REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Szymon Jacyniak

  moje artykuły ‹
  Umowa już podpisana. Mrówki wkrótce powrócą

  Umowa już podpisana. Mrówki wkrótce powrócą (SJ)

  Na ten moment czekali zarówno mieszkańcy Ursynowa, jak i blisko 200 niepełnosprawnych pracowników stowarzyszenia EKON. Wreszcie, po prawie dwóch miesiącach negocjacji, udało się. Dziś podpisy pod umową o współpracy złożyli przedstawiciele stowarzyszenia, firmy SITA i miasta. A to oznaczać może tylko jedno: mrówki wkrótce powrócą na Ursynów!

  Negocjacje były długie, burzliwe i trwały od lutego. EKON i SITA przez długi czas nie mogły się porozumieć zarówno w kwestiach organizacyjnych, jak i finansowych. Niepełnosprawni zbieracze, którzy wraz z początkiem lutego stracili pracę, z niepokojem czekali na wynik rozmów. Teraz już wiadomo, że znów będą mieli zajęcie. EKON będzie podwykonawcą firmy SITA. A "mrówki", tak jak wcześniej, będą odbierać odpady z naszych domów. 

  - Chcemy podziękować mieszkańcom Ursynowa i całej Warszawy - mówiła prezes stowarzyszenia EKON, Marta Jabłońska - Przez cały czas nas wspierali, pomagali nam, wysyłali petycje do "wszystkich świętych". Czuliśmy to wsparcie i bardzo wszystkim za to dziękuję. 

  Umowa nie zmienia dotychczasowych zasad odbioru odpadów z Ursynowa. Większością śmieci w dalszym ciągu będą się zajmować pracownicy firmy SITA. 

  - W naszej pracy nic się nie zmienia - mówił prezes SITA, Jean Kaleta - Tak jak od lutego, w dalszym ciągu będziemy odbierać odpady z altanek. Ale dochodzi do tego możliwość odbioru przez pracowników EKON worków sprzed drzwi. 

  Kiedy "mrówki" powrócą na Ursynów? Dokładna data nie jest jeszcze znana. W EKON wszyscy mają nadzieję, że uda się to już w pierwszej połowie kwietnia. Mieszkańcy o wszystkim zostaną poinformowani przez ogłoszenia, które zostaną wywieszone na klatkach schodowych.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3781 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020