REKLAMAA1-GREEN-PORT-od-01-12-2017-do-02-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KT)

  REKLAMA

  Trwają Mistrzostwa Polski MTB 2017. Emocji nie brakuje, bo fantastyczna trasa na Kazurce gwarantuje spektakularne rajdy. Wczoraj rywalizowali juniorzy. Dziś jeżdżą najlepsi, w tym Maja Włoszczowska.

  Pierwszy dzień Mistrzostw Polski MTB XC 2017 rozpoczął się rywalizacją młodzików, którzy są nadzieją polskiego sportu w kontekście przyszłych olimpiad. Później ruszyły kategorie masters, cyklosport oraz sztafety. Trasa, którą przygotowano z myślą o zawodach, wymaga maksymalnego skupienia, uwagi i rozsądnego podziału sił. Jedna pętla to blisko 4 km ostrej, wyboistej i wymagającej trasy. Zawodnicy, w zależności od kategorii startu, mieli do pokonania od 2 do 5 okrążeń.

  - Trasa jest bardzo trudna. Dużo stromych i niebezpiecznych fragmentów, uskoków i wzniesień. No nic, nie takie rzeczy się robiło - z optymizmem komentuje Magda, która startowała dziś w kategorii młodziczek.

  Kazura zmieniła się nie do poznania. Jest masa dropów, wzniesień a nawet rock garden. Zawodnicy startują na profesjonalnej trasie, która idealnie spełnia kryteria XC. W sobotę w zawodach startowali juniorzy i juniorki młodsze. A dziś ostatnie rajdy i rywalizacja kategorii Elita. 

  - Jesteśmy tu od wczoraj i zachwyt nie mija. Nie spodziewałem się, że w Warszawie da się zorganizować prawdziwie górskie zawody. Coś pięknego - komentują kibice z Łodzi.

  Na trasie Kazurki właśnie dziś pojawi się nasza czempionka, wielokrotna mistrzyni Polski i złota medalistka olimpijska, Maja Włoszczowska.

  ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z ZAWODÓW:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1206 sekundy
  REKLAMAA2-NEONOWKA-3tygodnie-od-08-01-do-28-01-2018