REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2022 - 30.06.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  Warsztaty, koncerty, seanse filmowe i spektakle. Rozpoczął się mikołajkowy weekend na Ursynowie. Co będzie się działo?

  Już od dwóch lat z powodu pandemii nie ma największej imprezy mikołajkowej na Ursynowie - wielkiej zabawy w Arenie Ursynów. W tym roku Mikołajki zostaną zaznaczone na imprezach w ośrodkach kultury.

  Warsztaty

  W niedzielę (5.12) dzieci będą mogły przyjrzeć się bliżej naszym rodzimym tradycjom. Dzięki warsztatom "Polskie Tradycje Bożonarodzeniowe" poznają tradycje bożonarodzeniowe z różnych regionów Polski. Będzie to okazja do zapoznania się z mniej znanymi zwyczajami. Uczestnicy wykonają ozdoby choinkowe z papieru oraz z kolorowych opłatków. Zajęcia startują 4 grudnia o godz. 13, 14 i 15 w UCK "Alternatywy". Warsztaty są odpłatne (10 zł) i obowiązują na nie zapisy poprzez stronę strefazajec.pl.

  W ten weekend miały pojawić się również warsztaty z tradycyjnych fińskich dekoracji himmeli, jednak wydarzenie zostało przeniesione na 18 grudnia.

  Artystyczne Mikołajki

  W niedzielę (5.12) o godz. 13:30 w "Alternatywach" zostanie wyemitowany świąteczny film. "Emma i Święty Mikołaj" to prawdziwa gratka dla najmłodszych fanów kina. 

  Największym pragnieniem pełnej wyobraźni, 11-letniej Emmy jest spotkanie z elfami, w których istnienie bezgranicznie wierzy. Gdy w jej życiu niespodziewanie pojawia się sam Święty Mikołaj i jego żona Julie, bohaterka nagle staje przed okazją dołączenia do wyprawy w magiczny świat elfów. Teraz Emma będzie mogła pomóc Świętemu Mikołajowi w niebezpiecznej misji ratowania dziecka z rąk złej królowej elfów...

  - opisują film "Alternatywy".

  Bilety kosztują 10 zł i można je nabyć w kasie UCK "Alternatywy" lub online na stronie biletyna.pl.

  IMROCK SCENA tym razem w wydaniu świątecznym. W niedzielę mikołajkowy koncert rockowy podopiecznych imielińskiego dom kultury. Młodzi artyści zaprezentują covery, które szlifowali pod czujnym okiem profesjonalistów. Poza tym pojawi się również wystawa fotografii z poprzednich edycji oraz słodki poczęstunek. Koncerty startują w niedzielę (5.12) o 18:30, a muzycy będą grali "do upadłego". Wstęp na mikołajkowy koncert rockowy jest bezpłatny.

  Ostatnie mikołajkowe wydarzenie tego weekendu jest tylko dla dorosłych. "Kantata na cztery skrzydła" to spektakl Teatru Kontrapunkt, który ukazuje historię kobiety i anioła po przejściach. Skłaniający do refleksji pokaz odbędzie się w NOK w niedzielę o godz. 18. Bezpłatne wejściówki na wydarzenie można odebrać w recepcji Natolińskim Ośrodku Kultury przy ul. Na Uboczu 3.

  Kobieta po przejściach, anioł z przeszłością… Takie spotkanie nie zdaje się wróżyć nic dobrego. I rzeczywiście, życiorys jednej i drugiego pozostawia wiele do życzenia: brak spektakularnych sukcesów, błędy, ciągłe niepowodzenia, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym… Czy takimi istotami warto się w ogóle interesować? Z okrutnie ludzkiego punktu widzenia - być może nie, ale gdy do gry wkraczają siły nie z tego świata…

  - opisuje spektakl NOK.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 6
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.5022 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.11.2021 - 24.02.2022