REKLAMAA1 SanGiovanni 01.10.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 września 2020, 21:19

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Dotychczas w razie niespodziewanej awarii auta kierowca mógł zadzwonić po pomoc drogową i holować samochód do stacjonarnego warsztatu. Obecnie w Warszawie coraz więcej jest tzw. mobilnych serwisów samochodowych. Czy mobilny serwis samochodowy świadczy takie same usługi jak pomoc drogowa, czy może jest on alternatywą dla stacjonarnych warsztatów?

  Pomoc Drogowa a Mobilny Serwis Samochodowy

  Pomoc Drogowa kojarzy się przede wszystkim z holowaniem aut, dlatego też wiele osób używa tych słów zamiennie mając na myśli transport pojazdu lawetą. Jednak pomoc drogowa to pojęcie znacznie szersze i obejmuje swym zasięgiem także inne usługi m.in.: awaryjne odpalanie auta, wymianę koła lub żarówki, wymianę akumulatora i sprawdzenie poboru prądu. Niekiedy pomoc drogowa dysponuje komputerem diagnostycznym i wykonuje usługi diagnostyki z dojazdem, ale nie przeprowadza napraw. Mobilny serwis samochodowy jest czymś więcej niż pomoc drogowa. Obejmuje swym zakresem diagnostykę i naprawy mechaniczne oraz elektryczne z dojazdem do Klienta.

  Jak działa Mobilny Warsztat Samochodowy

  Mobilny Warsztat Samochodowy działa na podobnych zasadach jak Pomoc Drogowa, czyli dojeżdża do Klienta. W razie awarii auta wystarczy zatem zadzwonić i poinformować o objawach usterki oraz wskazać miejsce postoju samochodu. Jeśli do awarii auta wezwiemy Pomoc Drogową, to przyjedzie do nas laweta, która być może wykona diagnostykę usterki, jednak nie naprawi samochodu, a jedynie przeholuje go do stacjonarnego warsztatu. Wzywając Mobilny Warsztat Samochodowy możemy spodziewać się, że przyjedzie do nas specjalistyczny pojazd, który jest w pełni wyposażony w sprzęt serwisowy i nie tylko zdiagnozuje przyczynę awarii, ale również kompleksowo naprawi usterkę „od ręki”.

  Mobilnym Warsztatem może przyjechać do nas Elektryk Samochodowy lub Mechanik Samochodowy – w zależności od tego jakie objawy wskazał Klient podczas rozmowy telefonicznej. Specjalista przed wyjazdem do Klienta dobiera części, które zgodnie z jego doświadczeniem i w oparciu o zgłoszone objawy mogą wymagać naprawy lub wymiany. Dzięki temu po przyjechaniu na miejsce możliwa jest kompleksowa diagnostyka i pełna naprawa auta „od ręki”.

  Zalety Mobilnego Warsztatu Samochodowego  

  Kamil Sieradzki – właściciel firmy BESTHOL Mobilny Warsztat Samochodowy i Pomoc Drogowa Warszawa zapytany o zalety Mobilnego Warsztatu powiedział

  Zaletą Mobilnego Warsztatu Samochodowego jest możliwość naprawy samochodu „od ręki”, bez konieczności odstawiania go do Stacjonarnego Serwisu. W tym przypadku to Mechanik lub Elektryk Samochodowy przyjeżdża do Klienta, a nie odwrotnie. Korzystając z usług Mobilnego Warsztatu nasi Klienci mogą obserwować pracę mechanika / elektryka lub wykorzystać ten czas na dowolne inne zajęcia w domu. My, jako firma Besthol wykonujemy nie tylko usługi Mobilnego Warsztatu Samochodowego, ale także Pomocy Drogowej. Posiadamy także Stacjonarny Warsztat Samochodowy. Tak szeroki wachlarz usług pozwala nam dopasować usługi do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

  Czy Mobilne Warsztaty Samochodowe zastąpią Pomoc Drogową i Stacjonarne Serwisy?

  Są takie naprawy, których mobilnie nie jesteśmy w stanie naprawić. Przykładem może być wymiana silnika czy skrzyni biegów. W takich sytuacjach możemy udzielić pomocy tylko na stacjonarnym serwisie. Zatem nie sądzę, aby mobilne usługi w 100% wyparły te stacjonarne. Niemniej jednak naprawy takie jak wymiana alternatora i rozrusznika czy usunięcie uszkodzonego alarmu wykonujemy bez problemu mobilnie – powiedział Kamil Sieradzki z BESTHOL.

  Artykuł załadowany: 0.4147 sekundy
  REKLAMAA2 Spiżarnia Hrab 24.10.2022 - 23.12.2022