REKLAMAA1 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Zapomniał, że nie może prowadzić samochodu. Zapomniał również, że powinien siedzieć w areszcie. Policja zatrzymała poszukiwanego 42-latka, który może teraz trafić za kratki na wiele dłużej, niż miał.

  Mężczyzna poruszający się samochodem marki Saab został zauważony na jednej z ursynowskich stacji benzynowych. 42-latek od października 2018 roku miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, stąd też zainteresowanie jego osobą ze strony policji. Funkcjonariusze zatrzymali go w okolicach ul. Migdałowej.

  - Policjanci od razu przystąpili do kontroli drogowej, uniemożliwiając mu dalszą jazdę – mówi mł. asp. Iwona Kijowska z mokotowskiej komendy policji.

  Policjanci przypomnieli mężczyźnie, że czeka go jeszcze dwumiesięczny areszt za wcześniej popełnione występki. 42-latek był zaskoczony tą informacją. Mężczyznie najwyraźniej musiało to wypaść z głowy przez świąteczne zamieszanie, tak samo jak wypadł mu nałożony na niego zakaz prowadzenia samochodu.

  Policjanci odstawili 42-latka do zakładu karnego, gdzie spędzi obiecane mu dwa miesiące, a może nawet więcej, gdyż za niestosowanie się do sądowych orzeczeń grozi mu do 5 lat więzienia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4055 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021