REKLAMAA1-Galileusz--01-09----30-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 września 2020, 13:47 komentarzy 2

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (ASiK Ursynów)

  Sukces młodych karateków z Ursynowa. Zawodnicy trenowani przez siedmiokrotną mistrzynię świata Justynę Marciniak przywieźli z ogólnopolskich zawodów w Lublinie medale i puchar drużynowy.

  Dla dzieci, trenujących karate pod okiem mistrzyni w Akademii Sportu i Karate na Zielonym Ursynowie, występ w Lublinie był debiutem na tak poważnych zawodach. Na matach Ogólnopolskiego Pucharu Dzieci w Karate Tradycyjnym wystąpiło ok. 500 zawodników do lat 13 z klubów cełgo kraju.

  Zawodnicy z Ursynowa przywieźli dwa srebrne i jeden brązowy medal oraz puchar drużynowy za zajęcie trzeciego miejsca.

  - Poziom turnieju był bardzo wysoki. Z uwagi na koronawirusa przyjechali tylko najlepsi zawodnicy z całego kraju, co oznacza, że każdy medal jest na wagę złota. Osoby nagrodzone mają szansę w przyszłości stanąć na matach zawodów międzynarodowych oraz jeszcze bardziej rozwijać się poprzez trening karate - mówi Justyna Marciniak, siedmiokrotna mistrzyni świata w karate, prowadząca Akademię.

  Wyniki, jakie osiągnęli ursynowscy karatecy są następujące: Kata indywidualne - 2. miejsce: Filip Skalski, Filip Olczak, 3. miejsce Karina Francuz, 5. miejsce Alicja Zientara. Kata drużynowe: 3. miejsce drużyny w składzie: Zofia Lubecka, Karina Francuz, Jagoda Łata.

  Akademia Sportu i Karate prowadzi swoje zajęcia w Dzielnicowym Ośrodku Kultury przy Kajakowej. To nie pierwszy sukces klubu. W ubiegłym roku młode karateczki z Ursynowa zwyciężyły w VI Turnieju Warsa i Sawy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.3126 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-10-2020