REKLAMAA1 TEFAL 18.06.2021 - 17.09.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. promocyjne)

  Czysty i zadbany grób świadczy o pamięci i szacunku bliskich do zmarłej osoby. Regularne sprzątanie grobów nie zawsze jest możliwe, szczególnie, gdy zmarły został pochowany wiele kilometrów od miejsca zamieszkania rodziny. Profesjonalną usługę opieki nad grobami można uwzględnić już na etapie przygotowywania ceremonii ostatniego pożegnania.

  Regularne sprzątanie grobów

  Kompleksową opiekę nad grobami może zapewnić zakład pogrzebowy. Warszawa to jedno z miast, w którym firmy organizujące pochówki, zajmują się również późniejszym dbaniem o nagrobki zmarłych. Zakres obowiązków pracowników firmy pogrzebowej to przede wszystkim: czyszczenie nagrobków, przynoszenie kwiatów na grób oraz zapalanie zniczy. Klienci zakładu mogą też liczyć na sprzątanie po pogrzebie oraz renowacje zniszczonych lub starych mogił. Pracownicy zakładu po skończonych czynnościach fotografują grób jako dowód wykonanej pracy. Z usługi można skorzystać jednorazowo bądź cyklicznie przez cały rok, w ustalonych wcześniej terminach. Najczęściej są to odwiedziny raz w miesiącu bądź dwu-, trzy-, cztero-, pięcio- czy sześciokrotnie w ciągu roku.

  Dodatkowe usługi pogrzebowe – jak skorzystać?

  Usługę opieki nad grobami można uzgodnić już na etapie organizowania ceremonii pochówku. Osoby zainteresowane kontaktują się z pracownikami domu pogrzebowego telefonicznie bądź przychodzą do placówki i ustalają szczegóły. Jednorazowe zamówienie firmy sprzątającej groby jest realizowane w ciągu 2 dni.

  Opieka nad grobami – jaki to jest koszt?

  Koszt sprzątania grobów zależy od rozmiaru zniczy (duże, małe, średnie) oraz wiązanek. Kwiaty na grób można wybierać spośród np. wiązanek chryzantem ciętych lub w doniczce, wieńców dekoracyjnych bądź bukietów mieszanej kompozycji kwiatowej. Jednorazowe uprzątnięcie nagrobka i położenie na nim małego bukietu kwiatów i niedużej świeczki kosztować będzie około 120 złotych.  Za sprzątanie grobu i położenie na nim dużych ozdobnych zniczy i wieńców trzeba zapłacić około 300 złotych.

  (mat. promocyjny)

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3739 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021