REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 stycznia 2020, 17:41 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (ŁM)

  Pomysłowa i bardzo rozrywkowa zbiórka na rzecz fundacji Jurka Owsiaka ma w Szkole Podstawowej nr 330 kilkunastoletnią tradycję. Zarówno organizatorzy jak i odwiedzający natolińską placówkę goście również w tym roku stanęli na wysokości zadania.

  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jak żadna inna inicjatywa charytatywna rozpala w ludziach chęć czynienia dobra, choćby ograniczało się ono tylko do drobiazgów. Mnogość takich drobiazgów tworzy jednak większą, niekiedy spektakularną całość, o czym można się było przekonać w sobotę na terenie szkoły przy Mandarynki.

  Salę gimnastyczną SP 330 od rana wypełniał zapach rozmaitych pyszności, które na swoich stoiskach sprzedawali wystawcy. Można tu było spróbować kremu z dyni, wspaniałej lemoniady, domowych wypieków czy aromatycznego popcornu. Pomiędzy nimi zaś liczne atrakcje takie jak kącik średniowieczny, gry planszowe, Milionerzy czy prowadzone przez uczniów loterie.

  - Nie ma to jak sobota w szkole – żartował jeden z nich.

  Jakkolwiek sala gimnastyczna była tego dnia centrum wydarzeń, 28. finał WOŚP odbywał się tak naprawdę w całej szkole. Poza halą sportową można było wybrać się na warsztaty języka chińskiego, pograć w gry video lub po prostu odpocząć przez chwilę od wszechobecnego gwaru. W hali tymczasem miały miejsce kolejne występy taneczne, pokazy aikido, kick boxingu oraz karate, a także mini-recital laureatki The Voice of Poland – Pauli Kucharskiej.

  - Zaangażowanie zarówno rodziców jak i uczniów jest ogromne. W ubiegłym roku w sali gimnastycznej podłączona była taka ilość elektroniki do obsługi poszczególnych stanowisk, że dosłownie siadał nam prąd i mieliśmy problem z nagłośnieniem – mówi Wojciech Styczyński, nauczyciel i trener szkolnego klubu sportowego.

  Ogromną, angażującą całe rodziny atrakcją, był turniej nerfa dla dzieci od 7 do 13 lat. Chociaż limit drużyn został zwiększony z 16 do 20 składów, chętnych do zabawy było niemal dwa razy tyle. Część ze zgłoszonych, 3-osobowych zespołów musiała więc zadowolić się jedynie kibicowaniem swoim kolegom. Po ogłoszeniu finalistów dzieciaki dosłownie oszalały z radości. Wśród nich znajdowały się m.in. Dzikie Bąki oraz Mafia Mleczarska.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 26

  • 13
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 5
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~zwykły obserwator 1 5 miesięcy temu

   Super atrakcja to akcja Burmistrza, w czasie Orkiestry zlikwidował kilkanaście miejsc parkingowych przy o obok Rentgenologów, nie lubi pacjentów. Ale neurobiałki go uwielbiają, za te słupki, płotki, betonki, trawniki, niedługo wymyślą "nur_fuer_debile_ursynowa" i zabramkują się a Burmistrz podchwyci i zabramkuje dzielnicę.

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3253 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020