REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Blisko 200 pływaków rywalizowało podczas 4. mityngu

  Blisko 200 pływaków rywalizowało podczas 4. mityngu (KT)

  Zimno i nieprzyjemnie na zewnątrz? Uczestnicy Grand Prix Ursynowa w Pływaniu podczas każdych zawodów czują się jak na Kanarach! Zbliża się finał tegorocznej edycji zawodów, na starcie stanęło dziś prawie 200 osób.

  Najpopopularniejsze amatorskie zawody pływackie w Warszawie to impreza zaczarowana! Uczestnikom niestraszna  była pogoda, niezależnie od kwietniowych chłodów przyszli porywalizować na pływalni. 

  - To czwarty mityng, zawody jak zawsze w doskonałej atmosferze, czasy świetne, frekwencja również bardzo dobra. Są ciągle zapisy nowych zawodników, mimo że nie będą oni już klasyfikowani w całej edycji. Chcą startować, chcą się sprawdzić i bardzo nas to cieszy - mówi Wiesław Krzemiński z Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

  Na starcie stanęło blisko dwustu zawodników. Od najmłodszych po najstarszych. Rywalizowali w swoim kategoriach wiekowych. Do przepłynięcia mieli - w zależności od wieku - 50 albo 100 metrów. Styl? Dowolny. Zresztą liczyła się dobra zabawa i spotkanie z przyjaciółmi.

  - Nie było możliwości, żebyśmy zostali w domu. Syn przyszedłby w każdych warunkach - śnieg, grad, pożar - bez znaczenia. Poza tym to już sama końcówka i zbieramy punkty, żeby na końcu wypaść jak najlepiej! - mówi Ania, mama Antoniego.

  23. edycja Grand Prix Ursynowa kończy się już w czerwcu, przed nami więc tylko dwa spotkania. Wszyscy chętni mogą wziąć w nich udział, choć nie będą uwzględniani w końcowych wynikach. Warto jednak zapisać siebie i dzieci, by złapać pływackiego bakcyla. Zapisy na następne zawody ruszą już w poniedziałek. Zasady i regulamin imprezy na stronach UCSiR.

  VIDEO: Czwarty mityng GP w Pływaniu za nami!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 20

  • 8
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3138 sekundy
  REKLAMAA2-TlenowyZakatek--01-06----30-06-2020