REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Warszawa na pewno nie zawiedzie fanów ciężkiej muzyki. Nadchodzący miesiąc jest pełen niespodzianek i niepowtarzalną okazją do zobaczenia na scenie gwiazd takich zespołów, jak Tides From Nebula, Rosck, Booze & Glory oraz Northlane – tym razem na warszawskiej scenie zdecydowanie rządzi metal i punk rock! Sprawdź, jakie koncerty warto zobaczyć!

  Miła niespodzianka dla fanów muzyki Rock

  Nadchodzące wydarzenia Warszawa z pewnością ucieszą miłośników ciężkiego brzmienia. W raz z początkiem grudnia na warszawskiej scenie zawitają dwa zespoły wykonujące post-rock: Tides From Nebula oraz Rosk. Wydarzenie jest częścią trasy koncertowej z okazji wydani nowych płyt. Zespoły przemierzają wspólnie Polskę, by podzielić się najnowszym materiałem muzycznym. Formacja Tides From Nebula we wrześniu wydała płytę zatytułowaną „From Voodoo to Zen”. Na krążku znalazło się siedem utworów, które będzie można usłyszeć na żywo już 7 grudnia w warszawskim klubie Progresja. W wydaniu Rosk usłyszymy kawałki z ich ostatniej płyty „remnants”. Tides From Nebula są grupą, która pojawiała się na muzycznej scenie Rocka w roku 2008. Z kolei Rosk zyskał rozgłos niespełna dwa lata temu. Wtedy też wydał swoją debiutancką płytę „MIASMA”.

  Street punk w Warszawie

  Grudzień w Warszawie to także okazja, by zobaczyć na żywo występ jednej z najbardziej rozpoznawalnych londyńskich kapel Booze & Glory wykonujących muzykę Oi!.  Gościnnie zagrają także członkowie zespołów Guida i The Analgs.  Booze & Glory to punkowy zespół, który uformowany został w Londynie w roku 2009.  Wydanie pierwszego albumu pt. „Always on the Wrong Side” artyści świętowali już w kolejnym roku.  Członkowie zespołu to osoby pochodzące z różnych państw. Muzyka, którą wykonują znana jest na całym świecie. Utwór zatytułowany „London Skinhead Crew” na portalu YouTube zyskał już prawie 17 milionów wyświetleń. Warszawski koncert to niepowtarzalne wydarzenie, na którym nie może zabraknąć fanów muzyki Punk. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do warszawskiego klubu Proxima 14 grudnia w sobotę!

  Ten koncert zaskoczy wszystkich, którzy kochają metal

  W ostatnim miesiącu tego roku do Warszawy zawita również australijska grupa artystyczna wykonująca muzykę metalcore – jest to gatunek muzyczny powstały w latach dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku, będący połączeniem hardcore’u i metalu. Northlane to zespół założony w Sydney w 2009 roku. Ich muzyka, jak na metalcore przystało, charakteryzuje się połączeniem ciężkich riffów, prostoty wykonania i agresywnej szybkości. Australijski band ma już na swoim koncie cztery albumy. W 2015 Northlane zdobyło nagrodę kategorii Best Hard Rock or Heavy Metal Album w konkursie ARIA Music Awarads 2015. Ich brzmienia znane są na całym świecie. Tym razem mamy niepowtarzalną okazje obejrzeć ich występ na żywo w Warszawie w klubie Proxima. Bilety już w sprzedaży, nie przegap okazji! Tegoroczny grudzień w stolicy nie zawiedzie fanów mocnych brzmień. Trzeba się spieszyć z kupnem biletów, bo może ich szybko zabraknąć.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.2723 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-08—-31-08-2020