REKLAMAA1_Auchan_od-01-01-do-31-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (justynamarciniak.pl)

  REKLAMA

  Polska reprezentacja karate wróciła z Rumunii, gdzie walczyła w Mistrzostwach Europy w karate tradycyjnym i w Mistrzostwach Świata karate fudokan. Rodzimi fighterzy osiągnęli rewelacyjne wyniki, a Justyna Marciniak z Ursynowa obroniła tytuły mistrzowskie i jest czempionem nie tylko na Starym Kontynencie, ale i na całym globie!

  Kluż-Napoce w Rumunii - to właśnie w tym mieście rozegrano XXXIII Mistrzostwa Europy w karate tradycyjnym i VII Mistrzostwa Świata karate fudokan. Polska reprezentacja startowała w pierwszych i wzięła gościnny udział w tych drugich zawodach. Turniej trwał od 4 do 6 listopada.

  To były wyjątkowe zawody dla Justyny Marciniak, zawodniczki z Ursynowa. Utytułowana zawodniczka wsparła koleżanki z kadry w turnieju drużynowym. Wyniki są fantastyczne.

  fot. Justyna Marciniak z drużyną narodową karate tradycyjnego

  - Swój start uważam za udany, tym razem trochę w innym charakterze niż zwykle, bo wystartowałam w walkach drużynowych. Jako zawodniczka z dużym już bagażem doświadczeń startowych, postanowiłam wspierać moje młodsze koleżanki z reprezentacji. Mój ostatni stricte zawodniczy start zakończył się rok temu podwójnym złotem... - powiedziała po turnieju Justyna.

  Ursynowianka jest obecnie siedmiokrotną mistrzynią świata, dziesięciokrotną mistrzynią Europy i multimedalistką Mistrzostw Polski w karate tradycyjnym - od 6 lat najlepsza w kraju i na świecie. Sport walki to jej życiowa droga, której poświęciła 20 lat. Justyna jest nie tylko czynną zawodniczką, ale i trenerką kadry narodowej karate dzieci, kadetów i juniorów. Od 5 lat prowadzi na Ursynowie zajęcia, w których udział bierze blisko dwustu młodych karateków.

  - Pozycja lidera zawsze wiąże się z ogromną presją. Zwycięstwo smakuje inaczej, ale wciąż jest czymś mistycznym. Sprawia, że czuję się wyjątkowo, a moje działania mają sens - dodała złota medalistka z Ursynowa.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.1201 sekundy
  REKLAMA