REKLAMAA1-DAGRASSO--14-08----13-11-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 czerwca 2019, 16:14

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (AR)

  Prawie 1,4 tys. pięknych miniaturowych modeli - od samolotów, przez postacie z baśni, po samochody i sprzęt wojskowy. Fantastyczne i precyzyjnie wykonane dioramy oraz pokazy malowania figurek. To wszystko można było oglądać przez weekend w Arenie Ursynów.

  Warszawski Festiwal Modelarski Babaryba już po raz drugi odbywa się w hali oprzy Pileckiego na Ursynowie. Troszkę w cieniu Dni Ursynowa, szkoda, bo było oglądać! Zachwycały precyzyjnie wykonane modele starych samochodów czy okrętów. Dioramy ze scenkami sytuacyjnymi i polami bitewnymi robiły wrażenie na najmłodszych. Furorę robiły figurki z baśni fantasy.

  Każdy kto pojawił się w Arenie Ursynów mógł nie tylko podziwiać modele, ale też wziąć udział w warsztatach modelarskich dla dzieci i rodziców prowadzonych przez instruktorów z DOK Ursynów. Odwiedzający chętnie kleili modele.

  Babaryba 2019 to także konkurs dla najlepszych modelarzy. Rywalizowali młodzi zapaleńcy w różnych kategoriach wiekowych, twórcy modeli kartonowych i plastikowych.

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z FESTIWALU MODELARSTWA:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 24

  • 16
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3471 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-11-2020