowej i Puławskiej, ale inaczej ocenia sytuację. 

  - Doszło do awantury i szarpaniny między dwoma mężczyznami. Ten, który wzywał policjantów, wcześniej miał uszkodzić radiostację w samochodzie ciężarowym, bo jego zdaniem auto utrudniało ruch. Mężczyzna faktycznie został przewieziony do placówki medycznej, ale z objawami duszności, nie pobicia - mówi asp. sztab. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

  Tymczasem pan Andrzej podważa tę wersję i przesyła naszej redakcji dokumentację medyczną. Lekarze potwierdzają w niej, że poszkodowany został "dotkliwie pobity, był kopany i bity pięściami". Pan Andrzej został już oskarżony przez budowlańców z Baletowej o zniszczenie radiostacji, żądają od niego 800 złotych.

  - Po dokładnym obejrzeniu kolejnego filmu wykonanego przeze mnie okazało się, że radiostacja została odłożona przez sprawcę wraz z kaskiem na ziemię i rozjechana przez ciężarówkę - mówi tymczasem poszkodowany mieszkaniec.

  Na tym nieco dłuższym filmiku, który zdołał nagrać mieszkaniec widać, jak młody, bardzo agresywny mężczyzna rzuca się z pięściami na pana Andrzeja, krzyczy "Wyj...ać Ci?" i "Won mi stąd". I rzeczywiście, zabiera leżącą na ziemi radiostację i kask.

  Sprawa będzie miał swój dalszy ciąg, jeśli jedna ze stron złoży policji zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Mieszkaniec Zielonego Ursynowa jeszcze dziś będzie miał wykonaną obdukcję lekarską i nie zamierza odpuścić. Chce oskarżyć kierowcę ciężarówki o napaść i pobicie.

  O zdarzenie zapytaliśmy inwestora budowy Baletowa Business Park firmę Polkomtel.

  - Potępiamy wszelkie zachowania agresywne oraz stosowanie przemocy i uważamy, że jest to całkowicie niedopuszczalne. Sprawa nie jest jednoznaczna i najwyraźniej są dwie różne wersje tego zdarzenia. Co istotne, zdarzenie było zgłoszone na policję, która powinna je wyjaśnić oraz podjąć działania adekwatne do tego co się wydarzyło, tym bardziej jeśli doszło do pobicia, co jest czynem karalnym - mówi Arkadiusz Majewski z biura prasowego Polkomtela. Inwestor podkreśla, że kierowca ciężarówki nie jest jego pracownikiem, pracuje on dla jednego z dostawców.

  Polkomtel obiecał, że poinformuje wykonawcę budynku, „by prowadzone tam prace były jak najmniej uciążliwe dla okolicznych mieszkańców”.

  Budowa kompleksu biurowo-handlowego przy Puławskiej 466 trwa od końcówki ubiegłego roku i budzi wśród okolicznych mieszkańców ogromne emocje. Działacze społeczni z Zielonego Ursynowa zarzucają inwestorowi niszczenie Stawu Głębokiego, który znajduje się na terenie inwestycji. W pozwoleniu na budowę Polkomtel ma zgodę na zasypanie i późniejsze odtworzenie stawu. W marcu Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego nakazał wstrzymanie budowy. Mieszkańcy odkryli, że budowlańcy zasypują zbiornik wodny niewłaściwymi materiałami.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 595

  • 45
   BARDZO PRZYDATNY
  • 27
   ZASKOCZONY
  • 14
   PRZYDATNY
  • 20
   OBOJĘTNY
  • 15
   NIEPRZYDATNY
  • 177
   WKURZONY
  • 297
   BRAK SŁÓW

  74Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Ojojoj 74 23 dni temuocena: 100% 

   Chłopcy się bawią walkie-talkie plus ruchy jak amerykański nindza....

   Edytowany: 22 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Piki 73 miesiąc temuocena: 100% 

   Ja pier..... 80% komentarzy tutaj to iq

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Brus Li 72 miesiąc temuocena: 29% 

   Co to za moda nastała, że publikuje się ochłap nagrania albo zgrabnie montowane dla udowodnienia własnych racji. Jeszcze trochę i trzeba będzie się okleić kamerami, żeby nie zostać oskarżony o atak w sytuacji obrony. Pan Core z lekka przesadził z tą capoeirą ale może zamiast machać garściami sam powinien nakręcić filmik z początku tego zajścia.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Piki 71 miesiąc temuocena: 100% 

   Dokumentacja medyczna nic nie mówi. Problem ze zrozumieniem?

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wojak_Szwejk 70 miesiąc temuocena: 0% 

   @Piki Jaka dokumentacja medyczna? Jaki lekarz w dokumentacji medycznej napisze: "poszkodowany został "dotkliwie pobity, był kopany i bity pięściami""?? Niestety, w dzisiejszych czasach, obok obklejenia się kamerkami, musimy pogodzić się z zanikiem rzetelnego dziennikarstwa. Na tym portalu notorycznie publikowane są materiały w stylu taniej sensacji, z reguły z góry wydające osąd. Od osądzania są SĄDY, a nie student robiący bezpłatne praktyki dla internetowego portalu... I zapewniam, że gdyby na miejscu policja miała podejrzenia o prawdziwe pobicie, to bankowo nie skończyłoby się to na wysłaniu pana z dusznościami na Wołoską... To kolejna, jakich wiele, aferka rozkręcana przez rozczeniowe społeczeństwo ursynowskie, które zawsze wie najlepiej kto co ma jak robić i jak to oni są bardzo poszkodowani. Abstrahując od zachowania kierowcy... Pytanie tylko, co było, gdy PAN ENDRJU nie filmował ;)

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 0 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Artur 69 miesiąc temuocena: 8% 

   Sam chce pouczać i jak dostaje to dzwoni na POLICJE hehe śmieszne fraj,,,, brawo dla pana z szalikiem..

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Piki 68 miesiąc temuocena: 78% 

   Dno

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 7 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~to ja 67 miesiąc temuocena: 100% 

   Takie wiejskie MMA

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Przyjaciel zwierząt 66 miesiąc temuocena: 80% 

   Halo! A co tam robią ciężarówki i robotnicy??? Budowa jest wstrzymana. Jurto tam jadę, jak są prace jakieś wykonywane to składam zawiadomienie do PINB.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Przyjaciel zwierząt 65 miesiąc temuocena: 80% 

   Byłem dziś widziałem, roboty idą pełna parą. Mają 2 pozwolenia, a tylko jedno wstrzymane. OK, nie znam się na tym, dziś wysłałem zawiadomienie do PINB. Niech inspekcja sprawdzi co robią i na podstawie jakiego pozwolenia.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 4 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Trybun 64 miesiąc temuocena: 30% 

   Klasa robotnicza uznaje tylko takie środki perswazji. Robotnik nie jest już popychłem yntylygenta z warszafki! Ja robotnik w ryj mogę dać!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Trybun 63 miesiąc temuocena: 29% 

   Klasa robotnicza uznaje tylko takie środki perswazji. Robotnik nie jest już popychłem yntylygenta z warszafki! Ja robotnik w ryj mogę dać!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~emka 62 miesiąc temuocena: 83% 

   Po co? Nie znasz innych metod? Głupie pytanie. Jesteś robotnikiem, bo nie znasz innych metod!

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Biomasa 61 miesiąc temuocena: 67% 

   Zaraz, zaraz. Policja, ze dusznosci, portal za p.Andrzejem, ze pobicie. O co chodzi?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~DotacjeDlaPortaluSameSieNieZrobiąNieCenzurujSławuśBoBędzieŹle 60 miesiąc temuocena: 100% 

   dobrze, że budowlańcy nie strajkują... oh wait.. :)

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ohhoooo 59 miesiąc temuocena: 17% 

   Ursynów to taka w cudzysłowiu pesłdo Warszawa, sprowadzili się tam słoiki 40 lat temu i tak terez mają problemy.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rudi 58 miesiąc temuocena: 73% 

   Nie pochwalam takiego rozwiązania sprawy ale wśród mieszkańców Ursynowa jest baaaardzo dużo tzw. szeryfów którzy w dość chamski i prowokujący sposób pouczają innych jak mają się zachowywać. Podejrzewam że to był szeryf.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Xxx 57 miesiąc temuocena: 71% 

   Dokładnie tak. Ursynów jest pełen szeryfow i aktywistów, w negatywnym znaczeniu.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 5 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~facet 56 miesiąc temuocena: 64% 

   prawdziwy facet nie idzie na łobuza z komórka tylko z piąchą i kończy balet na Baletowej:)

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Biomasa 55 miesiąc temuocena: 94% 

   Ktory zaczal, to mnie nie interesuje. Moze p.Andrzej sprowokowal sytuacje albo faktycznie dostal becki "out of blue", za niewinnosc. Wazne, ze dzieje sie to o czym od dawna mowie- Warszawa wsiowieje. Po prostu, zachowania spod remizy sa juz standardem.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Xxx 54 miesiąc temuocena: 100% 

   Od kiedy pamiętam są. Już co najmniej 20 lat nie ma różnicy między Warszawa a wsią...

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Justice Man 53 miesiąc temuocena: 19% 

   Warszawiacy do wredne i zawistne kurwy...na bank powiedział mu coś co go do tego sprowokowało bo myślał, że to normalka w tym mieście komuś pocisnąć i chamsko zwracać uwagę, a tu proszę trafiła kosa na kamień i ja bardzo pochwalam takie rozwiazania. Brawo Panowie z budowy

   Edytowany: 29 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Biomasa 52 miesiąc temuocena: 92% 

   Powyzszy komentarz prezentuje sposob myslenia, ktory wpisuje sie idealnie w zjawisko "wsiowienia" tego miasta. Agresywna sloma.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 12 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~annaa 51 miesiąc temuocena: 100% 

   "Takie rozwiązania" są karalne,zawsze kiedy testosteron nie idzie w parze z rozumem.Na wsi też.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 9 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~~To ładnie 50 miesiąc temuocena: 100% 

   Widzę że zapowiada się nowa premiera dobrej komedii.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wojak_Szwejk 49 miesiąc temuocena: 67% 

   Nie pierwszy i nie ostatni raz mieszkaniec tej dzielnicy za pośrednictwem tego portalu przedstawia swoją, dziwnie ubogaconą i urozmaiconą wersję wydarzeń, dołączając obcięty, krótki, nic nie wyjaśniający filmik. Nawet poniżej widać komentarze, które podważają idealistyczną wersję o biednym, niewinnym mieszkańcu, który grzecznie poprosił kierowcę o przestawienie wozu, a w zamian dostał średniowieczny łomot, zaserwowany przez jednoocznego wielkoluda. Oczywiście nie popieram jakichkolwiek rękoczynów, ale liczę na to, że redakcja gazetki będzie dążyła do wyjaśnienia, JAK NAPRAWDĘ BYŁO, a nie rozkręca tanią sensację. Chociaż na co tu liczyć... raczej spodziewać się trzeba kolejnego płaczliwego artykułu o tym, że POLICJA NIC NIE ROBI!!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Plejada 48 miesiąc temuocena: 67% 

   Co ty wiesz ten filmik nic nie znaczy

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~VRT 47 miesiąc temuocena: 36% 

   Ciekawe, co ten pan Andrzej powiedział kierowcy,bo o tym nie przeczytamy. Znając rzeczywistość, obraził kierowcę, wyzywając go od ........ różnych tam prymitywów a potem dziwi się,że obrywa w twarz. Niestety, zg. z kodeksem lemingów, można obrażać ludzi, wyzywać ich, poniżać a w razie pobicia biegiem na policję, bo dostał liścia. nie sądzę,żeby zawodowy kierowca z rodziną na utrzymaniu(przeciętny kierowca) okładał pięściami który jedynie chce zwrócić uwagę kierującemu. znając rzeczywistość,padło tam wiele słów prowokujących do bójki typu, ty prymitywie, kretynie, itd.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wojak_Szwejk 46 miesiąc temuocena: 63% 

   Niestety doświadczenie z ursynowskim społeczeństwem każe powątpiewać, że przedstawiona przez redakcję wersja jest jedyną prawdziwą... Poza tym - nawet do szpitala trafił z dusznościami - może się zmęczył pyskowaniem i fikaniem? Ah no tak, bardzo jestem ciekaw, który pan doktor mu napisał w rozpoznaniu, że "dotkliwie pobity, był kopany i bity pięściami" :D Jaja jak berety. Lekarz rozpoznaje "uszkodzenia" a nie kmini nad mechanizmem powstania... halousrynów w formie!

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 5 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zonk 45 miesiąc temuocena: 73% 

   nikt temu panu nie kazał atakować budowlańców, mógł zadzwonić po straż, wiadomo że pyskówka może stać się niebezpieczna i to dla obu stron, wielu skończyło z nożem w brzuchu czy dostało kamieniem w głowę itd. trochę rozwagi nie zaszkodzi i dystansu, zaczepiał to się doczekał

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 8 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Hahaha 44 miesiąc temuocena: 13% 

   To jak w tytule że zwrócił uwagę a w pierwszym zdaniu że rzucił się na budowlańca ? Dalej nie czytałem czy coś pomyliłem.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Europejczyk 43 miesiąc temuocena: 80% 

   Pomyliłeś coś. Jest wyraźnie napisane, że budowlaniec rzucił się na niego. Dobrze, że nie czytałeś całego artykułu, straciłbyś tylko czas, skoro nie zrozumiałeś nawet pierwszego zdania.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 8 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Matka 42 miesiąc temuocena: 95% 

   Jeżdżę tamtędy codziennie. To co się dzieje przez budowę to nie jest skandal, to jest celowe utrudnianie ruchu. Po tym skandlalicznym i karygodnym zdarzeniu będę za każdym razem zgłaszać policji i SM. Jak kierownik budowy nie potrafi sobie poradzić, to mu pomożemy.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~MM 41 miesiąc temuocena: 100% 

   Ryle z budowy

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Europejczyk 40 miesiąc temuocena: 75% 

   Dobrze, że dziś wszystko można sfilmować. Gość z ciężarówki się nie wywinie od procesu sądowego i zapłacenia odszkodowania pobitemu. A kierowca ciężarówki i jego koledzy niech nie kłamią, nie muszą, wszystko jest sfilmowane. Daremny trud.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kundelbury 39 miesiąc temuocena: 20% 

   Nie wszystko jest sfilmowane, tylko moment, w ktorym pada na glebę. Równie dobrze to mogła być samoobrona. Chyba, ze masz dostęp do dłuższego nagrania Panie " Andrzeju"?

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 2 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kundelbury 38 miesiąc temuocena: 35% 

   Pierwszy wyciągnął łapy. Byłem, widziałem. Kierowca czekał, aż samochody z pasa obok zjadą ze skrzyżowania, żeby się " zlamać" w bramę. Ten "gigantyczny" korek to bylo jakieś 10 samochodów. Pan był uprzejmy, zajechać tirowi drogę, zablokować 2 pasy i wyskoczyć z gębą, machając rączkami.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Europejczyk 37 miesiąc temuocena: 79% 

   Nawet jeśli tak było, jak piszesz, to naprawdę uważasz, że to uprawnia kogokolwiek do pobicia?

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 11 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kundelbury 36 miesiąc temuocena: 33% 

   Tak, tak. Żyjemy w cywilizowanym kraju. Ale jak się wszczyna awanturę to co się dziwić, że się ja dostało +

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 4 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Przejezdni 35 miesiąc temuocena: 44% 

   Jeszcze z kopa uderzył w tira i zplunon i wurkarnie się odnosil wo osoby od której oberwal i jeszcze wyrwał radio i rzucał radiem o aswalt

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 4 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pit ból 34 miesiąc temuocena: 67% 

   Jakieś pipole na tym Ursynowie mieszkają. Nie potrafią wezwać policji? Chyba że uznają zasadę, że "z policją się nie współpracuje"...

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~qwr 33 miesiąc temuocena: 67% 

   Na Ursynowie nie ma policji. Jest jeden patrol na całą dzielnicę.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zły Porucznik 32 miesiąc temuocena: 100% 

   Noi facet miał pecha, bo dane mu było zetknąć się z polską kulturą ludową.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Debilizm w kapitaliźsmie 31 miesiąc temuocena: 73% 

   Gdzie jest p...policja? Inwestycja Solorza to wszystko ok? Mieli zgodę na zajecie pasa ruchu? Prawo chyba jeszcze obowiazuje w Polsce prawda partio PiS?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Hetman. 30 miesiąc temuocena: 56% 

   Ale czy ktoś w Warszawie ma prawo oczekiwać kultury od zasiedlających to miasto skoro Kaczyński,Pawłowicz z kulturą maja mało wspólnego,w niektórych sytuacjach nic..............................

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Budowa 29 miesiąc temuocena: 100% 

   Cala ta budowa to pomylka

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 28 miesiąc temuocena: 0% 

   Bez tej budowy nie miałbyś gdzie mieszkać

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 0 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Hetman. 27 miesiąc temuocena: 80% 

   Na budowach najczęściej pracują prostaki i zwykle chamy bez wykształcenia,kultury u nich brak,preferują bandytyzm do załatwiania spraw spornych ,to zwykła swołocz,są wśród nich też uczciwi,empatyczni ludzie,to mniejszość,prostactwo zbiera obfite żniwo.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zwykly kierowca 26 miesiąc temuocena: 100% 

   Czynna napaść, zasloniecie twarzy, jak w takim przypadku wyglada kwestia użycia broni? Do obrony oczywiscie, nie ataku ani "szeryfowania" czy "pouczenia". Gaz? Nóż? Bron palna? Coraz więcej agresji na drogach...

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Normal 25 miesiąc temuocena: 38% 

   Jakoś nie ufam... Wielu takich kozaków w Warszawie. Najpierw z ryjem i łapami się rzycają, a jak dostaną w pysk, to biegną ze skargą.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~robol 24 miesiąc temuocena: 46% 

   zwykly frajer byłem widziałem wszystko skakal doslal po gębie i polecial na skarge. wiecej symulowal niz to warte.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 6 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kibol 23 miesiąc temuocena: 91% 

   Ja też sprawdzę co to za kozaczki, niech uważają.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kundelbury 22 miesiąc temuocena: 40% 

   To zbrojarze stary. Tony stali w rękach.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 2 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Qpa 21 miesiąc temuocena: 89% 

   Typowy burak Seba na wwl

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Enigma 20 miesiąc temuocena: 89% 

   hhheheh co za obszczymur na tych zdjęciach!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~lol 19 miesiąc temuocena: 83% 

   A ścigaj wieśniaka ciężarówkowicza!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zatrzymać szaleńców za wszelką cenę 18 miesiąc temuocena: 94% 

   Powinien stracić uprawnienia kategorii C bo nie przejdzie badań psychotechnicznych- najpierw Pana pobił a potem rozjedzie mniejsze auto bo ktoś popełni drobny błąd na ulicy Proszę nie odpuszczać.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 29 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Olo 17 miesiąc temuocena: 91% 

   Przejadę się tam jutro, sprawdzę kozaków ;)

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wojak_Szwejk 16 miesiąc temuocena: 100% 

   Tylko nagrywaj całość, żeby potem nie było niedomówień... ;)

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Chuj 15 miesiąc temuocena: 83% 

   Budowlańcy to motłoch świnie bez szkół albo 4 klasy podstawówki czasami 6 prostaki z Przasnysza i okolic udających wielkich warszawiakow

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kajtek 14 miesiąc temuocena: 64% 

   Dokładnie!

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 7 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kielenka 13 miesiąc temuocena: 43% 

   Nie obrażaj prostaku ludzi pracy. Szczekaj na tych buców, a nie generalizuj . Wychodzi, że sam masz tylko kilka klas za sobą. Żal mi Ciebie głupcze,ale co zrobisz...? Nic nie zrobisz.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 6 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Budo 12 miesiąc temuocena: 67% 

   Nie wrzucaj wszystkich budowlańców do jednego wora.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 4 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ph 11 miesiąc temuocena: 73% 

   Drania skazać na łagry putinek przyjmie

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ON. 10 miesiąc temuocena: 81% 

   Skazać BANDZIORA za napad.A kolegów budowlańców po 1.000 ZŁ.za dogadywanie.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~rumcajs 9 miesiąc temuocena: 30% 

   Nie wiadomo, jak bylo ma prawde. Moze sam tam byles i podjudzales? W takim razie ciebie tez skazac. I jeszcze 1.000.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 9 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~awa 8 miesiąc temuocena: 91% 

   zastanawia postawa debili w mundurkach...rece opadaja

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Hdhdh 7 miesiąc temuocena: 91% 

   Są podwójne standardy. Pobicia polityków i policjantów, i ich rodzin oraz pobicia pozostałych ludzi

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 10 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wojak_Szwejk 6 miesiąc temuocena: 40% 

   A może sytuacja nie wyglądała tak, jak ją haloursynów przestawia? Pomyślałeś o tym debilu?

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 2 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 5 miesiąc temuocena: 85% 

   czy w około nie ma tubylców,żeby skopać buraczynę? Śmieci trzeba utylizować

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~DSoL 4 miesiąc temuocena: 92% 

   ludziom kulturalnym którzy nie spędzają czasu wolnego pod budką z piwem brak praktyki w walkach ulicznych, dlatego istnieje policja

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 12 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wuwua 3 miesiąc temuocena: 89% 

   Jak jeden z drugim "sportowiec wiejski" będzie musiał zapłacić 200tys. odszkodowania za naruszenie nietykalności, to może reszta wieśniaków będzie o tym pamiętać. Bo jak na razie, panuje taka mentalność rodem z remizy - dam mu w ryj i git.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 24 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~muskuł 2 miesiąc temuocena: 30% 

   jaki leszcz, z tym szalikiem, hahaha to kim jest poszkodowany, że przed takim leszczem ucieka?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~B 1 miesiąc temuocena: 87% 

   Słaba historia. Frustracja ludzi rośnie. Niestety coraz częściej bedzie dochodziło do takich absurdalnych sytuacji. Oby przynajmniej w sądzie poszkodowany wygrał. Bi z matołami robolami nie ma co dyskutować na budować. Glowy puste

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 27 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1767 sekundy
  REKLAMAA2-TOSIA.pl--06-05----05-06-2019