REKLAMAA1-DAGRASSO--14-08----13-11-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Karolina Kaczyńska-Piwko

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (CEPL)

  Dlaczego mrówki są takie małe? Jakie zwierzęta wychodzą w nocy na polowanie? Co wydarzyło się w Lesie Kabackim? Co w trawie i między drzewami piszczy? Centrum Edukacji Przyrodniczo – Leśnej zaprasza na sierpień pełen przygód i ciekawostek w Lesie Kabackim. Każdy w bogatej ofercie znajdzie coś dla siebie.

  Centrum Edukacji – Przyrodniczo Leśnej zaprasza na sierpień pełen historycznych atrakcji. Las Kabacki nocą, obyczaje mrówek i ich niesamowite umiejętności, muzyczne zajęcia dla najmłodszych i masa ruchu na świeżym powietrzu. Wszystko to zupełnie bezpłatnie.

  Najmłodsi mieszkańcy Ursynowa już 6 sierpnia mogą wziąć udział w jednych w swoim rodzaju warsztatach muzycznych. Organizatorzy zapraszają maluchy, które skończyły 3 lata wraz z rodzicami. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, co słychać w lesie latem i skąd biorą się wszystkie tajemnicze odgłosy.

  Kolejna atrakcyjna propozycja dla całych rodzin to spotkania poświęcone mrówkom. Specjaliści opowiedzą o zaskakujących faktach z życia tych niepozornych żyjątek i wyjaśnią, dlaczego można uczyć się od nich zasad współpracy w grupie.

  Nie zapomniano również o atrakcjach dla dorosłych mieszkańców Ursynowa. „Las dla dociekliwych” to nocny spacer po Lesie Kabackim, który odbędzie się 26 sierpnia. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się już dzisiaj. W magicznej atmosferze i mroku uczestnicy dowiedzą się, jakie zwierzęta żerują nocą i w jaki sposób można je podglądać nie płosząc ich. Wycieczkę zakończy ognisko i plenerowy pokaz.

  - Chcemy przybliżyć bogactwo przyrodnicze Lasu Kabackiego, ale również i historyczne. Przy ognisku poznamy kulisy jednego z najważniejszych wydarzeń historycznych, mającego nieoceniony wpływ na przebieg II wojny światowej. Poza tym odbędzie się również pokaz filmu o nocnych mieszkańcach lasu – mówią organizatorzy.

  Sierpień spędzony na terenie CEPL to również masa sportowych aktywności – chętni mogą korzystać ze sprzętu sportowego codziennie w dni powszednie. Zwolennicy zajęć zorganizowanych mogą spacerować z kijkami podczas zajęć z nordic walking, biegać pod okiem instruktora, albo skupić się na rozciągających ćwiczeniach na sali. Każdy w bogatej ofercie znajdzie coś dla siebie.

  HARMONOGRAM ZAJĘĆ

  DLA DZIECI:

  Bzzz… co słychać w lesie latem? – zajęcia muzyczne dla najmłodszych

  6.08, godz. 10:00 – 14:00

  Las dla Rodziny – Superorganizm, warsztaty o mrówkach

  25.08, godz. 10:30 – 12:00

  28.08, godz. 10:30 – 12:00

  DLA DOROSŁYCH:

  Las dla dociekliwych. Leśne spacery

  27.08, godz. 20.30

  DLA WSZYSTKICH:

  Graj w zielone

  Dni powszednie w godzinach 10:00 – 14:00

  Uczestnicy sami organizują sobie czas, jest możliwość korzystania ze sprzętu sportowego, gier edukacyjnych i koszy piknikowych.

  Wszystkie zajęcia są bezpłatne, ale obowiązują wcześniejsze zapisy poprzez stronę www.cepl.waw.pl

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~kocówa! 1 ponad rok temu

   A w tych koszach piknikowych zapewne będą piknikowe wiktuały... Ech...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.351 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-09—-30-09-2020