REKLAMAA1-FortSluzew-21-01----31-01-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 czerwca 2018, 13:05 komentarzy 3

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (MSO)

  REKLAMA

  Rzadko można powiedzieć, że „grają nasi” kiedy na boisko wychodzą zawodnicy: Peru, Senegalu, Australii czy Francji. Jednak tym razem gorący doping towarzyszył wszystkim drużynom pojawiającym się na murawie i rzeczywiście za każdym razem byli to „nasi”.

  W piątkowe popołudnie na boisku przy ul. Teligi, zgromadzili się zawodnicy drużyn z najdalszych zakątków świata. Ich przedstawicielami byli tatusiowie, wujkowie i sąsiedzi, dzieci uczęszczających do przedszkola nr 352.

  Już po raz czwarty drużyny rywalizowały o zwycięstwo w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej, organizowanych przez ursynowskie przedszkole. Każda ekipa składała się z czterech graczy, reprezentowała wybrany kraj i jedną z przedszkolnych grup.

  Pomysłodawcą i organizatorem jest przedszkole nr 352, które w ten sposób chce zachęcić dzieci do uprawienia sportów i kibicowania, a także zintegrować rodziców i sąsiadów.

  Wielki finał

  Dzieci, nauczycielki oraz inni kibice nie szczędzili gardeł i zagrzewali graczy gorącym dopingiem. Sami zawodnicy, mimo żaru lejącego się z nieba, dawali z siebie wszystko. Organizatorzy drżeli o szyby w sąsiadującej z przedszkolem szkole. Na szczęście obyło się bez strat.

  W finale mistrzostw znalazły się drużyny Peru i Senegalu, które zmierzyły się w bardzo wyrównanej walce o trzecie miejsce na podium. Australia i Francja spotkały się w finałowym meczu, w którym europejski team okazał się bezkonkurencyjny i zwyciężył z wynikiem 5:0.

  - Co za emocje! Dawno tak nie przeżywałam meczu – mówiła żona jednego z championów.

  Podczas spotkania nagrodzono nie tylko zwycięskie drużyny, ale także małych piłkarzy, którzy brali udział w między przedszkolnych mistrzostwach w piłce nożnej. Medale i nagrody wręczyli przedstawiciele dzielnicy. Specjalne wyróżnienia powędrowały także do kibiców.

  - Dziękujemy kibicom, w szczególności tym najmłodszym. Mam nadzieję, że udało nam się zaszczepić wam ducha sportu - mówił pan Jakub, król strzelców.

  Wielki finał zakończył się wielkim tortem i zapowiedzią kolejnych mistrzostw, w tym przypadku - na szczęście, nie będzie trzeba czekać kolejnych czterech lat.

  ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

  • 8
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Mundialeiro 3 7 miesięcy temu

   W Halo coś tekst nie halo "W finale mistrzostw znalazły się drużyny Peru i Senegalu, które zmierzyły się w bardzo wyrównanej walce o trzecie miejsce na podium" To w końcu w finale czy o 3. miejsce?

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~M 2 7 miesięcy temu

   Zabawa - niepowtarzalna, organizacja imprezy - niewiarygodna! Brawo dla sportowców, brawo dla kibiców, brawo dla organizatorów!

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Sija 1 7 miesięcy temuocena: 100% 

   Brawo po raz kolejny przedszkole 352 pokazało jak można się bawić a zarazem uczyć, ruch zdrowa rywalizacja a przede wszystkim bezcenny czas spędzony z dzieckiem no i oczywiście wspaniala atmosfera gdzie naprawdę wszyscy byli nasi!

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.9927 sekundy
  REKLAMA