REKLAMAA1 SanGiovanni 01.10.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 września 2022, 19:51 komentarzy 2

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (pixabay.com)

  Uprawiasz sport i myślisz, że może to przekuć w swój własny biznes? Tylko jak się do tego zabrać... W piątek w ursynowskim ratuszu kolejne inspirujące spotkanie dla przyszłych i obecnych przedsiębiorców. 

  To kolejne wydarzenie promujące przedsiębiorczość, tym razem dla wszystkich tych, którzy planują związać swoją aktywność zawodową z tematyką szeroko rozumianego sportu.

  Praktycy biznesu opowiedzą o swojej zakończonej sukcesem drodze – od zainteresowania sportem, aż do chwili, gdy ta aktywność stała się ważnym działaniem w ich życiu. W czasie dyskusji paneliści pokażą, jak u nich wyglądał proces przechodzenia kolejnych etapów, od sportowego hobby do modelu biznesowego. Opowiedzą o swoich emocjach, przemyśleniach i przełomowych wydarzeniach.

  Po dyskusji zaplanowano czas na pytania od publiczności.

  Zainteresowanie sportem może wiązać się z prowadzeniem biznesu, a tym samym zarabianiu na tym. Dla tych, którzy kochają sport, taka „życiowa droga” to niewątpliwe bardzo atrakcyjny pomysł na aktywność zawodową.

  Liczę też, że dla uczestników spotkania nasza debata będzie źródłem inspiracji, a zdobyte umiejętności i wiedza pozwolą w przyszłości na budowę biznesu o sportowych fundamentach

  - mówi wiceburmistrz Ursynowa Bartosz Dominiak. 

  Prelegentami będą:

  • Violetta Domaradzka – weganka, biegaczka ultra, eko-zakręcona. Ma na koncie kilkanaście biegów górskich powyżej 100 kilometrów i wiele maratonów. Swoje pasje przełożyła na pracę, dzieląc się z innymi radością biegania i frajdą z roślinnej kuchni. Organizatorka Biegu Wegańskiego i biegu Gorce Ultra-Trail oraz akcji ekologicznej „Zabiegam o czystą Polskę“. Współautorka książki „Kuchnia dla biegaczy. Siła z roślin“, która zdobyła tytuł Biegowej Książki Roku oraz „Kuchni dla serca. Zdrowie z roślin“ i przewodnika kulinarnego „Love Vegan. Gotowy jadłospis na 21 dni“. Formalnie - prezeska Fundacji Run Vegan.
  • Remek Siudziński - rocznik 1974. Ultrakolarz, czyli pasjonat kolarstwa długodystansowego. Jedyny Polak, który ukończył solo legendarny Race Across America o długości 4800 km. Przedsiębiorca, analityk danych, mówca inspiracyjny, trener ultrakolarstwa. Współorganizator najdłuższego wyścigu kolarskiego w Polsce - Race Around Poland (3600 km). Prywatnie - mąż Małgosi, tata Aliny i Karola.
  • Wojciech Staszewski – całe życie pisze: reportaże, teksty dziennikarskie, prozę, zajmuje się też komunikacją. Żyje bieganiem – zaliczył 70 maratonów, kilka ultra, zdobył uprawnienia trenerskie. Aż wreszcie 11 lat temu z żoną Kingą, instruktorką fitness zorganizowali obóz biegowy… i tak zaczęła się historia KS Staszewscy, firmy rodzinnej, która pomogła w biegowym rozwoju setkom biegaczek i biegaczy.

  Moderatorem spotkania będzie zastępca burmistrza Ursynowa Bartosz Dominiak – samorządowiec, pasjonat i propagator sportu, w szczególności biegania. Uczestnik kilkudziesięciu biegów, w tym: Biegu Ursynowa oraz Biegu Rzeźnika.

  Wstęp wolny. Spotkanie odbędzie się w piątek, 16 września o godz. 18 w sali 136 ursynowskiego ratusza przy alei KEN 61 (metro Imielin), na pierwszym piętrze.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Ziutek 2 17 dni temuocena: 50% 

   Hurra! Ide

   Edytowany: 10 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby
  • ~Leszek 1 17 dni temuocena: 50% 

   Spoko prelegenci wybieram się!

   Edytowany: 10 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby
  Artykuł załadowany: 0.5632 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022