REKLAMAA1-FortSłużew-20-05----31-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 lutego 2019, 11:39

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  - W moim domu doszło do awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej. Cała łazienka została zalana podczas urlopu i dopiero po kilkunastu dniach dowiedziałem się o usterce. Instalacja wymaga pilnej wymiany, glazura jest zniszczona. Rozpoczynam nieplanowany remont i nie wiem, co zrobić, by szybko pozbyć się odpadów poremontowych - napisał do nas pan Marek. W jego imieniu zapytaliśmy firmy ecoexpress24.pl, jak można rozwiązać problem.

  Kontener nawet w 5 godzin

  - Wielu naszych klientów znalazło się w podobnej sytuacji jak pan Marek - rozpoczyna przedstawiciel ecoexpress24.pl. - Na naszej platformie możliwe jest zamówienie kontenera na odpady w ciągu kilku minut, a czas oczekiwania na podstawienie pojemnika wynosi do 24 godzin. W niektórych lokalizacjach kontenery podstawiamy nawet do 5 godzin od złożenia zamówienia, dlatego w pełni odpowiadamy na potrzeby klientów, którzy potrzebują pojemnika na odpady pobudowlane jak najszybciej.

  Szybkie wypożyczenie kontenera na odpady jest możliwe, dzięki nowoczesnej platformie internetowej i wykorzystaniu systemu płatności online. Na https://www.ecoexpress24.pl/ podaje się lokalizację i rodzaj potrzebnego pojemnika, a następnie wybiera się kontener o rozmiarze od 1m3 do nawet 36 m3. - Przy każdym rodzaju kontenerów podana jest cena za ich wynajęcie oraz czas oczekiwania na podstawienie, dlatego nasi klienci z góry wiedzą, ile zapłacą i jak długo będą czekać na wykonanie usługi. Kontener podstawiamy na 5 dni, lecz w razie potrzeby możliwe jest odpłatne przedłużenie okresu najmu po wcześniejszym zgłoszeniu - wyjaśnia pracownik ecoexpress24.pl.

  Opłaty za wypożyczenie są regulowane przez PayU, co sprawia, że księguje się je w czasie rzeczywistym. Dodatkowo podczas odbierania kontenera zamawiający może być nieobecny, gdyż płatność została już uregulowana.

  Cena kontenera na śmieci - od czego zależy?

  Cena wynajmu kontenera na śmieciróżni się w zależności od lokalizacji i wybranego rodzaju odpadów. Kontener na odpady zmieszaneo pojemności 5 m3 kosztuje na warszawskim Ursynowie około 300 złotych, podczas gdy za taki sam pojemnik na czysty gruz zapłaci się kilkadziesiąt złotych mniej.

  - Zachęcamy naszych klientów do segregowania odpadów. Oferujemy niższe ceny wywozu śmieci, jeżeli zamawiający deklaruje, że w pojemniku znajdzie się wyłącznie czysty gruz. W przypadku remontu łazienki dobrym wyborem jest kontener na odpady pobudowlane i poremontowe, do którego pan Marek wrzuci uszkodzone elementy instancji wodno-kanalizacyjnej, glazurę oraz inne śmieci - kończy przedstawiciel ecoexpress24.pl.

  Artykuł załadowany: 0.152 sekundy
  REKLAMAA2-TOSIA.pl--06-05----05-06-2019