REKLAMAA1_Auchan_od-01-01-do-31-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Piknik

  Piknik "Ursynów dobry dla zwierząt" cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców (AK)

  REKLAMA

  "Ursynów dobry dla zwierząt" to piknik dla mieszkańców i ich włochatych podopiecznych. W niedzielę wspólne zabawy, konkursy i poczęstunek dla wszystkich gości. Impreza startuje już o godz. 10:00 na Łące Olkówki.

  To już ósma edycja pikniku, którego główną ideą jest promowanie świadomego i empatycznego podejścia do zwierząt. Każda impreza odbywa się pod hasłem przewodnim. W tym roku organizatorzy postanowili docenić organizacje, które w codziennej pracy dbają o los naszych małych braci.

  - Nie chodzi tylko o promowanie fundacji, najważniejsze jest dla nas dobro zwierząt. Warto jednak wiedzieć, jak dużo robią te organizacje, dlatego zależy mi na tym, żeby je docenić - mówi Sylwia Rychter z fundacji Pegasus, organizatorka i główna pomysłodawczyni pikniku "Ursynów dobry dla zwierząt".

  Fundacja Pegasus, która prowadzi ośrodki dla niechcianych i pokrzywdzonych koni, tradycyjnie już zadbała o piknikowe atrakcje. To ważny dla organizatorów rok - obchodzą 15-lecie działalności. 

  - Organizacje świetnie wiedzą, jak pracować na rzecz zwierząt. Dzielnica działa bardzo prężnie i wspiera nasze działania i za to jesteśmy wdzięczni - dodaje Sylwia Rychter.

  Na samym pikniku nie zabraknie atrakcji. Pokazy tresury psów, wspólne budowanie karmników dla ptaków pod okiem ornitologa, bezpłatne porady weterynarzy i dietetyków zwierzęcych czy wybory najsympatyczniejszego pupila. To tylko niektóre pozycje z bogatej listy rozrywek.

  Piknik odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 10 września. Potrwa od 10:00 do 16:00. W tym roku zmieniła się lokalizacja. Do tej pory miłośnicy zwierząt spotykali się na tyłach ratusza. Teraz organizatorzy zapraszają na łąkę na Olkówce przy ul. Puszczyka.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.1344 sekundy
  REKLAMAA2_JOY_PrimarySchool-od21-02-2018-do-07-03-2018