REKLAMAA1 AUTO WIMAR 02.03.2021 - 01.04.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 grudnia 2020, 14:31 komentarzy 2

  (https://www.facebook.com/krzesimir.debski)

  Wyjątkowa gratka dla melomanów i miłośników kina. Zamiast sylwestrowych szaleństwach można będzie odpocząć, słuchając przebojów znanych z dużych i małych ekranów. Podczas specjalnego koncertu online filmowe kompozycje zagra orkiestra symfoniczna pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego.

  Przez pandemię wszystkie świąteczne koncerty na Ursynowie zostały przeniesione z kościołów do internetu. Również występ z okazji sylwestra zostanie udostępniony tylko online. Nie trzeba zatem kupować biletów, ani nawet wychodzić z domu, aby wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu artystycznym.

  Mimo zamkniętych sal koncertowych będzie okazja przenieść się w świat srebrnego ekranu i największych muzycznych dzieł filmowych. Wszystko za sprawą orkiestry symfonicznej pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego.
  Ten wybitny kompozytor ma na swoim koncie muzykę do około stu filmów fabularnych i seriali telewizyjnych. Są to m.in.: “Kingsajz”, “Ogniem i Mieczem”, “W Pustyni i w Puszczy” oraz “Klan”, “Złotopolscy”, “Na dobre i na złe”, “Na Wspólnej” i “Ranczo”. 

  Występ na Imielinie

  - Koncert zostanie zarejestrowany 30 grudnia w Domu Kultury Imielin specjalnie dla mieszkańców Ursynowa. Występ został sfinansowany ze środków ministerstwa kultury - mówi wiceburmistrz Klaudiusz Ostrowski.

  W repertuarze znajdą się najpiękniejsze kompozycje m.in. z filmów: „Janosik”, „Czarne chmury”, „Czterej pancerni i pies”, „Ziemia obiecana”, „Titanic”, „Cinema Paradiso”, „Dziecko Rosemary” i  „Skrzypek na dachu”. 

  Orkiestra Symfoniczna Impressione pod dyr. Krzesimira Dębskiego towarzyszyć będzie solistom. Wystąpią: Milena Lange - sopran, Damian Wilma - baryton, Sebastian Marszalowicz - bas, Maciej Przestrzelski - skrzypce (koncertmistrz) oraz Monika Polaczek-Przestrzelska - fortepian. 

  Sylwestrowy koncert rozpocznie się 31 grudnia, o godz. 19:00. Można go obejrzeć i posłuchać na kanale YouTube Dzielnicy Ursynów i na stronie facebookowej Kulturalnego Ursynowa.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

  • 14
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Ursynowianka 2 miesiąc temu

   Kiedy beda jakieś nastepne bo nic nie slychac zeby byly jakies koncerty na Ursynowie.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~profesora 1 2 miesiące temuocena: 71% 

   ile poszło? 25 000 a oglądać w streemingu będzie 14 osób? Ostrowski weź idź do uczciwej pracy w końcu. To co robi Wydział Kultury to jest defraudacja środków z naszych podatków w majestacie prawa. Jesteście złodziejami.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3993 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021