REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 sierpnia 2019, 14:54

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Jest wiele metod nauki języka angielskiego – samodzielnie, w szkole stacjonarnej oraz bardzo popularny ostatni sposób – drogą internetową (online). Wystarczy mieć dostęp do Internetu, laptop, tablet czy nawet smartfon, aby połączyć się z lektorem i ewentualnie z grupą innych studentów, aby w miłym towarzystwie i bez stresu szlifować swój angielski.

  Dlaczego warto uczyć się on-line?

  Przybywa szkół językowych, które wychodzą z propozycją nauki zdalnej. Dla wielu osób, zarówno młodszych jak i starszych, jest to świetna alternatywa do szkół stacjonarnych. Jednym z najważniejszych aspektów przemawiających za studiowaniem w zaciszu swojego domu jest czas. Odchodzą dojazdy na miejsce (w mniejszych miastach szkoły mogą znajdować się daleko od odmów), dlatego też godziny przeznaczane na naukę można wykorzystać optymalnie. Studiowanie języka przez Internet to wielkie udogodnienie szczególnie dla młodych mam, których wolny czas jest mocno ograniczony. Tak samo osoby często podróżujące, będące z różnych powodów często poza domem, również cenią sobie system nauki angielskiego online. Pojawia się tylko jedno pytanie – studiować z lektorem czy tylko i wyłącznie na podstawie udostępnionych materiałów online?

  Idealne połączenie!

  Chyba najkorzystniej wypadają lekcje online z lektorem, na których udostępniane są także narzędzia do samodzielnej pracy. Wystarczy zalogować się na stronę internetową, aby móc skorzystać z materiałów, które były poruszane na zajęciach. Zapiski z czatu i interaktywne zadania dostępne są dla każdego studenta w jego panelu na stronie internetowej. Jest to niezwykle ważne, aby móc na bieżąco porządkować i utrwalać swoją wiedzę z danego zakresu tematycznego. Tak działa szkoła językowa Fluentbe, gdzie 70% czasu poświęca się na konwersację. Profesjonalne zajęcia plus bogaty pakiet materiałów daje dużą satysfakcję i solidną podstawę do pogłębiania wiedzy językowej.

  Z lektorem lepiej?

  Każdy ma swoje zdanie na ten temat i zarówno w jednym, jak i drugim przypadku można wskazać na plusy takiej formy studiowania. Kursy internetowe bez osoby prowadzącej cieszą się sporą popularnością, ale student w nich uczestniczący jest pozbawiony merytorycznego wsparcia lektora, który na bieżąco koryguje błędy i dobiera odpowiedni zestaw ćwiczeń. Lepiej wiec wybrać naukę z lektorem (student ma możliwość osłuchania się z językiem „ na żywo” i prowadzenia rozmowy po  angielsku). Można wybrać  formę pracy tylko i wyłącznie z lektorem, a wtedy zyskuje się jeszcze więcej luzu i swobody. Nie ma problemu z ustawieniem czasu pracy, godzin i dni z osobą prowadząca zajęcia. Dzięki indywidualnej nauce można równomiernie rozwijać swoje umiejętności z zakresu General English.

  Z kolei zajęcia w grupie stwarzają więcej możliwości konfrontowania się z uczestnikami kursu oraz sprzyjają systematyczności. Jeśli ktoś jest z natury mniej zorganizowany, wtedy lekcje w zespole są o wiele lepsze. Koszt zajęć  jest niższy, a to dla niektórych bardzo ważny wyznacznik tego typu studiowania.

  Szlifowanie języka angielskiego online z lektorem to świetne rozwiązanie. Swobodnie i twórczo oraz na wysokim poziomie można zdobywać cenną wiedzę i dzielić się nie z innymi.  

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3441 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020