REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  O tytuł mistrza świata na mundialu w Katarze walczą 32 zespoły, wśród których jest także reprezentacja Polski. Dlatego już dziś zapraszamy do Arena Restaurant, gdzie transmitujemy wszystkie mecze na wielkim ekranie. Nie dość, że będzie można wspólnie kibicować drużynom, to w dodatku smacznie zjeść!

  Na dobry początek proponujemy m.in. befsztyk tatarski (tradycyjny tatar wołowy z jajkiem przepiórczym, szalotką, marynowanym borowikiem i kiszonym ogórkiem) lub białą kiełbasę (pieczoną z karmelizowaną cebulą w sosie piwno-miodowym i chrzanowym crème fraishe). W strefie kibica proponujemy deskę ulubionych przekąsek (krążki cebulowe, frytki steakhouse, cztery stripsy z kurczaka, cytrynowy dip aioli), a na doping m.in. nachosy z dipem serowym, krążki cebulowe czy panierowane szproty z cytrynowym aioli. 

  Jesteśmy przygotowani na duży głód, dlatego proponujemy tradycyjne danie – schabowy z jajkiem, a dla wegetarian stek z selera. Oczywiście pozycji w naszym menu jest o wiele więcej! Przyjdź i posmakuj naszych potraw! 

  Z okazji mistrzostw świata mamy niespodziankę! Kibice, którzy przed pierwszym gwizdkiem wytypują końcowy wynik meczu, mogą liczyć na 10% rabat w restauracji.

  Zarezerwuj stolik już dziś! Rezerwacji można dokonać pod numerem 609 131 132.

  Gdzie się znajdujemy? 

  Arena Restaurant ul. Pileckiego 122 hala Arena Ursynów – I piętro nad kręgielnią.
  Czekamy na Was i Wasz gorący doping!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.4924 sekundy
  REKLAMAA2 Spiżarnia Hrab 24.10.2022 - 23.12.2022