REKLAMAA1-SanGiovanni--01-07----31-07-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (AŁ)

  To prawdziwa pułapka na kierowców. Dziury w jezdni na ul. Rosoła, tuż przy skrzyżowaniu z Płaskowickiej, z każdym dniem stają się większe i nie można już ich ominąć. Po raz kolejny budowa Południowej Obwodnicy Warszawy wyprowadza kierowców z równowagi.

  Wszystko zaczęło się, gdy Astaldi w lutym lekko przebudowało skrzyżowanie Rosoła z Płaskowickiej. Chodziło o to, by budowniczym POW umożliwić kolejne prace. Jezdnia ulicy Rosoła została przesunięta w stronę skarpy przy zachowaniu obu nitek. Problem w tym, że nowy asfalt bardzo szybko zaczął się kruszyć.

  - Nawet uważny kierowca może tam zniszczyć koła lub zawieszenie, bo wyrwy są duże i głębokie. Zresztą na całym skrzyżowaniu z dnia na dzień jest gorzej - napisał do nas pan Andrzej.

  Spotkani na miejscu kierowcy, którzy zatrzymują się przed skrzyżowaniem na czerwonym świetle, też nie kryją swojej irytacji.

  - Wiekie niedbalstwo, za które my kierowcy płacimy naszymi samochodami. Ale jak uszkodzę sobie koło, to nie daruję, choćbym miał iść z nimi do sądu. Jak stoi się na światłach, to widać dziury, ale jak ktoś jedzie na zielonym, to wpada w nie z całym impetem - mówi pan Kamil.

  Będzie łatanie dziur

  Inwestor POW - Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - zapowiada rychły koniec udręki kierowców. Ale ul. Rosoła na swoją kolej musi poczekać. Wiele też zależy od pogody. 

  - Wykonawca rozpoczął naprawę ubytków w nawierzchni od zatoczki autobusowej przy al. KEN. Następnie sukcesywnie będą naprawiać inne fragmenty, o ile warunki atmosferyczne na to pozwolą. Dzisiaj naprawa nawierzchni odbywa się w okolicy ul. Stryjeńskich. a kolejny punkt to rejon ul. Rosoła - mówi Małgorzata Tarnowska, rzecznik warszawskiego oddziału GDDKiA.

  Kierowcy mają dość czekania i są oburzeni tym, że po raz kolejny stali się ofiarami budowy obwodnicy.

  - Czasami się zastanawiam, co jak tak naprawdę będę miał z tej obwodnicy? Okazuje się, że mnie ona do niczego się nie przyda. To będzie duże ułatwienie dla tranzytu przez dzielnicę, ale nie dla nas mieszkańców. Jeszcze do tego będą nas truć, bo nikt nie chce filtrów zamontować - narzeka pan Marcin.

  Wg planów budowa trasy S-2 przebiegającej przez Ursynów w tunelu ma się zakończyć w 2021 roku. Wcześniej kierowców na Ursynowie czeka jeszcze trochę utrudnień. Kolejne zmiany w organizacji ruchu w dzielnicy zostaną wprowadzone w najbliższych miesiącach na przecięciu ulicy Płaskowickiej z al. KEN, Rosoła, Stryjeńskich i Pileckiego. Powstaną tzw. by-passy, czyli obecne nitki ulic zostaną przesunięte tak, aby budowniczowie mogli pod nimi zacząć budować tunel. Astaldi poinformuje o zmianach z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 46

  • 8
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 4
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 9
   WKURZONY
  • 20
   BRAK SŁÓW

  14Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~siunia 14 ponad rok temuocena: 100% 

   Jestem zaskoczona, takie dziury ,to nie dziury ,tylko dziurki.Chcecie zobaczyc prawdziwe dziury ,to zapraszam do Brodeł na ulicę Działkowców.Co roku do gminy działkowcy wpłacaja 25000 zł .Przez 10 lat jest to suma 250 000, działki są użytkowane około 30 lat .Do chwili obecnej nie możemy doprosić sie o normalną drogę. Sami też nie możemy drogi wyremontować ,ponieważ jest to droga gminna.Nie pozostaje nam nic innego ,jak tylko zaintertesować TELEWIZJĘ naszym problemem.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zdziwiony 13 ponad rok temuocena: 100% 

   Dziś już chyba naprawione.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~JAR 12 ponad rok temuocena: 75% 

   PINIENDZY NA TO NI MA,I NIE BEDZIE.I TYLE

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~alka 11 ponad rok temuocena: 100% 

   zapraszam do Chełma zobaczyć jak wyglądają drogi w opłakanym stanie. Żeby główną drogą przejechać trzeba lawirować między jadącymi samochodami z przeciwnego pasa a głębokimi wyrwami po swojej stronie jezdni. A najlepsze jest to, że kiedy napada tam deszcz to nie widać jak te wyrwy są głebokie i można poważbie uszkodzić samochód.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bogna 10 ponad rok temuocena: 63% 

   Ręce opadają jak się czyta Wasze komentarze. Może ludziom potrzebne są auta i z nich korzystają a budowa POW utrudnia życie kierowcom. Jest to zrozumiałe, że utrudnienia są, ale ja np. chcę mieć drogi w dobrym stanie bo za które płacę i z nich korzystam. Chcesz jeździj metrem, ja będę jeździła autem, bo mnie stać na to i cenię komfort i będę niezadowolona jeśli drogi nie spełnią moich oczekiwań. Pozdrawiam. I jak się komuś nie podoba Ursynów i Marudy to przecież może stąd zrobić wyjazd jak dla mnie nawet metrem :D

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ot tak 9 ponad rok temuocena: 100% 

   Stać to by cię było jakbyś jeździła suvem któremu niestraszne male dziurki w jezdni.a tak to jesteś po prostu kolejna maruda która zamiast zgłosić się do ZDM czy wykonawcy wylewa swoje zale na forum .Naprawę widzę co się dzieje przy zwężeniu i jak jeżdżą na zamek plus skrótowcy-paringowcy.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Naomi 8 ponad rok temuocena: 50% 

   Ursynów Malkontentynów. To powinni zsyłać wszystkich niezadowolonych z życia

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ZirytowanyMarudami 7 ponad rok temuocena: 56% 

   Ta, bo dziura do Hadesu na środku jednej z głównych ulic dzielnicy to wyimaginowany problem, którego wytykanie nie jest uzasadnione... Litości! Kto tu jest marudą?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 5 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Komentator 6 ponad rok temuocena: 75% 

   Mogliby jeszcze przy okazji łatania dziur w nawierzchni odświeżyć malowanie pasów na tym skrzyżowaniu. Trochę się wytarły a niektórzy w swoich bolidach nie mieszczą się na swoim torze pokonując szykany.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Hmmm 5 ponad rok temu

   Jadąc lewym pasem;)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Warszawiak 4 ponad rok temuocena: 65% 

   Przesiadzcie się do metra marudy.Nie trzęsie nie urywa kółek

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~maro 3 ponad rok temuocena: 73% 

   Czy Polak musi być samolubem ?? Wieczne co Ja z tego będę miał inni się nie liczą.To jest myślenie typu, a co Ja Warszawiak będę miał z Urynowa przecież on Mi do niczego nie jest potrzebny odetnijcie wszystkie dojazdy do Warszawy od strony Ursynowa.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~iKrmius 2 ponad rok temuocena: 40% 

   Nareszcie ktoś dobrze gada :D A po co obwodnica przebiegająca pod Ursynowem ?? No może dlatego aby kierowcy którzy mają waszą dzielnicę głęboko w d** mogli jak najszybciej wydostać się za jej granice. A jak nie pasuje to niech taka osoba wyprowadzi się na pustynię, bądź nauczy życia w społeczeństwie, gdzie jest MY a nie JA. Pozdro :)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 4 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jan 1 ponad rok temuocena: 86% 

   Niech przyjedzie do CHEŁMA to urwie dwa!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.5207 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020